как да я отуча да спи при нас

  • 1 121
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Така като гледам и аз съм на път да го науча да спи при нас-като ревне нощем го взимам да го кърмя и така заспиваме и двамата. После като се пробудя го местя. За сега няма претенции къде ще спи. Моя позната вече 3-та година се мъчи да отучи сина си от това  #Crazy
същата работа, едно към едном даже, когато го няма мъжът ми си го оставям да си спи при мен цялата нощ, иначе ми е самотно.
Не знам дакъде ще стигнем, ама ми липсва като не е при мен.
Страхувам се че това обаче е егоистично и ще почвам да го отделям по малко, за да не страда един ден то. 

# 16
  • Мнения: 311
Напълно съм съгласна че трябва да се научи да спи където трябва ако трябва и с малко рев.имам близнаци на 10 мес.отне ми около 1 мес. но се научиха да заспиват сами през деня ту единия ревеше ту другия бях се отчаяла.като бяха на 3 месеца ги научих да клатя креватите не мога да ги приспивам на ръце понеже  са 2-ма.и така докато се усетя.....като ревнеха силно ги успокоявах но единия като влезнех в стаята се дереше  по силно накрая ги оставях и се научиха много бързо. вече заспиват сами без плач бърборят си нещо  и са готови до 10 мин.така че по твърдо колкото и да е трудно в началото успех.

# 17
  • Мнения: 578
Уф и ние сме същия трагичен случай. Това с креватчето до спалнята вече не върви. Буди се по пет пъти през нощта, става прав в креватчето и реве. Понякога като го държа за ръчичката заспива, ама не винаги. Иска при мен на спалнята. Преди две седмици беше болен и го взимах при мен всяка вечер, защото имаше температура и запушено носле. И сега съвсем стана лошо положението. Снощи не го взех - сто пъти се буди и мрънка, но го слагам обратно да легне в леглото си и е обръщам с гръб към него. Помрънка пет минути и си заспи. Дано се отучи, че ще се мре Cry

Общи условия

Активация на акаунт