Потресена съм и не знам какво да направя!

  • 3 305
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183
Благодаря ти, Lennie. Pisah i tam.

# 31
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Пишеш до този, който хоства домейна да спре сайта, докато собственика на сайта не махне снимката на детето, като упоменеш включване на адвокат. Нарушено е не само авторско право ами и това, че детето е малолетно. За съжаление само това мога да ти дам като съвет  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 5 183
Благодаря ти и на теб, Пепеляшка! Писах им, не се сетих да акцентирам на авторските права, но все пак наблегнах на крехката му възраст. На снимката е на 3 години и половина даже.

# 33
  • Мнения: 1 630
Майка, наистина много неприятно,
но поне за щастие не е на много гаден саит.
Дано да успеш да ги накараш да я махнат  #2gunfire

Когато слагам снимки в нета знам,
че могат да се окажат навсякъде.
Старая се да не слагам снимки,
които не искам да се гледат от всички.

Не мисля, че проблема с неспазването на
авторските права е само в България

# 34
  • Мнения: 6 167
majka, eto go avtora, май е момче

http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u= … 33b6d154b1ba9c556

освен това изглежда разбран, защото виж какво пише на др. момиче чийто аватар е там:

koalka, радвам се, че невъзразяваш за аватара;)
Мислех, че ще имаш нещо против и щях да го махна..Smile
-
Crazy`Witch, при мен няма такъв проблем , може би само на твоите очи е така Mr. Green
-
DeSerT``R0Se, еми толкоз излезна.
-
Мерси на всички за отговорите.
_________________

# 35
  • Мнения: 7 430
Надявам се скоро да махнат снимката на ТОми... Tired Sad

МАйка  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 1 132
Много неприятно.Надявам се да махнат снимката бързо. Никога не публикувам снимки в нет-а, тъкмо се бях замислила да сложа, но това, което ти се е случило, твърдо ме отказа.

# 37
  • Мнения: 6 167
егаси, колко лесно е да намериш автора дори и на най-анонимното нещо! Shocked
а после си мислим, че сме анонимни.
майка, пиши на тинейджърските администратори да ти дадат достъп до имелйа му.

# 38
  • Мнения: 907
Маика, вече си направила необходимито - писала си директно до администраторите, а те имат и връзка с автора (най-доброто е да се пише и на автора). Не се паникoсвай, то е ясно, че това което е в нета е достижимо за всички, все едно колко copyrighta ще напишеш отгоре или отдолу. Ще я махнат, не се притеснявай. Ако не искаш да ти крадат снимки, не поствай или трий след това - това е най-сигурният начин да не си намираш после снимките някъде. Предполагам снимката са я намерили с най-обикновено търсенe с Гоогле по image.

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 19:16 от MegiX

# 39
  • Мнения: 1 559
Да отвратително е...аз имах мои снимки качени на снимка.бг,но ги махнах,поради други лични причини.Маи ще трябва и на малката да ги махна.
Мъжът ми винаги е бил против да се дава по обстойна информация,както и снимки в нета,защото тук всичко може.А има хора,които само това правят,по цял ден се ровят и правят мизерии в мрежата.
ГАДОСТ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 40
  • Мнения: 6 390
Махна ли са снимките  Wink

# 41
  • Мнения: 6 167

къде видя да са ги махна ли?

# 42
  • Мнения: 2 907
Не, не са ги махнали! При мен още се виждат!

Майка, аз одеве като отворих този сайт , не можех да повярвам на очите си! Томи с телефона в някаква страховита история, даже не я прочетох цялата...И честно да ти кажа освен негативното удивление, което всеки от нас изпитва, се питам защо точно Томи? Да не би да е сайт, на някой, който те познава и ти има зъб? Аз като типичен параноик си мисля и това. Защото в историята ( разказът ) снимката хич, ама хич не пасва. А и аз разбирама, че момчето от разказа е по-голямо. Снимката е ни в клин, ни в ръкав.

Настрана разсъжденията, ужассссс! Съжалявам много!

# 43
  • Мнения: 6 390
на сайта - има рисувана снимка на момче с телефон
натиснете рефреш - при мен е картинка вече, не е снимка
http://loveyouforever.hit.bg//

# 44
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
на сайта - има рисувана снимка на момче с телефон
натиснете рефреш - при мен е картинка вече, не е снимка
http://loveyouforever.hit.bg//

Снимка си е все още. И може да се свали на компютъра. Пробвах, стана  Tired.

Нямаш ли някой познат, който просто да "хакне" сайта?  Twisted Evil Като е искал автора момчешка снимка, що не си е изтипосал неговата си като малък????  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт