Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 951
  • 450
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 25
Благодаря много за точния отговор.В най-скоро време ще направя необходимото за да се присъединя към вас.Надявам се да бъда полезна.

# 391
  • Мнения: 2 024
Здравейте борбени майчета!

Днес най-после изпратих скромната си кандидатура за членство по пощата!
От колко време ми се ще да се захвана с нещо смислено и резултатно - чак ме е яд, че толкова дълго отлагах! Е, най-сетне и малкия ми тръгва на ясла, та може и да се разчекна от свободия през деня.  newsm44

Надявам се с удоволствие да ме приемете сред вас!...
 newsm53

# 392
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Здравейте борбени майчета!

Днес най-после изпратих скромната си кандидатура за членство по пощата!
От колко време ми се ще да се захвана с нещо смислено и резултатно - чак ме е яд, че толкова дълго отлагах! Е, най-сетне и малкия ми тръгва на ясла, та може и да се разчекна от свободия през деня.  newsm44

Надявам се с удоволствие да ме приемете сред вас!...
 newsm53

Радвам се да те видя и тук!

# 393
  • Мнения: 4 465
Здравейте борбени майчета!

Днес най-после изпратих скромната си кандидатура за членство по пощата!
От колко време ми се ще да се захвана с нещо смислено и резултатно - чак ме е яд, че толкова дълго отлагах! Е, най-сетне и малкия ми тръгва на ясла, та може и да се разчекна от свободия през деня.  newsm44

Надявам се с удоволствие да ме приемете сред вас!...
 newsm53


Радвам се да те видя и тук!

И аз.

# 394
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Получено е заявлението на мама Галка!  Peace

# 395
  • Мнения: 34
искам да попитам само майчета от София ли могат да кандидатстват или и от други градове, каот например Ямбол?

# 396
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
искам да попитам само майчета от София ли могат да кандидатстват или и от други градове, каот например Ямбол?

Може да кандидаства всеки, който има желание, няма значение от къде е!  Hug

# 397
# 398
  • Мнения: 3 621
Аз току що изпратих онлайн заявлението, надявам се в началото на следващата седмица да успея да го изпратя и на хартиен носител.

# 399
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Добре дошла!

# 400
  • Мнения: 2 024
Здравейте борбени майчета!

Днес най-после изпратих скромната си кандидатура за членство по пощата!
От колко време ми се ще да се захвана с нещо смислено и резултатно - чак ме е яд, че толкова дълго отлагах! Е, най-сетне и малкия ми тръгва на ясла, та може и да се разчекна от свободия през деня.  newsm44

Надявам се с удоволствие да ме приемете сред вас!...
 newsm53

 newsm10

Да се похваля и да благодаря!

Днес получих одобрението по е-майла!

Вече запрятам ръкави в готовност за участие, където кажете!  newsm66

 newsm53

# 401
  • Мнения: 4 978
Добре дошла в редиците, sisislava!

# 402
  • Мнения: 3 621
Искам да попитам колко време важи онлайн заявлението? Проблема е, че тук няма къде да си го разпечатам, за да го изпратя. Надявам се най-късно до следващата сряда да успея.

# 403
  • София
  • Мнения: 6 260
Искам да попитам колко време важи онлайн заявлението? Проблема е, че тук няма къде да си го разпечатам, за да го изпратя. Надявам се най-късно до следващата сряда да успея.

Няма срок, членството деюре важи от получаването на хартиеното заявление, така че не се притеснявай.  Peace

# 404
  • Мнения: 87
Аз ви чета от самото създаване на дружеството и познавам някои от момичета лично, от времето, когато работех в сферата на журналистиката.
Искрено ви се възхищавам. Hug
Ще помагам с каквото мога, но не обичам формалностите, намразила съм ги заради Държавната администрация...

Общи условия

Активация на акаунт