Ергенът ❤️ Симфония от чувства - Тема 11

  • 101 384
  • 2 145
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 14 461
Схванах,Виктория е с тъмно минало,мръсницата,но се пречистила в Ганг и станала светица.WTF?

# 2 101
  • Мнения: 573
Хубаво, сами си преценявате, ама е по-добре с повече инфо. Повече няма да споменавам нищо. Просто има голямо разминаване между какво тя говори и какво се вижда онлайн и това е само онлайн.

# 2 102
  • Мнения: 543
На фона на последните мнения в темата, да вметна, че и аз харесах Виктория в надкаста с Туджаров и Неделчо 🙂

# 2 103
  • Мнения: 3 045
Аз мисля, че потребителят си е направил профил тук/справка: датата на регистрация/ единствено тенденциозно да насипва личното си отношение към Виктория.
Доста дами споделиха тук свои познанства с участничките и всички бяха с добри чувства към тях. Нормално е да се яви и някое ранено, непримирено мъжко сърце.
Няма нищо, всеки си е чупил сърцето многократно, докато се убеди, че насила хубост не става.

# 2 104
  • Мнения: X
Ще застана зад младежа.
Виктория влезе с визитка за този начин на живот. Искаше да стане с нещо интересна, "изтъргува" вниманието на зрителя с нещо, което би трябвало да е нейна лична работа. Да предложиш "бурното" си минало в замяна на това да стенеш популярна (с какво само?), не е голяма трансформация. Явно не е имала само приятели, това шикалкавене, ама аз не съм такава, след като вече с това си влязла в предаване под всякакво ниво, си е точно ...
Ако този потребител казваше нещо различно от това, което тя представи, аз нямаше да го приема.
Но всеки разбира по своему. Онзи младеж, който с груб език разказваше някакви неща за Елена, ми беше гнусен. Тук младежът не казва нищо различно от това, което вече знаем. Излишно е просто. Само това е от моя страна.

# 2 105
  • Мнения: 3 045
На всяка една от участничките скалъпват интригуваща визитка.
А сексът продава най-много, значи айде това да ѝ закачим и се тръгва...Излъгала, в какво излъгала, някой е очаквал, че ще  превзема на абордаж Евгени и публично ще го изнасилва?!
Дори сама да се е презентирала като по-палава, най-вероятно е било с цел да привлече вниманието на екипа.
И пак се е получило нещо от сорта на последната свалка с Евгени. Тя го ухажва нежно като слоница и метна чак краката си върху него, а той гледа с почуда,чак се уплаши. Непоследователно, неинстинктивно извиращо  отвътре поведение.
Кръчмар и к**** се раждаш, не става с уроци, са казали практиците. Простете френския.

# 2 106
  • Мнения: X
Дискусията беше за Виктория (не за Елена). Аз не мисля, че някой нормален човек ще се хвали с подобно нещо (дали е измислено или не - не знаем) и ще се съгласи ей така да влезе с подобна визитка. Много е плоско. Има и други допълнения към това. Тя самата говори за тези неща - къде е заспивала, къде се е събуждала, как се е пречиствала...

# 2 107
  • Мнения: 3 045
За Виктория, де. Не видяхте ли за последно, че най-неочаквано и тя вдигна крачетата си върху Евгени?!
Мързи ме да ходя да документирам със снимка.

# 2 108
  • Мнения: 573
Аз мисля, че потребителят си е направил профил тук/справка: датата на регистрация/ единствено тенденциозно да насипва личното си отношение към Виктория.
Доста дами споделиха тук свои познанства с участничките и всички бяха с добри чувства към тях. Нормално е да се яви и някое ранено, непримирено мъжко сърце.
Няма нищо, всеки си е чупил сърцето многократно, докато се убеди, че насила хубост не става.

Всъщност тогава се регистрирах и първият ми коментар беше за Генчо, попиляхте го от обиди тогава. Бил нисък, бил космат, бил смотан, бил еди къв си ама крайно неподходящ за ЕРГЕНЪТ. Та просто реших, че трябваше да кажа нещичко в негова защита. Иначе да, имах интерес кво ще пишете за Виктория понеже наистина я знам преди Ергенът 2. Много хора тъй се хващат по тези форуми.

# 2 109
  • Мнения: 3 045

Всъщност тогава се регистрирах и първият ми коментар беше за Генчо, попиляхте го от обиди тогава. Бил нисък, бил космат, бил смотан, бил еди къв си ама крайно неподходящ за ЕРГЕНЪТ. Та просто реших, че трябваше да кажа нещичко в негова защита. Иначе да,имах интерес кво ще пишете за Виктория  понеже наистина я знам преди Ергенът 2. Много хора тъй се хващат по тези форуми.
Е, аз го защитих Евгени също. Мъж като мъж на външен вид, не влиза в надпревара за манекени.
По втория пункт - голям интерес си имал, щом чак си си причинил зора да си направиш профил.
Както и да е. Много време отделих. Бъди здрав и щастлив!

# 2 110
  • софия
  • Мнения: 3 425
Един мъж ни трябва в темата и забравяме моментално войната на агитките. 😀😀😀
 Я какво хубаво обединение се получи. Без да я познавам Виктория ми стана неприятна, защото чисто интуитивно ми се струва, че предлага съвсем друго лице от истинското си. Въобще не ме притеснява как е вършала.  Младостта е за това, да опиташ всичко, което искаш. Кофтито идва, когато откровено се опитваш да излъжеш.  Пожелавам и да намери себе си и това да и донесе мир, а не да се налага да живее зад чужди маски.

# 2 111
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Mari, вярно е, че не знаем дали всичко ни показват. Затова и коментираме само показаното.
Евгени беше абсолютен пън, когато Елена трепереше със сълзи в очите пред него. Разбирам, че може и да няма чувства към нея, но това беше напълно безчувствена реакция към разстроена жена. Докато Валерия не изглеждаше никак разстроена, а само ядосана, че я карат да направи нещо, което не иска.
Абсолютно уважавам всякакви принципи, нищо че не са моите. Но тя не се аргументира хич. И не показа някаква емоционалност, а само инат. Е какво да я прегръща и успокоява, като тя не изглеждаше да има нужда от това.
А и какво да очакваме от Евгени, той разплаканата Елена не успокои, та тропащата с краче Валерия ли?

Ако някой наистина уважава чуждите принципи, независимо, че не са неговите, няма да го принуждава да се оправдава и аргументира защо не иска да направи нещо, противоречащо на тези принципи.

"Не." е цяло изречение. Няма нужда да е "Не, защото..."

# 2 112
  • София
  • Мнения: 12 946
Изобщо не ме интересува Виктория каква е била и нейно право да се опитва да се дистанцира от миналото си, ако е решила. По-интересно ми е каква причина има някой постоянно да намила за това и то ей така с недомлъвки и внушения? Айде, веднъж-два пъти да спомене, разбирам, ама това си е направо целенасочено очерняне. Определено говори повече за него, отколкото миналото й за Виктория. Явно има някаква непреодоляна лична драма тук.

# 2 113
  • Мнения: 735
Там е проблема, че няма какво да и обсъждаме на Виктория. Много невзрачен участник. Скука

# 2 114
  • Мнения: 927
Нали, а можеше повече да покаже. Очевидно  е имала потенциал.

Общи условия

Активация на акаунт