Потресена съм и не знам какво да направя!

  • 3 288
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 7 914
Извода е само един... няма да публикувам вече никакви снимки във форума... добре ,ч е и до сега не съм го правила много-много...ама след няколко месеца щях да показвам доста снимки  Rolling Eyes

Хубаво е, че всичко може да се намери в нет-а ама не чак толкова.... Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 295
И аз се включвам просто, за да ти кажа, че съм потресена! Отвратително е! искрено съчувствам.

# 78
  • Мнения: 2 907
Добре де, сега какво правите всички? Това е направо перверзия! Ами аз и без да търся нарочно, знам че може би с гугъл ще намеря снимки на мен и детето ми! Това е ясно в момента , в който ги качвам свободно в и-нет! Какво си доказвате сега като си показвате какво сте открили за всеки? Аз не разбирам.

Съжалявам.

Или пишете във форум( и изобщо ползвате интернет ) и поемате риска, че някой евентуално може да злоупотреби ( да не дава Б.) или си оставате затворени вкъщи, но и без интернет. Или като някои слагате котки и кучета за аватар. Няма лошо.

Баста!

# 79
  • Мнения: 4 390
Всички тези надписи и "водни знаци" могат да се изтрият от хора даже неголеми спецове. Наистина не всеки ще може да го направи, но аз напр. мога. Та затова не бива да се разчита нито на изрична забрана или разрешение нито на такъв воден знак. Щом може да се свали снимката - значи все ще се намери някой да я свали, да обработи и да си я ползва поради мързел да си направи сам. Най-сигурното както казах - никакви снимки в нета.
Принципно си права, но едва ли някой ще си прави чак пък този труд за една снимка, при положение, че има безброй снимки в нет-а, които не се нуждаят това.

# 80
  • Мнения: 461
Добре де, сега какво правите всички?

Ами мислех си, че помагам. От последните писания на амей останах с впечатлението, че се опитва да изтрие снимките на сина си, които са общодостъпни. Ако не съм разбрала правилно се извинявам.

# 81
  • Мнения: 2 907
оф, нат, аз не говорих за амей.

Вие сериозно ли сега разбирате, че снимките, които качваме са достъпни за всеки?

Аз намирам за нагло случилото се на Майка, обаче в никакъв случай не съм толкова шокирана като повечето от вас! Ако утре някой от инет дойде до вкъщи и ми сложи бомба пред прага, може би ще ме шокира, но да ми вземе снимката, която съм качила доброволно в мрежата - не. Ще го намеря за ужасно нахалство и точка. Ще си взема може би поука. Или дори не, може би ще се примиря с факта, че или инет или не. Но със сигурност ще ги смачкам виновниците! Но да си махам аватарите и да си слагам картинки като си мисля, че съм нещо особено като бойкотирам виртуалните пирати - не, мерси. Мисля по различен от форумския начин  Laughing

# 82
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Грозна история с добър край!

мистик е права, това е положението в глобалното село интернет.
Колко от вас са се замисляли какво става с данните им, скатани в чипове на разни карти  Confused или какво всъщност става с кореспонденцията чрез gmail  Rolling Eyes и защо гугъл при едно търсене плюе точно определени резултати....

# 83
  • Мнения: 2 959
...какво става с данните им, скатани в чипове на разни карти...или какво всъщност става с кореспонденцията чрез gmail...и защо гугъл при едно търсене плюе точно определени резултати...
Пепеляшчице, нека да не задълбаваме по- навътре в таз "мистерия", защото става неприятно като се замисли човек до каква степен си видим за тез които искат да те открият.

Майка, много съжалявам за неприятната случка. Тръпки ме побиват като си представя целият ужас който си преживяла. Важното е че както е писала Стъклената пантофчица, краят е добър!

# 84
  • Мнения: 5 183
Да, Калида, снимката я няма.

# 85
  • Мнения: 1 860
Lennie, моето дете ли излиза, че не видях никъде?

Аз пуснах "торта" че ми трябваше снимка и ми излезе аватара на Киса, с момиченцето и.  Rolling Eyes За какво си говорим тогава?

Гнусно е да видиш снимка на малко дете, (което освен всичко друго и си прилича на такова) на подобен сайт като този. Било то съзнателно или не.

Мистик, при цялото ми уважение към теб, не мисля, че ще разсъждаваш по точно същия начин, ако беше се случило с теб. При всички снимки на големи хора, мъже, жени, фотомодели, да изтипосаш снимка на четери годишно дете  Stop Айде няма нужда. Има си някаква граница, дори и за виртуалното пространство.

# 86
  • Мнения: 5 183
Благодаря на вси4ки за подкрепата и желанието да помогнат. Резултата е налице. Мисля да помоля модераторите да заклю4ат темата, както и тази в Клюкарника.

Общи условия

Активация на акаунт