Отвратена съм

  • 8 868
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 863
само който е опирал до Бургаската болница,знае за какво става въпрос..
пак ще кажа-там е СТРАШНО

# 121
  • Мнения: 5 140
Каси, приеми мойте най искрени съболезнования. Cry
Мир на праха и.
Прегръщам те. Hug

# 122
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Каси не  тъжи! Баба ти е на прекрасно място, там е и моето момченце.....Прочитайки всичко това в мен се затвърди мнението, че няма да застана зад никакви български медици, ако ще и на Луната да са осъдени/това е моя протест / Мисля си няма ли начин всичко това да бъде изпратено в Брюксел да разберат там за какво става въпрос. Тук-глас в пустиня! Срамувам се че живея в тая държавица на абсурдите!

# 123
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Лека и пръст на жената! Прегръщам те.

 Cry

# 124
  • Мнения: 1 381
Момичета напълно ви разбирам и единсвеното което мога да кажа ,е че съжалявам за загубата ви.Преди 9 години баща ми получи инсулт и от бърза помощ казали ,че няма нужда да го качват в отделението защото той така или иначе щял да умре.Майка ми се обажда на негови приятели и само с тяхната помощ още е жив.Като ви чета постовете се връщам 9 години назад.

# 125
  • Мнения: 5 468
Ню, моята майка я умориха по абсолютно същият начин.
Cry Ужасно е, че не можахме да помогнем. А съм сигурна, че има още сума ти такива случаи, като нашите... Дано са на по-добро място, моля се от сърце.

Касиди, моите съболезнования за баба ти.

# 126
  • Мнения: 5 468
само който е опирал до Бургаската болница,знае за какво става въпрос..
пак ще кажа-там е СТРАШНО
Е, моята майка я умориха в Хасковската болница. И там е страшно. Мизерия, корупция, некомпетентност, надутост, простотия... простащина и ...списъка мога да го изреждам цяла нощ и то с хъс Close.
Понякога си мисля, дали ако не бяхме толкова настоявали да приемат мама в болницата и си беше останала в къщи, нямаше сега да е жива. С инсулт, но жива... някакси да я оправим. А там сигурно са я хвърлили в някой ъгъл....... докато ние се радвахме, че най-после е в лекарски ръце.

# 127
  • София
  • Мнения: 6 363
Може ли заради това, че човек е стар да откажат?! Индиректно това  ни казваха през цялото време. Отказвам да приема, че имат право на това

те и с бебета се държат така, не само със старците. никаква милост никому - това го разбрах наскоро на собствен гръб, преди това все мислех, че поне малките и крехките имат някакъв приоритет.

а преди 10 години майка ми почина в линейката, защото в Пирогов не я приеха - имали заповед да не приемат онкоболни.

# 128
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
    Съвсем наскоро наша позната, която работи в болница като хигиенистка и е съвсем младо момиче, ходи да я прегледа гинеколожка, тъй като има право на преглед там. Няма да ви разказвам как я е унижавала, защото било десет минути преди края на работното време, как я видяла на магарето за една минута, казала й да си вземе някакъв крем и я отпратила. Сега, след преглед при съвсем непознат лекар, се оказва, че тя трябва да бъде оперирана, защото тогава не й е оказана адекватна помощ и инфекцията се е разразила. Това какво е? Да не говорим, че съвсем случайно, в същата болница, видях един депутат, на когото му лижеха задника, и той благосклонно се усмихваше! Гадове...

# 129
  • Мнения: 4 390
Моите съболезнования!
Да почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose

# 130
  • Мнения: 1 802
Каси, много съжалявам...
Приеми моите най-искрени съболезнования!   Cry
Лека и пръст!  Flowers Rose  Flowers Rose

# 131
  • Мнения: 55
Момичета, съжалявам много за загубата на близките ви хора, не спрях да плача, докато четях какво Ви се е случило.
Дано, всички те са са на някое по-добро място, където няма болка, тъга и  унижение.
Аз също съм от Бургас и два пъти лежахме с малката в болницата и се надявам повече да не ни се налага.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 02:52 от bambi3

# 132
  • Мнения: 466
Много мъчно ми стана като четях. Нямам думи за някои лекари , а лошото е ,че доста има такива. Без капка съчувствие  и човещина.  Идва ми да ги застрелям такива. 
Дано поне наистина да са на по-добро място всички наши починали близки хора.

# 133
  • Мнения: 101
Приеми и моите съболезнования!

Напълно те разбирам.Баща ми почина на 02. този месец,защото не го приеха в болница.Нямаше дори 50 години.И на мен ми е болно,и то много.Защо ги полагат тези клетви изобщо,като не ги спазват.Не знам какво да кажа.За това бездушие,трудно се намират думи.

Общи условия

Активация на акаунт