Лигла ли сте?

  • 6 558
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 227
 newsm78Ми не,не ми идва отвътре някак си!

# 31
  • Мнения: 5 539
Не сме лигла.
А повечето мъже, дето харесват лигли, са п.тьовци. Тъй показват мойте наблюдения.

# 32
  • Мнения: 1 354
Не сме лигла.
А повечето мъже, дето харесват лигли, са п.тьовци. Тъй показват мойте наблюдения.
Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace
Нещо не ми се връзва невероятен чаровник с костюм,в адски шикозен ресторант и няква пикла да се плюнчи или да скача и вика,кикотейки се.
Даааа,съгласна съм напълно. Hug

# 33
  • Мнения: 2 229
Лигава съм само с определени хора и понякога. newsm78 Но когато съм сред лигави хора, винаги съм "сериозната" че им се дразня даже...

# 34
  • Мнения: 1 152
Аз обичам да се лигавя от време на време, но не ми минават номерата всеки път newsm03. Но защо ли изобщо не обичам някой друг да ми се лигави? smile3513

# 35
  • Мнения: 2 229
Аз обичам да се лигавя от време на време, но не ми минават номерата всеки път newsm03. Но защо ли изобщо не обичам някой друг да ми се лигави? smile3513

Точно, и аз мразя на мен да се лигавят...а мъж да ми се лигави. Sick

# 36
  • Мнения: 5 393
Не съм лигла.И не обичам да ми се лигавят Sick

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Не. Ама понякога ми се иска да бъда...

# 38
  • Мнения: 569
 От време на време пускам по една лига....... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 723
И аз не сме лигла  Mr. Green
Напротив, дори съм "мъжа" в семейството  Sick

# 40
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Какво разбирате под "лигла"- някоя, която чупи джуки и мрънка ли? Аз не! Аз съм лигла - единствено дете, много ухажвано момиче, обожавано гадже. Ами как да не съм?! Така ми е добре!

# 41
  • Мнения: 2 792

Нещо не ми се връзва невероятен чаровник с костюм,в адски шикозен ресторант и няква пикла да се плюнчи или да скача и вика,кикотейки се.

Не, класическата лигла, не се държи така, това е пубер поведение.
 Класическата лигла се обгрижва и се занимава със себе си, всъщност е едно чудесно украшение до един успял мъж, от друга страна е неспособна да се справи с определени неща от ежедневието и има нужда от помощ от този успял мъж. Формулата е перфектна, тя е това, което мъжът иска и не умее точно тези неща, които го карат да се чувства мъж, е те това е жената мечта.

# 42
  • Мнения: 99
Понякога. Но когато ме обхване лигавото настроение, то е изцяло. На любимия не само, че не му пречи, но дори се включва и той.  Simple Smile

 smile3521 smile3521    smile3534 smile3533 gydi

# 43
# 44
  • Мнения: 863
Не. Ама понякога ми се иска да бъда... Blush

Общи условия

Активация на акаунт