Форумът на дъгата

  • 23 375
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 617
Посвещава се на всички наши съфорумци, които вече са на едно по-добро и по-светло място...

От много време ми се иска да пусна такава тема, защото с годините много от хората, с които общуваме тук, напускат форума завинаги. Не като ник, не като профил, а като физическо присъствие на този свят. Някои – внезапно, други – след дълга и мъчителна битка с някаква болест.
Мисля, че всички те заслужават имената/никовете им да не бъдат забравени. Все пак години наред заедно сме се радвали, тъжили, спорили, карали, сдобрявали, подкрепяли... Липсата им винаги ще се усеща във форума, защото са неотменима част от него. Защото форумът – това сме всички ние.
Дори и тези, които вече ги няма...

# 1
  • София
  • Мнения: 18 701
мидко🙏
Светла му памет.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Мидко. Не беше много активен, но сме се засичали в една тема и ми допадаше, споделяли сме си и някои неща на ЛС. С тъга научих, че си е заминал от рак, вече става втора година май откак го няма. Но се сещам за него с усмивка. Поне виртуално, до последно беше с вдигната глава, оптимист и готин събеседник.

П.п. Писали сме заедно с Миднайт ❤️

# 3
  • Мнения: 25 617
Ох, много са, но първоначално се сетих за Бабилия.
Днес научих за АбсурТ и това стана повод да пусна темата.

От мъжете кулинари – освен Мидко (midkoо), също и yosif.

Последна редакция: нд, 23 апр 2023, 19:01 от Как' Сийка

# 4
  • София
  • Мнения: 1 907
Ох, много са, но първоначално се сетих за Бабилия.
Днес научих за АбсурТ и това стана повод да пусна темата.

От мъжете кулинари – освен Мидко (midkoо), също и yosif.
[/quote
Как АбсурТ беше ми любимка?

# 5
  • Мнения: 40 924
А откъде знаете за тези хора? Ако аз утре си отида просто ще спра да пиша и толкоз,  никой няма да информира форума. Мисля, че така е с повечето пишещи.

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
И аз днес разбрах за АбсурТ - от темата за липсите.

# 7
  • Мнения: 18 552
Мисля ,че от милиони потребители, все има един , заслужил доверие , да знае кой си и какво става с теб. Над 10 години съм тук, с много хора общувах и ме интересува съдбата им.

# 8
  • Мнения: 54 438
Кей...Broken Heart
Прекрасен човек, невероятен талант, много жалко, че си отиде толкова млада и остави сбъднатата си мечта... Heart Exl

# 9
  • София
  • Мнения: 18 701
И извън пределите на форума общуваме.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 36 605
С някои хора се познаваме и извън форума. Така като се замисля, не са единични бройки, а поне десетина + човека...

# 11
  • Мнения: 25 617
Няма абсолютна анонимност, освен ако не става въпрос за някой трол или мултиакаунт.
Когато пишеш години наред, рано или късно се запознаваш с някого или някой те познае кой/коя си в реала.
Повечето от споменатите са писали в теми, в които потребителите се борят с някакви заболявания и си дават кураж. Или са имали друг вид контакти с други потребители.
Това не е тема за тролове, а за реалните хора, стоящи зад популярни или неособено популярни никове.

# 12
  • Мнения: 40 924
Мисля ,че от милиони потребители, все има един , заслужил доверие , да знае кой си и какво става с теб. Над 10 години съм тук, с много хора общувах и ме интересува съдбата им.

Няма никой, който да ме познава в реала и така ми харесва.
Жалко за Абсурт, да почива в мир, знаех я със същия ник от един друг форум много по-отдавна, преди да почна да пиша тук.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 5 945
Днес научих за АбсурТ и това стана повод да пусна темата.
Оу, АбсурТ ! Да почива в мир! Много я харесвах.

# 14
  • Мнения: 15 032
Друго мислех,  че ще прочета в тази тема. Но веднага се сетих за midkoо. Мир на праха му. 
Съжалявам за АбсурТ.

Общи условия

Активация на акаунт