Клуб " Ръкоделие - гоблени " 2 част

  • 110 047
  • 615
  •   1
Отговори
# 360
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
оп да се разпиша

# 361
  • Мнения: 1 288
момичета, и аз си инсталирах програмата, но когато искам да запазя направения от мен гоблен от снимка ми казва, че трябва да си закупя програмата, за да мога да запазвам гоблените. някой може ли да помогне  Rolling Eyes

# 362
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
bella_ за съжаление в момента не мога да ги снимам, но до утре ще се опитам да ги кача. Иначе това са няколко гоблена от автора. При Powell ми хареса тази разчупеност на къщите. Много са весели. Реших да си направя наколко от неговите неща – нещо като галерия и да ги закача в кухнята. Ще си паснат като цветове. Работи се с кръстат бод.
След това ще премина и аз на „Мечоците” и ще се захвана с по-трудните гоблени




# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 587
Суит баби, направо са разкошни нещата, които сте ушили. И тая красота я шиеш за 5 месеца. Евала. За такова нещо сигурно таман 5г няма да ми стигнат.
Ох май някой трябва да ми спре нета, за да ушия нещо. Embarassed Embarassed Embarassed
Бела, Кинкейд е разкошен. Защо не видиш в руските форуми. Там има теми за процеса на шиене, може да има и за гоблените на Кинкейд.
От схемите на Пауел харесвам само тая с прозореца. Казва се Гръцки прозорец. Иначе къщите му са малко шантави за мен.

# 364
  • Мнения: 439
Miriel,не се притеснявай не е спешно,когато имаш време.
Иначе и на мен много ми харесаха-нестандартни са и весели
Heart Eyes

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 19:17 от bella_

# 365
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хайде да се разпиша и да покажа докъде съм стигнала  Simple Smile .

# 366
  • Мнения: 2 116
Иренка  smile3501 smile3501 smile3501

# 367
bella_ за съжаление в момента не мога да ги снимам, но до утре ще се опитам да ги кача. Иначе това са няколко гоблена от автора. При Powell ми хареса тази разчупеност на къщите. Много са весели. Реших да си направя наколко от неговите неща – нещо като галерия и да ги закача в кухнята. Ще си паснат като цветове. Работи се с кръстат бод.
След това ще премина и аз на „Мечоците” и ще се захвана с по-трудните гоблени


От къде намери тези красоти? Могат ли да бъдат купени от някъде като комплекти или идея за схеми? Как се наричат?

# 368
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646

Можеш ли да ми пратиш схемата ? Много ми хареса

# 369
  • Мнения: 1 771

Можеш ли да ми пратиш схемата ? Много ми хареса

И на мен това много ми хареса.

# 370

Можеш ли да ми пратиш схемата ? Много ми хареса

И на мен това много ми хареса.


Нареждам се на опашката, но моля също и за другите схеми на гобленчетата с къщите Simple Smile Направо съм се изтръшкала по тях  Mr. Green
А от къде се снабдяваш с тези хубави неща?

# 371
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
Намерих ги в един от сайтовете, който бяха публикувани тук. Не стигнах направо до тях, но се поразрових.
Имам 48 от неговите схеми -29,4 mb обем са.
Който иска мога да ви изпратя схемата на "Гръцкия прозорец". Дайте си пощите.
Това е адреса с албумите - неговите са на втората страница:
http://photofile.ru/users/bavlnka/albums/genres/

# 372
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 960
Това ми е първия гоблен от автора:


а това е втория (тук е недовършен все още) Blush:

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Определено много ми харесват тези криви къщи Simple Smile
Напомнят ми на едни пъзели, които редях като малка:)
чак ми идва да зарежа всичко и да се пробвам
а ти как ги шиеш? Това ми се струва, че е обикновена панама... с повече нишки или....?!?

# 374
  • Мнения: 177
Суит баби, направо са разкошни нещата, които сте ушили. И тая красота я шиеш за 5 месеца. Евала. За такова нещо сигурно таман 5г няма да ми стигнат.

Благодаря Despina,в момента съм по майчинство и имам време и за шиене.А сега започнах едно малко гобленче от януарския брой на списание Галерия бродерия - Ангелът,като го ушия ще го покажа Wink

Общи условия

Активация на акаунт