сушите ли дрехи в стаята на бебчо?

  • 5 815
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не, не суша в стаята на бебето - гледам да са навън или в друга стая, и то говоря само за нейните дрехи. Нашите задължително си съхнат навън. Но пък не виждам проблем в изпаренията от праха за пране - аз ползвам Тео бебе и не усещам никаква, ама никаква миризма. Може да се надуши чак като си опреш дрешката до носа. Не ползвам омекотител.

# 46
  • Мнения: 3 360
Не,не суша!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Суша,и миналата зима също суших.

# 48
  • Мнения: 1 264
Да, суша.
А като няма дрехи има съд с вода да се овлажнява въздуха.

# 49
  • Мнения: 2 498
Не-никога не съм сушила в стаята, където спи бебка....

# 50
  • Мнения: 683
Не е правилно. Но на мен ми се е случвало. Малката се роди през зимата и я топлех с парно.Въздухът беше сух. Не мисля че я повресих със сушенето

# 51
  • Мнения: 1 157
Да - само там суша. Ако няма мокри дрехи й се изсушава лигавицата на нослето и започва да сумти и се събужда.
Peace

# 52
  • Мнения: 992
не суша в стаята на малката
едни съседи така правеха и първо че им се появи мухъл на всякъде, второ малкия получи неква хронична кашлица от въздуха в стаята и сушенето

# 53
  • Мнения: 2 047
   Не суша. Мирише много силно на прах при изсъхването.

# 54
  • Мнения: 1 097
Ние си ги сушим в определена стая, то и без това в спалнята няма място... Иначе съм се замисляла, за да се овлажни въздуха дали да не сложа няколко дрехи... Ама си представям каква клошарска картинка ще е и се отказвам.  Tired
 А въздуха в спалнята е адски сух... ама се живее, и се свиква даже  Wink

# 55
  • Мнения: 903
Не суша дрехите в стаята на бебката

# 56
  • Мнения: 1 416
Суша. Нямам избор...  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 316
Мен педиатърката ме посъветва или да слагам съд с вода или да суша дрехи в стаята ако пускам парно. Нямам излишни пари за овлажнител като и без друго пера всеки ден  Joy

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 512
аз суша

# 59
  • Мнения: 1 013
ами къде да суша като сме в гарсионера Sad
Освен това въздуха е много сух, тъй като се отопляваме с климатик. До скоро не слагах дрехи, но сега имам сушилка с две- три дрешки, въздуха се овлажнява. Иначе слагам купа с вода, но и тя се изпарява за два дни!

Общи условия

Активация на акаунт