Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 92 001
  • 450
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 401
Ели, няма проблеми, никакво изключване!  Naughty Кажи кой район ти е удобен, за да платиш и готова работата.  Wink Ако не се лъжа, членския внос се плаща за една година, но не смея да твърдя със сигурност.

# 331
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И дали може да се внесе за повече от една година?

Мисля, че може.

# 332
  • Мнения: 4 465
Дайте тел. и координати на човекът-каса (на лични). Аз ще се свържа с нея и ще се уговорим кога и къде е удобно да мина.
Ако това е вариант - за мен ще бъде по-добре.

# 333
  • Мнения: 331
Преди няколко дена платих членския внос по банков път, но после влязохме в болница с най-малкия и не можах да проверя всичко ли е наред.

# 334
  • Мнения: 63
Извинявам се, аз също още не съм ги превела. Просто нямах възможност да изляза. Днес или утре ще го направя.

# 335
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Получено е заявлението на NBM  Peace

# 336
  • Мнения: 1 828
Момичета, не успях да стигна да си пусна членския внос по банков път. Миналата година го предадох на ръка.
Ако не е късно и не сте на път да ме изключите - дали не мога пак така да процедирам? И ако да - към кого да се обърна?

И дали може да се внесе за повече от една година?
Мила ти нали ми плати 30 лв. Платила си 2009...

# 337
  • Мнения: 1 828
Преди няколко дена платих членския внос по банков път, но после влязохме в болница с най-малкия и не можах да проверя всичко ли е наред.
тия дни ще вземем новите извлечения от банката и ще кажем, ако има проблем  Peace

# 338
  • Мнения: 1 828
Ели, няма проблеми, никакво изключване!  Naughty Кажи кой район ти е удобен, за да платиш и готова работата.  Wink Ако не се лъжа, членския внос се плаща за една година, но не смея да твърдя със сигурност.
Членския внос се плаща или веднъж - 20 лв. или на два пъти - 10 лв. януари и 10 лв. юни  Peace

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Много благодаря за доверието!
Днес и аз ще преведа членски внос, тъй като снощи получих одобрение на молбата си за членство. Не съм съвсем наясно къде и как да се включа в дейностите, мога ли да помоля някой на лични да ме инструктира накратко?
Надявам се да се запознаем скоро Hug

# 340
  • Мнения: 5 401
Много благодаря за доверието!
Днес и аз ще преведа членски внос, тъй като снощи получих одобрение на молбата си за членство. Не съм съвсем наясно къде и как да се включа в дейностите, мога ли да помоля някой на лични да ме инструктира накратко?
Надявам се да се запознаем скоро Hug


Добре дошла при нас!  Hug Лично ще те инструктирам като се поосвободя по обяд.  Wink

# 341
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Получихме заявлението на Светослава Сърпионова.  Peace

# 342
  • Мнения: 1 828
Чудя се като сме направили нов адрес, защо новите заявления продължават да се получават при теб  newsm78 Ние ли криво сме дали адреса  newsm78..
Утре и аз ще се замъкна до пощата, да видя дали няма нещо ново

# 343
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Доли и аз това се зачудих, но като погледнах писмата са на старите бланки, още от когато Хриси беше председател.

# 344
  • Мнения: 5 401
  Доли и аз това се зачудих, но като погледнах писмата са на старите бланки, още от когато Хриси беше председател.

Проблема наистина е в бланките, които се теглят от сайта. За съжаление трите грации не можем нищо да направим по въпроса, трябва ни Влади.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт