Извара?

  • 2 023
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давала съм 2-3 пъти в пюре на Хип или Хаме...... Привърженик съм на хубавото българско безсолно сирене!  Peace

# 16
  • Мнения: 2 936
...... Привърженик съм на хубавото българско безсолно сирене!  Peace
в пюрета аз също съм давала...и то в огромни количества,,Алекс ги харесваше!

но отначало помислих за тази извара която се продава по магазините  Sick такава никога няма да и дам

# 17
  • Мнения: 6 461
Да .Купувам пюрета с извара редовно.
Пламен ги обожава. Peace

# 18
  • Мнения: 772
тази сутрин дадох без да се каня.просто бях забравила снощи да изкисна сирене за попарката и сложих извара.в пюретата има доста често и пише за над 5 месеца така че не мисля че е проблем.

# 19
  • Мнения: 5 362
Не съм давала.Ядем си сиренце.

# 20
  • Мнения: 3 360
Давала съм извара!Има много хубава кашкавалена,от която скоро и дадох и много и хареса!Не виждам причина да се отбягва тази храна?!

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давала съм от Хипските пюрета с извара някъде на 8-9 месеца. Купешка не съм давала /не съм се сетила да купя, чесно казано/ иначе не виждам проблем да се дава извара, тя си е полезна, така както и сиренето  Peace

# 22
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Изварата най-често е нискомаслена или обезмаслена, което не е добре за децата до 2-годишна възраст - те трябва да приемат пълномаслени млечни продукти. И съдържа най-малко калций от всички млечни. Така че ако е за сравнение - сиренето е по-добър избор от изварата.
Но нищо не пречи да се дава извара от време на време (след като е въведено сиренето в храната на бебето), стига да не е за сметка на другите млечни.

# 23
  • Мнения: 7 803
а колко процентово е сиренето ? защото аз взимам  40 % извара и не ми се вижда нискомаслена  Thinking

# 24
  • Мнения: 361
Въведох с плодов дует на Хип на навършени 10 месеца Peace

# 25
  • Мнения: 5 391
Мисля скоро да дам Peace

Общи условия

Активация на акаунт