От къде и какви чорапогащници за малките девойки?

  • 2 207
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В сайта им видях само два модела. А в кой Софийски магазини се предлагат?

# 16
  • Мнения: 1 881
Днес беше затворено явно за малко, чаках 5 минути и тръгнах, защото обикалях да избирам градина за детето. Ако не ти е късно, в понеделник ще погледна, сигурна съм, че видях ромбове, но размери не знам какви има. Магазинчето е зад зеленчуковия пазар в Младост 1. В него се продават чорапи, чорапогащниции бельо. Там има и детски....

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

А тези къде ги има и на каква цена?

# 19
  • Мнения: 1 881
Иренка, на нашето магазинче има много хубави на ромбове, размера е 3-4 годинки. Цветовете са: 1 вид: бяло с ромбове бледо розово и лила, 2 вид: циклама и бледо розово, и два лилави, но с различни нюанси на ромбовете, единия по - светъл люляков, другия по - тъмен. 4 вида има този размер. Цената е 5, 50 лв , доколото видях са турски, но изглеждат по - добре от българските.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 12:40 от Небесна

# 20
  • Мнения: 7 723
Защо отричате българските чорапогащници  newsm78
Аз съм много доволна от тези, на ТЕРИ   Peace

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

А тези къде ги има и на каква цена?


За съжаление ги намираме трудно ,та като ги срещна някъде купувам по 5-6,цената им е 5лв.Последно ги купих от едно забутано магазинче на Симеон,близо до Ботев,но съм ги срещала и на Илиенци. Peace

# 22
  • Мнения: 2 936
Защо отричате българските чорапогащници  newsm78

защото много от тях или не си отговарят на размерите...все нещо не е направено както трябва...или след първото пране се свива!

не че и турските не са така,но има определени фирми с много добро качество и модели!аз лично ги предпочитам..това е мое мнение.

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, на нашето магазинче има много хубави на ромбове, размера е 3-4 годинки. Цветовете са: 1 вид: бяло с ромбове бледо розово и лила, 2 вид: циклама и бледо розово, и два лилави, но с различни нюанси на ромбовете, единия по - светъл люляков, другия по - тъмен. 4 вида има този размер. Цената е 5, 50 лв , доколото видях са турски, но изглеждат по - добре от българските.

Много благодаря!
Утре ще ти пиша на ЛС и ще се разберем. Hug
Сега лягам, че съм гроги.

# 24
  • Мнения: 8 917
Купувам най-вече български, също и италиански - има един готин магазин за бельо до офиса и с намалението към 50% излиза десетина лева - но са много качествени  Peace

# 25
  • Мнения: 641
Купувам най-вече български, също и италиански - има един готин магазин за бельо до офиса и с намалението към 50% излиза десетина лева - но са много качествени  Peace

Сега ако кажеш и къде ти е офиса  Grinning...

# 26
  • Мнения: 1 881
Само да кажа,че във верига магазини "Т маркет" има разпродажба на чорапогащници български по 3 лева, има страхотни цветове раета. В младовския магазин са останали основно за по - големи деца от 5 до 10 години.

# 27
  • Мнения: 1 640
Небесна,Т-маркет какво значи?Техномаркет или друго?

# 28
  • Мнения: 641
Не съм Небесна, ама да кажа  Mr. Green Т-маркет са верига магазини за хранителни стоки, като Фантастико, Фамилия... Доколкото знам има в Младост, Овча купел и Левски/Сухата река, за последния не съм съвсем сигурна.


За Илиенци, на ромбове има само за 3-6 месеца (информацията е от вчера), за 2-3 и 3-4 годишни принцеси са два варианта: на райе и цветенца, сената - 6.00лева.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт