Лигла ли сте?

  • 6 562
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 830
Не съм лигла,аз съм мъжко момиче Wink

# 106
  • Мнения: 765
 Мога всякак и даже ми е все едно вече . Много важно лигла - шмигла , принципи , крушки ...като  няма кой ще се оправя и сама , ако някой иска да му викам "захарче " трябва да е наистина сладък  и ако се постарае ще се захаросваме . Като съм във фаза на лиготий се събирам с приятелка и се "лигавим " със сладки приказки и качествено пиене . Не мразя лигли , мразя кухи хора , все едно "сериозни" , или не . Лигла съм . Да .

# 107
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Веси, сигурно караш тежко тези дни, но пожелавам всичко да ти е наред и да си права за себе си.

# 108
  • Мнения: 1 382
Не съм, даже съм си бетон  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 272
Лигла не съм. Не мога да си вържа езика на фльонга и да кажа "Пухчеее, любов моя, ще ми разтриеш ли гръбчетоооо?"
Ако съм се схванала е най-вероятно да кажа: "Оффффф, баси, как ме боли гърбът! Я, моля те, ме намачкай, пък ще видя как ще се отплащам като си легнат дЯцата!" Mr. Green
Понякога се опитвам да привлека внимание, като изведнъж стана безпомощна в дадена ситуация, ама тц! - рядко връзва... Явно не съм добра в преструвките.
Имам и един приятел, чиято жена изтърси : "Котееее, ама наеш ли къф шамар ше ти излющАААА"

# 110
  • Мнения: 765

Имам и един приятел, чиято жена изтърси : "Котееее, ама наеш ли къф шамар ше ти излющАААА"
Това не е лигла ,а  простакеса . Едно е да си  лигла и друго да си тъпа п***а . Има разлика .За мен .

# 111
  • Мнения: 3 447

Имам и един приятел, чиято жена изтърси : "Котееее, ама наеш ли къф шамар ше ти излющАААА"
Това не е лигла ,а  простакеса . Едно е да си  лигла и друго да си тъпа п***а . Има разлика .За мен .
Хаха, имах една колежка, която общуваше с гаджето си по телефона така:"Прасчоооо.... едни обувки си харесах, милоооо.... ще ми ги вземеш лииии.... айде бе, прасенцееее". След което затваряше телефона с думите "Не ще да ми ги вземе, да му е*а майката мръсна"  Simple Smile

# 112
  • Мнения: 272

Имам и един приятел, чиято жена изтърси : "Котееее, ама наеш ли къф шамар ше ти излющАААА"
Това не е лигла ,а  простакеса . Едно е да си  лигла и друго да си тъпа п***а . Има разлика .За мен .

И за мен има разлика, но комбинацията от двете е вопиющо цветуща.  Laughing  Само лигла е понякога поносимо, просто тъпа п..ка е простимо. Но и двете накуп - Naughty Sick

# 113
  • Мнения: 53
Да.В рамките на нормалното съм лигла,както и всяка жена.Не вярвам че поне веднъж не сте се излигавили

# 114
  • Мнения: 2 759
Райнето не съм я гледала, но Лиляна от ББ3 като започнеше да си цупи устата и да пърха с мигли...
       Не съм лигла, но отчаяно искам да съм...  4470... Ако може нещо средно м/у Райна и Лиляна  Twisted Evil... Мечта ми е...

# 115
  • Мнения: 639
Бях,но от както съм заобиколена от двама трима в къщи ми се наложи да стана сериозна. Mr. Green

# 116
Не съм лигла и понякога ме е яд на това.Винаги когато трябва да се свърши някоя работа в къщи пробвам да се погевезя малко на съпруга си,за да я свърши той,но той толква много се мота и аз се ядосвам вътрешно и си я свършвам сама.В един момент започвам да разбирам самотниците и лисбийките.Те поне си вършат работата сами.

# 117
  • Мнения: 9 990
Как пък една не се намери лигла тук, бреййййй Laughing
Аз и да съм-няма на кой-ще ме натирят на бърза ръка.Т.е мъж ми мрази да му се умилкват.Имам си дете за целта-с него си се лигавя на воля. Crazy

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък се сетих за Мая Новоселска в оня скеч от Улицата:
"Той ми вика да ти купя ли кола, аз мълча, ма ей тъй, кат пукъл мълча. И ми купи"  Laughing

# 119
  • Мнения: 1 216
С едната гола лиготия до никъде не се стига, акъл трябва

Аз пък се сетих за Мая Новоселска в оня скеч от Улицата:
"Той ми вика да ти купя ли кола, аз мълча, ма ей тъй, кат пукъл мълча. И ми купи"  Laughing

О, да , това е яко!
Преди това казва:
''Винаги нося блестящо червило.... в малката чантичка...

Аз пък се сещам за Додо от ''Хотел'' нa Aртър Хейли и как казва: /по памет/
'' Хайде да се возим на корабчето, вятърът ще разпилява косите ми, ето така''
Тя обаче не е типичната лигла, а по-скоро образ на празноглавата блондинка- украшение за богатия мъж, която всъщност не е толкова проЗта.

Общи условия

Активация на акаунт