Отговори
# 45
  • Мнения: 989
Добро утро, мили момичета,
много се радвам, че се осмелих да ви пиша - знаех, че сте добрички и гостоприемни и все пак бях много трогната от вниманието ви  smile3525
6u6on4e
, благодаря ти, абсолютно си права - докторите трябва да се слушат и аз така и ще направя и ще се възползвам от стиснатите палци   love001
_Vess_, благодаря за пожеланието, да ти се връща тъпкано дето се вика  smile3521
Весел ден на всички и много тестчета с по две чертички  EFP newsm51

# 46
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Много слаба темата тази седмица  Simple Smile
Честито на новите мами, които съм пропуснала!
На новите момичета добре дошли, ама да не се застоявате тука  Flutter
Аз няма какво да се похваля освен че утре ми е датата за лелката, и най-вероятно ще дойде защото графиката ми този месец е много странна и въобще не се надявам да е станало нещо!
Освен това от вчера имам такова главоболие, че ми иде да  #2gunfire
Приятен ден на всички!

# 47
  • Мнения: 171
Привет и от мен, поздравляния за хубавата тема BLACK_R      bouquet  Дано големите букви донесат големи новини и хвалби  Wink Grinning
Goldie , може пък тази "немърливост" в бебеправенето да ви донесе късмет  Praynig Hug
Поздрави и целувки за всички и успешни
 luvbed и  EFP
Аз имам някой симтоми, които със сигурност не съм си ги внушила, но тестовете за сега са  EFN, ако не е това, то значи от бебеправенето са ми се разбъркали хормонките  #Crazy Sick

# 48
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета!
Все още го карам по инерция, че не знам след положителния ову тест кога точно е ову-то и снощи трябваше да кексим. И понеже вече умираме за сън с мъжо, защото малкото спи при нас и цяла нощ се чудим как да се предпазим от поредния ритник и шамар, снощи решихме да легнем в 21.00 и да станем към 24.30 за кекса. Ама мъжо си навил телефона, станал, гледал някакъв филм и пак заспал, а аз изобщо не съм усетила и накрая се изложихме май. Довечера вече (ако не е късно, де) ще пробваме пак...  Embarassed  Whistling Пък да видим.
Чак ми е смешно как присърце мъжо е взел тази работа с бебеправенето, никак не му е присъщо.  Joy
А май трябва  и аз да сменям зъболекарката и да се ориентирам към "мъжки".  hahaha

# 49
  • Мнения: 518
Vess, не е песимизъм, а реализъм Confused
Между другото от както почнах да пия клостила или и аз не знам от какво се сдобих и с онова животно наречено ПМС....Днес така зверски ме боли гърба и кръста, че повече няма накъде..На всичкото отгоре се чувствам и някак подута, вчера с 300 зора си влязох в дънките Shocked
Хайде, момичета - старателно чета темата, а още не виждам оживление...Кой крие положително тестче? Party

# 50
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен.Аз се поуправих и другия месец с пълна пара почвам бебеправенето.Този месец се отдадохме на почивка и либов.От време на време мерих Т и тест си направих да си засека О и това е,но беше повече от любопитство дали този месец ще имам О.Имах овулация значи всичко е наред и се стягам за другия месец.На всички пожелавам успех.  bouquet

# 51
  • Мнения: 130
thumbalina ,  Vess, ro6ko[/b   благодаря ви за  пожеланията и  аз когато се видях в списъка реших ,  че ми  е  време да фигурирам там и мисля, че не случайно  е тази грешка. Утре  имам час при доктора да видим защо се получава така, мажа ми все се шегува , че му  плюя  човеците  Wink ,  а  аз съм решила  от този месец сериозно да се захвана със задържането на бебо, пък дано  Praynig
Виждам, че доста  от вас имат симптоми  и  от все сърце ви желая и се моля да  излязат  EFP
Успех на всички /не/чакащи и  много  усърдна  и ползотворна работа  luvbed
Марина добре си се сетила за кафенцето  Hug , добре си отменила  Голди , че тя милата ще се разори  Wink

# 52
  • Мнения: 83
здравейте момичета  Hug ама вярно всички се спотайват и никой нищо не казва, бива ли такова нещо, вече втори ден никоя да не се е похвалила  smile3516 ще се сърдя вече, само 12 септемврийки сме, бива ли така  Mr. Green
голди добре дошла отново, наистина много ни липсваше  Hug ама да ти кажа и аз мисля като саша, че тази "немърливост" от ваша страна може да даде резултат  Mr. Green нали знаеш, че ще те изненада, когато най-малко очакваш
саша, изчакай още малко с тестовете, може и да си бременна и да не отчитат още. И мен ако питаш най-добре ги прави със сутрешна урина, защото при мен със супер голямо закъснение вече единия тест от нетърпение го направих следобеда и втората чертичка беше по-бледа, а после като направих със сутрешна и вече си беше нормална и втората чертичка.
sladka_mama така се смях на постинга ти Joy гледайте довечера да не се изложите така моля те, то да не става от въздуха  Wink
берина радвам се, че си добре  Hug а на теб ins_dimitrova стискам палци другия месец да се отчетеш вече  fingerscrossed
marinamarina мерси за прекрсаното кафенце, поне на картинка да мога да изпия едно нормално кафе  Joy
меган къде се загуби мила??? работата е много изморителна явно  Confused

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, добре заварили пак Wink
ins_dimitrova, аз от служебното варя, бе, как я мислите вие тая работа Mr. Green
Момичета, този път ако пак не стане, вината ще си е само моя, щото мъжо хич не беше немърлив Naughty - напротив, ама все така се случваше, че да не мога да лежа дълго време след секс, пък за гимнастики на стената и не ми мина през ум Whistling

# 54
  • Мнения: 780
на мене пък тая "стенна гимнастика"  Mr. Green ми е мнооооого досадно нещо Whistling е не че скоро ми се е налагало и не че близките един /дай боже да е само един/ два месеца ще ми се наложи Cry ама все пак
а  и Голденце наистина може и да е станало нещо като не сте спазвали план графика а дано Praynig ама да ти кажа още от сега ако мислиш като изпратим в отчетни и ти като Миа и Кроки да обещаеш да идваш и почти /Миа видях те че си ни навестявала Laughing/ никаква да не се вясваш няма да стане ако обещаеш още тоя месец ти разписваме билета за отчетни ама и ще трябва да ни даваш и кафенце сутрин Mr. Green нахална ставам нали Crazy а какво ще кажеш обещаваш ли?
Scarlet_ мила такива сме си ама да знаеш че ще гледаме по-бързичко да те пратим в съседния форум Praynig
silver81 стискам палци въпреки лудата ти графика да се похвалиш че да живне тая темичка Praynig Heart Eyes
Саша аз мисля че  ще стане с две черти  bowuu  само имай вяра и търоение още мноооого мъничко Praynig Hug
sladka_mama действайте довечера а ако случаййййййно не стане /в което се съмнявам  Hug/ веднага да си вземеш мъжки зъболекар Mr. Green Joy
samorasliche сигурна ли си че е от това щот и аз едвам си влизам в дънките  Close ама при мен е от изминалите празници Mr. Green/шегувам се да не ми се обидиш/ Hug
berina хайде чакам положителни новини от тебе много скоро че да те записвам  Praynig Hug
mackomacko скоро ще станете и повече та ще се чудиш къде да ги слагаш почвам да ги изритвам от тука една по една че им стана нещо много уютно и се застояха повечко  Mr. Green определено ги почвам реших го hahaha
 много цунки от мене аз след малко отивам да се радвам на слънчо че много примамливо е напекъл Crazy
  bouquet Hug Hug Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 390
Здравейте,момичета.
Преди една година често пишех в този форум, после станаха разни работи с мен,но от един месец само чета.Затова не ви познавам вас.Тези, с които пишех тогава вече дундуркат бебенца.С някой станахме приятелки...За мен сте нови,но по същия начин близки. Heart Eyes
А сега на въпроса.Понеже до сега не съм ползвала тест за овулация,бихте ли ми препоръчали,какъв да си купя.Кой според вас е най-точен и практичен?А и да има обяснения на български,че съм скарана с езиците. Embarassed
Благодаря ви предварително!

# 56
  • Мнения: 83
mackomacko скоро ще станете и повече та ще се чудиш къде да ги слагаш почвам да ги изритвам от тука една по една че им стана нещо много уютно и се застояха повечко  Mr. Green определено ги почвам реших го hahaha
верно много взеха да се застояват тук, е то си е истина, че си е уютно, на мен много ми липсвате  Hug добре че е тумбалина милата  Hug но чакам аз да ги пращаш към нас септемврийките  Mr. Green и ще ги държа там 9 месеца и няма да ги пускам да мърдат никъде, а после ще ги пращам обратно тук - коя за второ, коя за трето детенце  Mr. Green (иии ще ме набият сигурно, че толкоз много деца ще трябва да раждат  Joy ), че и аз заедно с тях  hahaha
ама ти рошко гледай и тебе си да пратиш в отчетните все пак, да не се забравиш някъде по трасето  Wink
да ви споделя никакви гимнастики не съм правила, да лежа след секс или да си държа краката вдигнати, не мога да търпя и веднага бягам в банята, ама явно е имало някой упорит плувец дето се е задържал все пак  Joy

# 57
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте и от мен! Ей сега се добрах до компа - полудях от работа. #Crazy Голди, радвам се, че отново си сред нас, но с тази "немърливост" си мисля че другия месец ще си в отчетени. smile3521 Хора, ще ви се оплача - снощи не издържах и си направих тесче, но е отрицателен. Вярно, че лелката НЕ я чакам на 11.01, но днес вече съм супер нещастна и всички "симптоми" изчезнаха newsm45. Нищо, докато я няма лелката има надежда, но ми се струва, че пак отървахме бебо. Иначе, хубавото е, че току - що си продадох старата кола, защото вече имам нова. Хайде весел ден от мен!
П.П. Вече имам интернет и у дома, така че ще ви досаждам и след 18,00ч.

# 58
  • Мнения: 171
TaniaN , добре дошла и не се задържай дълго тук Wink  bouquet
Не че съм много компетентна, но от 2 месеца пробвам с ову тестове и последно с Home test за ову и ми се сториха добри, продават се и единично около 2 лв и нещо. Според мен в повечето аптеки има по 1-2 марки само, така че избора не е много голям.

STELLA_B , и аз съм в същото положение.Чакам за 11ти и с  EFN засега. Не се отчайвай пък и е още рано.  Praynig 
И честито возило   car003
Аз така и не изкарах книжка-нещо ме е бъзето   Confused Embarassed

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 14:13 от Саша

# 59
  • Мнения: 1 425
Рошко дай Боже,дай Боже и скоро да имам честа да фигурирам в твоя списък. Praynig Praynig Praynig
Стели много рано бе мила си направила теста.Изчакай закъснение,и горе главата никакво отчаяние. Party
Таниан аз ползвам от два месеца Clear ovu test/май така беше/по 5 бр. в опаковка + тест за бременност-9,40лв.Лесни за употреба и двата месеца си ми отчетоха правилно.Тях бих ти препоръчала! Peace

Общи условия

Активация на акаунт