Маска за коса

  • 6 706
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 077
правя си "овчата" маска.
На коя маска казваш"овчата"?Тази с тривитаминола си?

# 61
  • Мнения: 364

На коя маска казваш"овчата"?Тази с тривитаминола си?
[/quote]
Да, за нея става въпрос. Страхотна е

# 62
ползвам само купешки наскоро в един фр. салон 4етох една реклама за маска с зелен 4есан и 27 вида билки купих си я цял литар за 12 лежа от фризиорката няма миризма на 4есан и казвам ви такажа невероятна маска досега не сам ползвала.косата ми беше суха и тварда като 4етка а сега е като на някоя фолк певица дайе и мажа ми забеляза промяната нещо нетипи4но за него да ми казжа 4е сам красива. Joy  bouquet

# 63
  • :)
  • Мнения: 337
Здравей, заинтригува ме с тази маска, на коя фирма е?

# 64
  • Мнения: 4 737
Ползвала съм готови, но никоя от тях не се отразява на косата ми толкова добре , колкото домашно приготвената със зехтин и жълтък Peace

# 65
  • Мнения: 1 531
момичета, купих си една маска на лореал за боядисана коса, от тези стандартните. обаче там нищо не пише. как се слага, колко стои. моля ви, обяснете ми как да я ползувам! благодаря предварително!

# 66
  • Мнения: 6 155
Ползвам домашни и купени  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 891
Ползвам купени маски  Peace

# 68
  • Мнения: 1 449
От години ползвам професионалните маски на Лореал.

# 69
  • Мнения: 1 449
момичета, купих си една маска на лореал за боядисана коса, от тези стандартните. обаче там нищо не пише. как се слага, колко стои. моля ви, обяснете ми как да я ползувам! благодаря предварително!

Би трябвало да е като професионалните - на леко подсушена коса, нанася се по дължина на косъма(не в корените)  за около 5 мин и се изплаква обилно.

# 70
  • Мнения: 1 059
Маска за коса на фирма

# 71
  • Мнения: 53
ползвам само домашно приготвена   1суп лъж бадемово масло  1чаена лъжичка оцет и 1чаена лъжичка мед

# 72
  • Мнения: 3 248
Нямам време за домашно приготвени маски, въпреки че многократно съм се убеждавала в ефекта им. Поне веднъж седмично си мия косата при фризьор и там ми слагат маска...някаква професионална, не знам каква, но съм много доволна. Peace

# 73
  • :)
  • Мнения: 337
Аз използвам и купени и домашно приготвени маски. На Лореал, професионалната серия, използвам за суха коса. Прави ми впечатление, че във фриз. салон ми слагат същата маска като тази, която използвам вкъщи, познавам си я по аромата, а косата ми след това изглежда много по- хубава, не знам какво е по- различното, аз оттам си купувам маските и пак намирам разлика и като ме суши косата придобива страхотен блясък и стои много жива. Това е то- майсторлък...

# 74
  • Мнения: 1 930
Бъркам си домашни маски предимно.

Общи условия

Активация на акаунт