Минава ли ви лесно между пръстите

  • 2 132
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Ееееех, и аз обичам мноооооооого да харча, ама желанията ми са по-големи от възможностите.

# 46
  • Мнения: 27 524
Изключително лесно.
Да не ми попадат пари. Ей сега съм ги изпила с приятели  Hug

# 47
  • Мнения: 15 619
Умея дя си правя сметката.

# 48
Kato moma mi stigaha za vsichko koeto sam si naymila.Obache saprygat mi nadminava jenite  v nego pari ne se zadargat.Ako moje s 100 lv v chas shte se dviji. Joy

# 49
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Стига да има какво..........Веднага намирам място, но напоследък те преди мен са си го намерили
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 50
  • Мнения: 4 473
По-трудно взе да минава, ама минава Mr. Green Не действам толкова припряно, както преди. До скоро беше време, когато трудно се задържаше лев в джоба ми. Особено при плануван шопинг - харесва ми, не харесва ми - купувах нещо само и само да не се прибера с празни ръце и пълни джобове. Сега упорствам, докато намеря онова, което искам. Междувременно се опитвам да контролирам и половинката, че той нещо взе другата крайност. ooooh!

# 51
  • Мнения: 173
Ооо, харчим и двамата с мъжо сме от порада''редки пръсти'' Mr. Green
Само да не си пусним ''мухата'',че имаме нужда от нещо !
Земята ще изринем...,но ще си го купим.
...И после зейва финансовата ''дълбока дупка'',но ние нали сме си доволни (от придобивките,разбира се).
Най-мразим пари,похарчени за пукница...

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не обичам да харча. Но не защото съм с пестелива природа, а защото пазаруването ми е досадно.

И аз. Правя един тур по магазините годишно, но пък харча всяко левче, което съм взела Blush

# 53
  • Мнения: 3 447
Че минава - минава. Че съм го правила навремето, когато съм живяла сама - правила съм го.  Сега вече гледам да си правя сметката. Не спестявам, но не хвърлям така пари за мимолетна тръпка (т.е. не че не хвърлям, но си заделям малка част  Blush). Едно, че се чувствам по-отговорна покрай детето, друго, че ми се струва нечестно само мъжът ми да плаща сметки, пък аз да се отрупвам със сутиени.

# 54
  • Мнения: 1 416
И аз мразя да пазарувам - особено дрехи...  Sick
Не ми минава много лесно между пръстите. За себе си не обичам да харча - карам го икономично. Грижа се само винаги да имам цигари, да изпия няколко кафета и така...
Иначе обичам много да похарча доста пари, за да поглезя някого. На това се радват Маргарита, Георги и сестра ми...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт