Чакаме си нашите подаръчета Августките майчета

  • 9 734
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен днес!
Станах към 11 и сега се чувствам много добре. Май това е решението, ставайки рано ми е адски лошо и ми се гади страшно много, а вчера дори цял ден бях като парцал. Сега пак хапвам Корнфлейкс с топло мляко, а после ще видим.
Аз нямам голям апетит, даже занижен в сравнение с преди. Не съм мръднала по отношение на килограмите, но смятам, че  е нормално, остава да дебелеем отсега  Crazy
И аз като много от вас пишкам често и вечер ставам средно по 2-3 пъти  ooooh!
Гера, много ме разсмя с историята за семката и малкото човече  Grinning
Хайде цунки на всички и да се пазите, ей    bouquet

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А бре, хора, как го правите това с НЕвдигането на килограми? И на мен ми е гадно, но панталоните са ми тясни и то не само на корема. А какви киселини имам.......и запек.....ужас. Взех си Талцид, но ефект нулев.

# 47
  • Мнения: 252
Здравейте,и от мен! Laughing  Докато се наканя да пиша и вие сте изписали цяла тема. Първо да ви честитя новата година и да ви пожелая само положителни емоции, много усмивки и Август месец здрави и весели бебоци. ЧЕСТИТО и на всички нови мами.  Hug  Извинявам се, ако съм пропуснала да честитя на някой нещо важно,или да подкрепя някой в труден момент, но чесно казано съм изпаднала в такава апатия и униние, всичко и всички ме дразнят  #2gunfire , чувствам се адски гадно и не е от бременноста на която така се радвам, а и аз не знам от какво –хормони. Купихме си апартамент( което само по себе си не е лошо) и взехме че се преместихме в него на 31 Декмври, да не ви казвам какъв празник в рев изкарах, и от тогава съм  все така, не мога да се почувствам в свои води и да го усетя мой дом. Котката ми за която се бях притеснила как ще и се отрази това го преживя ,а аз не мога. Все още ми е криво и мъчно за квартирата в която живеехме, а знам ,че не трябва да е така,и че е хубаво да има човек собственно жилище,  ама какво да направя живях там като студентка и после си останахме там с мъжото, има няма прекарах там 7 години. И такива ти ми работи си ме мъчат.  newsm78
Иначе за бременноста не се оплаквам вярно, че ми излизат пъпки къде ли не вече, ама най интересното е че нямям по лицето все са ми в косата, която пък стана чудна,аз и преди си бях с буйна грива ама сега е ..Ама много ми се спи, кажете нещо за разсънване, на работа все се прозявам, чак на шефа му направи впечатление че съм сънлива, ама му казах че е от новото легло и не съм свикнала, по нататък ще му кажа истинската причина, мисля да му кажа чак към четвъртия месец.
Айде чао за сега от мен, че то стана голямото наваксване дето не съм писалa от толкова време.

# 48
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте мамиии  Hug
 Аз не съм писала отдавна но все когато седна да напиша нещо и а да го изпрате и хоп- ми дава грешка  #Cussing out а аз вече не мога да стоя много на компа и ме хваща секлета и като ми я даде тая грешка и цял ден само за това се ядосвам  Laughing
 Така : на мен ми се гади но рядко... днес си купих първия панталон за бременни- дънки... много ми е удобен а за пълнеенето аз си пълеех но сега като поспрях малко храната не отслабвам а си стоя на едно полужение... А преди като не бях бременна 2 дена да не ям и съм свалила 2-3 килограма  Laughing...
 Аз също не пия лекарства само ФК и лекарката ми каза, че ще я пия до края на февруари...
 Косата ми е наред даже по- малко се омазнява сега а за кожата също си ми е наред  Peace
 Мен също ме сърбят гърдите но ги намазвам с олиото на Чико и ми минава но не ги мажа редовно защото то си е за корем а не за гърди... само когато ме засърби
 Пия много фрешове от грефрут и портокали и после имам сили цял ден да съм на крака  Laughing
 Вчера ми беше първия изпит и го взех с 6 и много се изненадах защото лекарката която ни водеше изпита беше много строга и не очаквах чак такава оценка  Crazy
 Днес много вървях и сега ме болят краката, завърта ми се главата отвреме на време но винаги си нося вода и солети в чантата...
 Аз изследвания още не съм правила и ще ги направя след следващия преглед... половината няма да ги правя защото ги имам откакто направих спонтанния аборт и няма смисъл да го повтарям...
 Оффф дамо този път да не ми даде грешка
 И дано вие да имате нерви да ме изчетете  Hug  bouquet

# 49
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
мегита може ли да ми споделиш при кого ходиш на консултация,че аз още не съм избрала,а е крайно време.

# 50
  • Мнения: 3 595
Имаме си тупкащо сърчице  Two Hearts Незнам защо бях решила, че ще ми кажат че нямаме бебе и съм се объркала, а то милото се видя и главичка и телце Simple Smile Много съм щастлива, мисля че едва сега почвам да разбирам какво ми се случва...
С коремния ехограф днес видяха пулсиращото сърчице аз съм 7 седмици 2 дни... разгледаха го по-добре с вагиналния и засега всичко е наред...Толкова ми е радостно, че дори се престраших да си взема фолиева киселина  Blush Аз вече качих 1,5 кг за 3 седмици и с радост открих, че едни дънки, които си купих след раждането на Елито сега са ми големи и има място за нарастващия корем...всички други дрехи вече са в архива...

# 51
  • UK
  • Мнения: 1 351
мегита може ли да ми споделиш при кого ходиш на консултация,че аз още не съм избрала,а е крайно време.

 Аз ходя при д-р Драгнева но не работи към здравната каза... доволна съм за сега от нея от доста време съм и пациентка и винаги когато искам да я питам нещо може и по- телефона да се чуем...  Hug

  Ivy Честито ви сърчице миличка..  Hug страхотна новина  Hug  bouquet

# 52
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито сърчице, Иви  bouquet! Да тупка в най-здравто и красиво бебе Peace!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Иви честито сърчице!Радвам сеч е си весела вече Hug
КатКа мерси за съвета-още от довечера почвам мазнето.
крокодилче лисваше ми Heart Eyes
Аз съм голма поспалнка тайничко дремвам на работта 2 часа а колегите ме покриват Mr. Green

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги, ти тайничко, пък аз явничко у дома hahaha...уж легнах към 11,30 да се поопъна, че се схванах пред компа и се пробудих преди малко...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Ivy,честито ти тупкащо сърчице.Няма нищо по-хубаво от това човек да си види бъдещото детенце.
КатКа,честито и на теб.Стискам ти палци всичко да бъде наред Praynig.
marianamama,и моята къща е "нагоре с краката",но аз си свиркам.Сега ако не си почиваме,кога ще имаме възможност.
sonita,и аз не съм мръднала по отношение на килограмите.Дори може и да съм свалила някое кило,като се има в предвид,че ям само плодове и супи.Друго нищо не мога да сложа в устата си.Не,че толкова ми се гади,колкото,че не ми се яде.Аз бях 45 кг. преди да забременея.Другата седмица съм на преглед и тогава ще видя колко съм.
Гита Ог,киселините и на мен са ми проблем,но засега се справям с тях като пия газирано,особено кола Mr. Green.
t_nestorova,честито ви жилище.С много щастие и любов да е изпълнен дома ви.А ти,миличка не плачи и не се тормози.Това е вашия дом и няма нищо по-хубаво да си в него с любимите същества.
Megita,честито за изпита.Пожелавам ти и на следващите така блестящо да се представиш.Ти медицина ли следваш?
Ех,мамчета благородно ви завиждам,че можете да си поспивате.Кой вкъщи,кой на работа Joy,на мен тази възможност май няма да ми се отдаде скоро Thinking,но здраве да е Grinning.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 56
  • Мнения: 3 388
Ivy, честито миличка! Ето, че всичко е наред  Hug
де да можех и аз така да се успокоя, че си ги мисля и аз като теб, а имам 15 дни до ехографията  ooooh!

# 57
  • Мнения: 564
Здравейте мамчета с мънички коремчета  Hug!!!
Аз цял ден съм в отвратително състояние  Sick  ooooh!!!!!!
Вече не издържаам искам да ми минава Sad..Казват че до 12 седмица трябва да мине..А и тази сесияяя  #2gunfire..как ще се справям в този ми вид  Sick  Tired
t_nestorova   не тъгувай за старата квартира, радвай се на новото начало, в новия апартамент с новото човече   bouquet
Megita   честито за шестичката, искренно се надявам и аз да сам поне на половина успешна по моята сесийка  Praynig
Ivy честито сърчице, дано си се успокоила  Hug
Извинете ако пропускам някого, стискам ви палци на всички и ще се радвам с вас на хубвите новини!!!!

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За газиранo не мога и да си помисля-гади ми се още повече пр мисълта за него. А ме гони ужасна параноя-все имам чувството, че нещо не е наред. Поне се успокоих откъм шефове-приеха го повече от чудесно, даже ми пожелаха момченце... Laughing

# 59
  • Мнения: 998
Наистина бъдещите майчета от Бургас, като че ли са най-много в тази отчетна тема. Това много ме радва, защото сме на път да се местим там и ще има с кого да разхождам бебо  Party
И един въпрос към бургаските мами, искам да ходя на йога, някой ще ми препоръча ли къде да отида, а ако имате желание и да ходим заедно ще бъде много хубаво  Hug

Общи условия

Активация на акаунт