PRISON BREAK: Manhunt, season 2 (VI тема)

  • 15 501
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
ami toi Wentworth Miller v vsi4ki interwuta tvardese che Prison break e zamislen v 2 sezona, ama produzentite sa nadushili $$$$ i davai sega 20 sezona.

# 361
  • Мнения: 2 897
Щом са замислени толково много сезони....Да не стане като "Дързост и красота" или "Далас"?Ето ,идва ми идея,как в 12 ти сезон 4та серия, порасналия вече син на Майкъл го хващат неправомерно в затвора, а чичо му Линк прави всичко възможно да го настанят във Фокс Ривър,защото баща му има вече картата на затвора по тялото си!
 Joy

 Joy
Получавам дежа вю Mr. Green

# 362
  • Мнения: 114
А стига бе , аз си мислих че със 2 рия сезон свършва филма и сега чета че ще има трети?.......... Shocked  ее няма да имам нерви да го гледам сигурно.Каквото и да си говорим като първият сезон няма равен, изгледах го на един дъх. Peace

# 363
  • Мнения: 2 254
И 2-я се понася...но за 3-ти,да си призная,съм скептично настроена......

# 364
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, днес гледах един епизод, последния, толкова е скалъпено... Не бих издържала да гледам този сериал. Да не говорим че така както съм гледала 10 мин от сериала знаех какво ще се случи...

# 365
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз пък не мисля, че ще ни разочароват с 3-ти сезон.Все пак сценаристите не са толкова глупави и им е ясно на какво се дължи зрителският интерес, и ако не са го измисли достатъчно добро според мен щяха да спрът до тук, обаче тези слухове, че през 3-ти сезон Майкъл ще бяга отново си ги има още от средата на 1-ви сезон и аз не вярвам много да стане така.Четох, че ще има много нови персонажи, как и защо незнам , а пък и никои не казва....ще поживеем и ще видим

# 366
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да си призная и 10 сезона да има все ще гледам!
 Rolling Eyes Даже ми е тъжно, че като свърши няма да имам какво да чакам с такъв интерес  Blush

# 367
# 368
Аз пък разбрах, че примиерата на 3-ти сезон е на 29.08 тази година и има голяма вероятност да сменят заглавието на филма.

# 369
  • Мнения: 1 233
Айде, фенките на Т-Бег, щраквайте бързо на новините на Нова - ще има интервю! Wink

Общи условия

Активация на акаунт