Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 956
  • 450
  •   1
Отговори
# 360
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, от варна съм. приемате ли нови членове?
Предварително благодаря за отговора
Приемаме нови членове!  Hug Ще се радваме да се присъединиш към нас!

# 361
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Получено е заявлението на fanniPeace

# 362
  • Мнения: 1 119
Здравейте и от мен. Благодаря, че ме приехте при вас. Отдавна следя инициативите ви  и накрая реших, че мога да бъда по- полезна, когато работим заедно.

# 363
  • София
  • Мнения: 165
    Здравейте на всички членове на СНБМ. Надявам се да бъда от полза за Сдружението. С каквото мога ще помагам.

# 364
  • Мнения: 5 401
    Здравейте на всички членове на СНБМ. Надявам се да бъда от полза за Сдружението. С каквото мога ще помагам.

Здравейте и от мен. Благодаря, че ме приехте при вас. Отдавна следя инициативите ви  и накрая реших, че мога да бъда по- полезна, когато работим заедно.


Здравейте и добре дошли и на двете ви! Надявам се да чувствате уютно при нас и да постигнем заедно чудеса.  Hug  Simple Smile

# 365
  • София
  • Мнения: 165
Благодаря ,че ме приемате.

# 366
  • Мнения: 119
здравейте, изпратих днес заявлението по пощата, надявам се след почивните дни да го получите.

# 367
  • Мнения: 429
Здравейте, момичета! Почетох ви от тук от там, бих искала да се пирсъединя и аз, но да питам, тъй като съм от Русе, ще има ли полза от мен, защото нямам възможност да ходя до София.

# 368
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, момичета! Почетох ви от тук от там, бих искала да се пирсъединя и аз, но да питам, тъй като съм от Русе, ще има ли полза от мен, защото нямам възможност да ходя до София.

Разбира се, че ще има полза! Винаги има с какво да се помогне, дори и от разстояние!  Hug

desi_sto , ще чакаме!  Peace

# 369
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Пристигна заявлението на desi_stoPeace

# 370
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Получих заявлението на ronnim. Peace

# 371
  • Мнения: 1 828
Получих заявлението на ronnim. Peace
Не намирам електронно заявление с подобен ник. Може ли да ми пратиш имената или дамата, ако не е пускала електронна заявление да каже, за да попълним ние данните  Peace

# 372
  • Мнения: 318
Приемате ли още членове? Simple Smile Ако - да, следва да изпратя заявление, което да взема - откъде? Embarassed Вероятно пише по-назад, но нямам физическата възможност да изчета всичко към момента, как и с какво мога да бъда полезна? Предварително благодаря Hug

# 373
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Добре дошла! Погледни тук

http://www.snbm.org/index.php?p=4

# 374
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Получих заявлението на loreto07  Hug

Общи условия

Активация на акаунт