Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 148
desi mama опитвам се да кача снимките от парка обаче нещо явно съм много тъпа  newsm78 и не успявам ама ще пробвам пак

# 106
  • Мнения: 649
bigemini, не се притеснявай. Като ги качиш, свиркай.callme
Ние се прибрахме от доктор, вече сме: Павката-9.150кг и 59.5см, а Мишо-9кг и 59.5см. Малкия вече настига брат си! Crazy

# 107
  • София
  • Мнения: 148
Голяма мъка с тези снимки направо съм много зле  newsm78 по-лесно ми е да ги видите тук

# 108
  • Мнения: 3 336
Ая, моя педиатър работи в центъра, така че предполагам не мога да ти бъда полезна  Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 1 419
Олелее, каква сладка картинка  Heart Eyes. Това да не е Южния парк?

Мишленце, а ти как се спря на този педиатър? И изобщо, всички мами - ако можете да ми помогнете със съвети ще съм ви ужасно благодарна  Blush.

Отивам на лекар да видим колко за големи юнаците и май ще потвърдим датата на големия ден  Grinning . Ще нанмина да се отчета после (не че е толкова важно, ама друго си е да се изфука човек Mr. Green)

# 110
  • София
  • Мнения: 12 263
   Как да не е важно, Айа.  Чакаме с нетърпение и ние да научим датата.
   За педиатрите аз лично държах да ми е наблизо и да подкрепя кърменето и късното захранване за да не се налага после да се лъжем. Затова мога да кажа че съм доволна. Едва сега като станаха на шест месеца почваме да се захранваме и то съвсем постепенно и лекичко и педиатърката го знае и ни подкрепя. Отделно не предписва антибиотици без да е абсолютно наложително.
   Хубаво е още преди да родиш да си поговориш лично с педиатъра и да имаш общи впечатления както и да си сигурна че после ще дойде веднага като се приберете вкъщи, а не тепърва да търсите някои.

# 111
  • Мнения: 1 419
Голямо чакане, ей  #Cussing out
Резултатът от днешния преглед е, че ще трябва да раждам скоро - имам повече от 70% скъсяване на шийката, което не съм сигурна точно какво значи  newsm78. Другата седмица съм пак на преглед, а за раждането нищо не разбрах, защото моя док го нямаше поради спешност и ме гледа друг  Rolling Eyes.

# 112
  • Мнения: 649
Ая, тоа е Северния парк- в Надежда. Ама си мисля трябва да се съберем всички двойки и да се снимаме, ама сега в това време няма да е лесно.

# 113
  • Мнения: 7 803
Aya, н се шашкай. аз от 23 г.с. бях със скъсена шийка, а родих 33  Wink в болницата имаше и други мамчета. почивай повече и ще изкараш още няколко седмици. колко са големи малките?

# 114
  • Мнения: 1 419
Не питай - болна тема  #Cussing out.
Нямаше го моя лекар и аз от нетърпение реших да се жертвам при този дето го замества - излязоха с 4 седмици по-малки и десния голям колкото левия при положение, че от край време тенденцията винаги е била обратна - десния да е по-мъничък. Да не говорим, че по измерването излезе, че за 3 седмици не само не са порастнали, ами са се и смалили  Sick.
Утре ще опитам пак, да видим дали ще мина или ще чакам до другата сряда  Embarassed. Във всеки случай много се ядосах и разстроих и ревах като луда цял час като се прибрах  Rolling Eyes.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 037
Ая, не се шашкай, най-вероятно всичко е наред. Да ти кажа, аз бях с напълно изгладена шийка от 30-та седмица, а родих в 37-ма и то защото вдигнах кръвно.  И на мен в края като ги мериха единия път излезе, че са се смалили - явно имат проблем с точното измерване на близнаци. Доста майки се оплакват от същото. Като се родиха всичко си беше наред. Успех  Hug

# 116
  • Мнения: 1 419
Благодаря за милите думи  Hug.
Говорихме преди малко, в неделя ще ме види и ще разбера за какво става дума. Но като цяло съм почти под домашен арест - каза да седя и да лежа максимално и да не излизам никъде  Tired. Та сега започвам да седя и да стискам  Crazy

# 117
  • Мнения: 7 640
Ая, недей се тревожи, случилото се е потвърждение на събективния фактор при гледане с ехограф Laughing

Може пък и този доктор да не е толкова опитен, не е възможно да са се смалили при никакво положение. Peace
Поне на същия апарат ли беше?

# 118
  • София
  • Мнения: 12 263
  Не се притеснявай, няма как да не се получи разминаване когато гледа различен лекар. В края определено им е трудно да мерят при близнаци. Моята също ги изкара веднъж че са се смалили и каза усмихвайки се - възможно е да не  са пораснали, но не и да се смалят  Wink Просто премери отново и този път всичко беше ок. А мен така и не са ме преглеждали или поне не съм разбрала за скъсена шиика...

# 119
  • Мнения: 649
Ая, аз от 32гс спрях да ходя на работа, че шефа се притесняваше да не родя там newsm62, а от тогава натам не ходих никъде. Въпреки стоенето вкъщи, след 4 седмици родих stork-boy stork-boy. Шийката ми не се отпусна дълго време и накрая я срязаха, защото даваха и двамата много зор. Почивай, лежи колкото се може повече и никакви усилия. Успех!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт