Женени с деца

  • 3 435
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Ако един мъж не ти помага, не те подкрепя и не те разбира, а само ти крещи, е нормално да загубиш желание за секс с него.
Ако нямаш желание за секс поради заболяване и прием на хапчета, но не търсиш решение на проблема, е нормално мъжът ти да е изнервен и да крещи.
Така че помисли кое след кое се е случило. И наистина побързай, не само заради любовницата, а и заради пиенето. И двамата може да си мислите, че от утре може да спре, но докато си крещите и гледате да минат ден за ден грижите по децата, той може да мине една граница, след която вече става много трудно.

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Състоянието ми явно не е добре. Постоянно съм адски нервна и крещя и вдигам скандали за най-малкото нещо. Мъжът ми е адски нервен тип, който не търпи и най - малкия упрек.
Сигурна ли си, че цялата ти нервност идва от Хашимотото?!

# 17
  • Мнения: 1 000
Има една определена възраст на децата, в която е почти невъзможно да няма търкания. Вечер си изцеден, трудно е. Ако е съчетано и с пасивно поведение от страната на единия, е направо страшно. Хашимотото не може да е главния проблем тук. Между вас двамата нещо се е случило.

# 18
  • Мнения: 1 512
Състоянието ми явно не е добре. Постоянно съм адски нервна и крещя и вдигам скандали за най-малкото нещо. Мъжът ми е адски нервен тип, който не търпи и най - малкия упрек.
Сигурна ли си, че цялата ти нервност идва от Хашимотото?!
А дали пък нервността на мъжът й не идва от нейните постоянни скандали и крясъци за най-малкото нещо и липсата на секс ?
Айде, се мъжът виновен, а жената светица.
Ми ако и той изгуби желание и спре  да й помага и подкрепя?

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 03:42 от Прекрасная Василиса

# 19
  • Мнения: 14 942
Скрит текст:
Здравейте,
от доста време исках да пиша в групата, но все не намирах сили. Майка съм  и имам подкрепата на мъжа ми. Още преди да се роди детето бях шокирана, че съм поредната млада жена с Хашимото. Знам, че има хиляди статии за това, но си позволявам да отворя нова. Състоянието ми явно не е добре. Постоянно съм адски нервна и крещя и вдигам скандали за най-малкото нещо. Мъжът ми е адски нервен тип, който не търпи и най - малкия упрек. От доста време сме пред раздяла, която успяваме да избегнем засега, заради децата. Той постоянно ме упреква, че не задоволявам сексулните му нужди. Нямам никакво желание  за секс, и наистина не го правим. Вече минаха повече от 9 месеца от последния път. Нямам и желание. Аз ли съм сбъркана или мъжът ми е виновен. Не споменах и, че той започна да пие доста. Почти всеки ден!
Вече не знам какво да правя!
Нещо е променяно по темата ли? Гледам постове за близнаци и любовница, а в оригиналния пост липсват такива неща.
За мене когато мъжът наистина подкрепя жената, а тя вдига скандали и отказва секс - то жената не е наред.

# 20
  • Мнения: 18 333
Ами аз имам приятелка с Хашимото, много е мила. Anguished Нещо НЕ е от това, ще знаете...

# 21
  • Мнения: 1 512
Да, променено е. В първия пост пишеше, че децата са близнаци, авторката вдига скандали и вика постоянно за най малкото нещо, а мъжът бил голям нервак, който не понасял непрестанните й забележки и отказа от секс. Пишеше, очаква да си намери любовница, и че всеки момент може да се разделят, единствено децата ги задържат заедно, за сега.

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 09:10 от Прекрасная Василиса

# 22
  • Мнения: 18 333
Що, по принцип ги понасят тия неща мъжете ли? Grinning Виж ти!

# 23
  • Мнения: 6 705
Никой нормален човек, независимо мъж или жена, не би търпял да му викат, крещят, да вдигат скандали постоянно. Повечето мъже пък ще реагират и те вербално агресивно и ей ти го скандала. Няма смисъл.
Първо, отиваш на лекар и предприемаш лечение.
Второ, не викаш, а сядате и говорите спокойно кой какво що го дразни, какво иска от другия и тн. и се разбирате.
Трето, секса ще дойде след като си оправите отношенията. Нормално да няма желание като има постоянни скандали.

# 24
  • Мнения: 358
Състоянието ми явно не е добре. Постоянно съм адски нервна и крещя и вдигам скандали за най-малкото нещо. Мъжът ми е адски нервен тип, който не търпи и най - малкия упрек.
Сигурна ли си, че цялата ти нервност идва от Хашимотото?!
А дали пък нервността на мъжът й не идва от нейните постоянни скандали и крясъци за най-малкото нещо и липсата на секс ?
Айде, се мъжът виновен, а жената светица.
Ми ако и той изгуби желание и спре  да й помага и подкрепя?
Аз не вярвам той да и помага, щом вика, значи е доста уморена. А, съм така, все едно аз съм писала поста, само дето моят мъж не вика, аз не викам по него а по децата, че не ме слушат и викам, когато съм повторила нещо пет пъти и никой не ме е чул или правят нещо което е опасно. Според мен авторката е уморена и има нужда от почивка. Също така отношенията с мъжа и не са добри, наранена е от него. Не си сама авторке, има и други като теб. Моите деца поотраснаха и сега и аз съм по - спокойна. Но за желанието за секс- почти го няма никакво...

# 25
  • София
  • Мнения: 35 200
Авторката явно не може да вика и на нас, та натамани темата така, че мъжът да е лошият в страшния филм.

# 26
  • Мнения: 1 512
Ловеми2016, значи авторката наранена от мъжа, а той от нея - не, така ли?
И липсата на желание за секс не е причина да спреш да правиш секс с постоянния си партньор, после да не ревеш - ама що така ми изневерява. Ми секса е физиологична потребност за болшинството млади и здрави, и не толкова хора. Смисълът на живота е да го живееш, не само да хванеш някой, с когото да се размножиш и всичко после да е подчинено на децата, манджата, безпаричието, както и да се оплакваме от миуто и свекървата.
А пък авторката според мен има проблем с характера, не е само от болестта. Има такива хора, дето вечно им е крив света, които при всяка трудност, вместо да се мобилизират и търсят решение, стават зли и почват да си го изкарват на околните. Всички са им длъжни на тях, а те не са длъжни на никого за нищо.

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 09:20 от Прекрасная Василиса

# 27
  • Мнения: 3 350
Освен Хашимото ми се струва, че трябва да лекуваш и неврозата. Стс сигурност не е нормално да крещиш и да си вечно изнервена. Лекувай се, защото си на път да си разбиеш семейство и да травмираш децата/ детето.

# 28
  • Мнения: 2 002
Когато нервите са на хормонална основа, не става със съвети "Не викай". Тя това и сама си го знае. Но то е като наркотиците - на теория  го знаеш, на практика нещо в теб избухва  и почваш да крещиш без да го искаш. Който го е преживял, ще ме разбере.
   Авторке - започни да ходиш на ендокринолог. Започни да пускаш изследвания. И не само TSH. Пускат се всички FT4, FT3, TSH, TAT и MAT. Вярно повечето си ги плащаш. И не на 6 месеца, както някой по-горе написа. А всеки месец, докато се установи дозата на липсващия хормон. Като в началото се почва с малки дози.
   Тук в БГ мама има тема за Хашимото - в началото има много информация, момичетата са много разбрани и помагат. Пиши там.
   За нервите може да помага ги влошава и нелекувана следродилна депресия. Отиди и на психиатър - не е срамно. Проблем е да попаднеш на читав такъв, който да ти обърне адекватно внимание.

За едно съм съгласна с горните постове - правете секс. Макар и на сила, неспонтанно. Планирано, когато и където успеете. Макар и на бегом - без много предигра и предразполагане (по мъжки така да го кажа). Апетитът два с яденето - в този случай е много актуално. Сексът действа като хапче - отпуска. Лично изпитано.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 200
Как се крещи без да искаш?
Крещенето е вик за помощ, някой трябва да те спаси от самия себе си, това най-често си ти самия.
Да сяда да мисли къде са проблемите и защо и да ги решава, не да съсипва психики на деца и мъж.

Общи условия

Активация на акаунт