За бившите...

  • 3 554
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Нормално е да се почувстваш странно.Все пак този човек е бил част от твоя живот.малко или много си държала на него.В това че отново се сещаш за него няма нищо лошо.Сигурна съм че почти на всяка от нас се е случвало да се връща в миналото по един или друг повод..аз често си спомням за първата си любов особено когато сме скарани със съпруга ми...и си задавам много въпроси без да търся отговори за тях...Миналото си е минало.и нищо и никой не може да ни го отнеме.Живей в настоящето а към миналото се връщай само с усмивка! Wink

# 46
Ейй, че точен момент да намеря тази тема!
Nad, само хора способни на дълбоки чувства могат да се трогнат от такава ситуация. Аз преживях нещо от този род в събота, когато се засякохме с една моя голяма любов в един нощен клуб. Не трябваше да казвам една, а единствената нещастна. Общуваме си често с този човек и за мое учудване - съвсем нормално. Нещо, което преди години не можех дори да си представя. Не знам дали предлазположен от обстановката, но в един момент на разговора, той ми каза на ухо, че ме обича. Смеейки се, съвсем несериозно. Фактът е, че аз му повярвах. Сигурна съм, че още храни чувства към мен, но бях неподготвена за тези думи. Отговорих му хладнокръвно "Знам!" и въпреки това стоях като вцепенена поне една минута. Жегна ме, но до един час ми нямаше нищо. За което се радвам. Това означава, че съм го преболедувала Mr. Green
В твоя случай - да, трогателно наистина. Но след като не е успял да те накара да разбереш какво означаваш за него, докато сте били заедно, какъв смисъл има да го разбираш сега? Не го мисли, колкото и да е трудно - намери си някаква друга занимавка и се връщай в настоящето! Hug

Общи условия

Активация на акаунт