Маска за коса

  • 6 722
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
ot dve godini polzvam na loreal-profesional i sam mnogo dovolna namiram ia vav salona kadeto se podstrigvam za tolkova vreme tretirane s ki4uri i boqdisvane ne e mradnala e malko e skapi4ka ako moje da se kaje (33lv.) no pak efekta e dosta dobar

# 91
# 92
  • Мнения: 2 414
zna4i samata maska ima mnogo priqten miris i e naistina anteaqlergi4na i spomaga za spirane na kosopada a i za po lesno razresvane sadraja koncentrat ot div  zelen 4esan.moje da q namerite po friziorskite saloni kato 4eli e profisionalna i samo tam q ima.edna priqtelka pitala svoita friziorka i onazi vednaga i q pora4ila na firmata doastav4ik.taka 4e pitaite va6ata friziorka.daje v posledniq broi na spianie koafior vidqh reklama na taq maska.a za imeto na firmata 6te vidq dopalnitelna 4e sega kutiikata nee pri men.  bouquet
Na koq firma e i otkade v Sofia moga da si q kupq?

# 93
  • Мнения: 3 932
Купувам си я, не ми се цопа вкъщи, ползвам на Лореал профешънъл...

# 94
  • Мнения: 2 631
Бадемово олио предлагат и на Икаров, в едни шишенца, които стигат за доста повече от един път, а и цената е направо смешна. (Сигурно и други фирми също.)
Втрива се в корените, а после с остатъка, който е по ръцете, се намазва косата и до краищата. Слага се найлонова шапка и топла кърпа, и след най-малко 25 минути се отмива с шампоан, балсам и т.н. обичайни процедури.  Peace

# 95
  • Мнения: 331
Опция 3 - според настроението може да си забъркам, или използвам фирмена - за по-бързо

# 96
  • Мнения: 10
Гласувах за трета опция    Правя си домашна преди да си измия косата.След като се измия си слагам готова маска.Похвалиха ми една маска на" AFRODITA"- Борова,която за мазна коса.

# 97
  • Мнения: 402
Вчера бях на фризьор, зададох на моята фризьорка въпроса за маските, тя ми каза да си купя, каквато и да е маска за изтощена коса и да и прибавя едно шишенце от бадемовото масло на Икаров, разбърква се и се поставя на главата, престоява се и се отмива.
Каза ми също, че си купува някаква маска от Метро с кокосово масло и пет вида билки, но не се сети името.
Дано да съм дала добра насока на мислите ви за бадемовото масло.

От вчера съм почти руса и ще трябва да полагам повече грижи, но ефекта от новата ми прическа е - уау ууу! 4470

А, за анкетата - според настроението и свободното време.

# 98
  • Мнения: 6 461
Аз от известно време започнах да си приготвям само домашни маски.
Да си кажа честно за сега съм доволна. Peace

# 99
  • Мнения: 2 414
Чувала съм ,че бадемовото олио подхранвало косата ... newsm78
Втривало се в корените на косата и след около час се отмива със шампоан.
Гледам ,че се предлага в ампули .

Знаете ли нещо по въпроса?????

Za prav pat chuvam za tezi ampuli Grinning
Kade se prodavat?

# 100
  • Мнения: 4 111
На фирма, че не знам какво ще сътворя...

# 101
  • Мнения: 338
И купени и домашни Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 14 502
откак се мажа с овчата маска предпочитам домашните Wink ефектът не може да се сравни с купените. ако въобще може да се каже че има кой знае какъв ефект от тях. но ползвам и купешка, редувам я с балсама за коса

# 103
  • Мнения: 72
Купувам готови. Има толкова хубави неща на пазара вече, за да се занимавам с домашни бъркочи  Grinning
Peace

# 104
  • v nas
  • Мнения: 50
Ползвам купена и домашна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт