Отговори
# 225
  • Мнения: 1 744
Честит имен ден на всички, които днес празнуват! Да са живи и здрави и много, много щастливи! newsm67
Честит девети месец и на Ваня и Ники на Аила! Да растат все така здрави и красиви! newsm51

# 226
  • Мнения: 964
Здравейте и от нас,
Аз все се каня да пиша и все немога.При нас стана страшно,бабата си замина за БГ таткото ни нали весе е на път и останахме сам самички да се гледаме.Нама баби,няма лели,няма никой трите лягаме,трите ставаме и в тоалетната влизат с мен  Cry
Добре поне че взеха да се заиграват от време на време и да гледат ТВ ,че иначе ужас.
Лек ден от нас

# 227
  • Мнения: 255
Ето ни и насотдавна не съм се включвала но не пропускам разходките в това хубаво време и направо време не ми остава
От два дни и Михаела ни се разболя с 39.4 Т направо ще се побъркам вече,първо единия после и другия много ми идва вече
Тази седмица бяхме на теглилки и мерилки
Пламен е 85см-11.400
Михаела е 80см-9.700
Малкия има 7 зъба а малката 6 зъбчета
И двамата вече ми ходят самички без помощ и без ръчички но са още малко нестабилни,Пламен ходи от 10месец и половина а Мишката се пусна ония ден и даже като че ли е по-стабилна от него,а беше я страх да се пусне до последно
Я кажете момичета как направихте прощапулника и какви предмети сложихте.Преди или след раздаването на кравая(питата)се нареждат предметите.Чакам предложения за такива

Поздрави и целувки от нас тримката 

# 228
  • Мнения: 1 744
Жане, няма да им се даваш, ще се справиш!  Целувки на малките! Hug

Мери, ама вие ни минахте на сантиметри! Честито прохождане! На прощъпулника първо нареждаш предметите - слушалки за лекар, макар че аз сложих спринцовка, и после ме базикаха да не станат наркомани / не дай Боже/, химикалка, книга, портмоне, ролетка, ножица, черпак. Търкулваш питката върху бял чаршаф, детето тръгва по нея, най-вероятно първо нея ще хване и след това предмети. Целувки на сладурчетата! Hug

# 229
  • Мнения: 228
Здравейте ние вече цял месец сме болни с децата ,днес бяхме на доктор каза че всичко е наред но Еми не спира да кашля  Confused Честито на проходилите дечица   bouquet аз моите бандити на ги извеждам сама само когато сме с баба им и дядо,единя тича в една посока другия в друга,сега им направихме детско кътче навън да играят а те не исакт да седят искат да обикалят в двора да късат цветя  Shocked поне вечерно време гледаме тв любимото им детско е за телетъбисите  Sick и после си заспиват сами  Hug

# 230
  • Мнения: 964
Тея Телетабиси верно много им харесват на децата,а са токова тъпи.Мойте като ги видят полудяват.Аз излизам самас двете,нямам избор ама не ме питаите как е.Бягам като обезумяла,ту на ляво,ту на дясно.
Да се похвалим снаха ми взе днеска виза и другата седмица идва на помощ. Hug

# 231
Нова година - нова тема!
Добре дошли и нека я напълним с повече положителни емоции и най-вече с повече бебчета!
Здравейте мили мами!
Ще се радвам да се запознаем. Аз сега съм в 5 месец. Все още не сме сигурни за пола на близнаците, макар цхе на последния преглед доктора каза, че май вижда тестис. dance Интерисува ме кога за първи път усетихте бебетата ви да ритат. Аз не съм сигурна още каво усещам. Доктора каза, че мърдат и скоро ще ги усетя....
Моля за мненията ви по вапроса

# 232
  • Мнения: 649
Здравейте и от нас, пак! Отдавна не сме влизали, но имам да ви казвам: вече и двамата ходят - Павел проходи точно на Великден, а Мишо две седмици след него. Сега е лудница вкъщи, но не е толкова страшно, колкото си мислих. Засега слушат, защото още май ги е страх, ще видим после.
Хайде засега чао!

# 233
  • София
  • Мнения: 12 263
   Честити проходили дечица  Simple Smile
   Дано да си права, че не е толкова страшно  Simple Smile

# 234
  • Мнения: 649
 PraynigЗасега да ви кажа и двамата ме слушат, като излезем навън без количката, все стоят покрай мен, но ще видим като станат по-уверени и почнат да тичат Simple Smile.

# 235
  • Мнения: 2 757
В 12 г.с. ги усетих. Ама това е много рано, а и имам опит от предната бременност. Ако не ритат където трябва нормално е да не ги усетиш. Не бой се, няма да ти се размине и тази емоция. А днес дори страничен човек забеляза движенията в корема ми и каза, че и било интересно да наблюдава. А аз вече толкова съм им свикнала, че изобщо не обърнах внимание 2 часа докато траеше срещата ни на ритниците. Дори се учудвам, че е видяла нещо, защото по навик си държа ръцете на корема. Ама те поскачат от вътре като шутят така че скриване няма  Joy

# 236
  • Мнения: 1 744
Честит рожден ден на Пламен и Михаела на merito! Да растат здрави и щастливи, весели и добрички! Честит празник и на мама! Весело изкарване! newsm59 nbirthday  bigdance2

# 237
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен, малките разбойници Симона и Любомир са на 5 месеца, още нямаме зъбки но ни сърбят венците и ръцете както се досещате са само в устата newsm17 newsm17

# 238
  • Мнения: 228
Да почерпим днес моите бандити правят 2годинки да са ми живи и здрави Heart Eyes newsm59 newsm38  cook  party023 newsm67  bigdance2 newsm18 newsm18 Tada baloni baloni baloni

# 239
  • Мнения: 7 803
весел празник  Hug

Общи условия

Активация на акаунт