Отговори
# 15
  • Мнения: 963
Аз пък още си пазя инструкциите от едни презервативи "Кама Сутра" - след стандартните обяснения как се слагат и т.н., следваше най-важното: "Моля не връщайте използваните презервативи на дистрибуторите по пощата."  Crazy  Още обмислям какво точно ги е накрало да го напишат това.  Mr. Green  И дали ако не е по пощата, а по друг начин ще е ок?  newsm78

# 16
  • Мнения: 857
На упътването на нашата микровълнова пише:  hahahaНе използвайте уреда за подсушаване на домашни любимци и други животни #Crazy Joy

Вашата микровълнова да не е произведена в Китай  Laughing  Mr. Green  Peace
Това ми напомня за моята приятелка и нейните хамстери Laughing Та бяха огромни студове и мойта фр. като се прибрала от тях, вечерта хамстерите й били измръзнари и  тя решила да ги згрее във фурната  Laughing Laughing Laughing Все още са живи  Joy

# 17
  • Мнения: 2 784
Аз пък още си пазя инструкциите от едни презервативи "Кама Сутра" - след стандартните обяснения как се слагат и т.н., следваше най-важното: "Моля не връщайте използваните презервативи на дистрибуторите по пощата."  Crazy  Още обмислям какво точно ги е накрало да го напишат това.  Mr. Green  И дали ако не е по пощата, а по друг начин ще е ок?  newsm78
Aко не се лъжа, на тампоните ОВ има предупреждение да се сложи втори само след като се уверите, че сте извадили първия.  Mr. Green
Имаше още някакво смешно предупреждение на Дюрекс-а, но ще докладвам утре сутринта, ако намеря опаковката.

# 18
  • Мнения: 963
Мдаа, вица за женицата с втори гръбначен стълб.  Laughing
А за Дюрекс - достатъчно ми е само да се зачета в указанията на македонски и...  Laughing Crazy Laughing

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А за Дюрекс - достатъчно ми е само да се зачета в указанията на македонски и...  Laughing Crazy Laughing
Joy Joy Joy
Трябва да изровя разни въпросници от наши стари изследвания аз, има да се хилим яко.
Два хита обаче няма да ги забравя сигурно никога.
Инструкция към въпрос:  'Настоявайте за отговор, докато респондентът се сети за поне една марка' на македонски звучи горе-долу така: 'Пробайте да го наведете Joy hahaha испитаникот барем се сети една марка'.

Или пък: 'Искали ли са ви подкуп?' - 'Барали hahaha ли са ви кеш?'

 Joy Joy Joy
Порция смях рано сутринта доста добре ми дойде, мерси за темата  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 405
Вашата микровълнова да не е произведена в Китай  Laughing  Mr. Green  Peace

В Испания, но може и за китайци да е предназначена Laughing

Общи условия

Активация на акаунт