Кой, кога ще има юбилей през новата година?

  • 3 042
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 621
Ей, и аз при наборите 77! В края на март и аз ставам на 30. Ама на мен хич не ми е притеснено, не ме гонят разни тъжни мисли, че остарявам. Някой по-нагоре беше казал, че живота сега започва. Я по-ведро! Hug  bouquet

# 61
  • Мнения: 780
айде и аз да се наредя при набор 77 - на 06.04 ставам на 30                 smile3555

# 62
  • Мнения: 1 312
На 15.02.правим 10 години от сватбата Party

# 63
  • Smallville
  • Мнения: 994
На 24.01 ставам на прекрасните 35,считам се за юбилярка и ще го отчетем подобаващо.
А относно кризата на тази възраст е че се състои в това,че ти все повече искаш,а мъжете все по малко могат.......ако ме разбирате Embarassed Embarassed Embarassed

# 64
  • Мнения: 891
Аз лично нямам юбилей, но мъжо има   bouquet
Става на 30 г и той е набор 77  Peace

# 65
  • Мнения: 980
малииии, този набор 77 сме окупирали форума   ooooh! Mr. Green какво да ни прави човек- готини хора Flutter

# 66
  • София
  • Мнения: 900
Ей гадинки  Hug
направо се чувствах като баба, куче и внуче  smile3514
Добре, че се поуспокоих   Peace тук там има и над мен  Wink
Trouble Maker, нали знаеш че козирог е диагноза, а не зодия  smile3532 newsm48
и аз съм на 12.01.
Неам никъф йобилей, ама съм се наточила да празнувам като за 1000 годишнина  Peace
Дано не ми мине църна маца пътя
Мами ставам на 37 и ка старея, така улавея  hahaha
Живей ми се като за световно, че и любовник искам даже, не че мажо не стига, ама за колорит!!!
Жалко, че май само лая, ай дано да почна да хапя  smile3521 smile3508

# 67
  • София
  • Мнения: 958
И още един представител на набор 77  Mr. Green
Аз лятоска съм юбилярка и съм замислила здраво пийване насред природа, някъде на хижичка или на палатки. Дано да успея да събера повечко ентусиасти!

...А относно кризата на тази възраст е че се състои в това,че ти все повече искаш,а мъжете все по малко могат.......ако ме разбирате Embarassed Embarassed Embarassed
Хи, хи, аз за тва съм с по-млад мъж...  Mr. Green

# 68
  • Smallville
  • Мнения: 994
...А относно кризата на тази възраст е че се състои в това,че ти все повече искаш,а мъжете все по малко могат.......ако ме разбирате Embarassed Embarassed Embarassed
Хи, хи, аз за тва съм с по-млад мъж...  Mr. Green
И аз ,то иначе е гоооооляма криза Embarassed Blush

# 69
  • София
  • Мнения: 1 654
На 7.09 ставам на 30 Blush
На 15.02 -стават 15 години откакто сме заедно  Hugс любимия

# 70
  • Мнения: 1 400
Ехааа, че ний много сме били бе! От тез... кризисните  Crazy
Хайде, ако има други - не се спотайвайте!

# 71
  • Мнения: 319
На 08.03. ставам на 30 и аз Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 83
Здравей набор 77 и аз на 1.12 ставам на 30                                                                                                                дъщеря ми на 6.03  на 3                                                                                                                  мъжът ми  на 27.04 на 34                                                                                                                20.07 5 години от сватбата                                                                                                     и пак на 20.07 12 години откакто сме заедно   bouquet                                                                   

# 73
  • Мнения: 2 035
И аз и мъжо сме юбиляри таз година  Mr. Green
Ще ударим трийсеттака през юни и ноември Wink

Бебка ще навърши годинка през юли  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 11:53 от val_stef

Общи условия

Активация на акаунт