Частна детска ясла в София

  • 192 938
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 721
Благодаря , знам къде се намират.
Интересуват ме отзиви и лични впечатления , ако може  Peace
Здравей, аз записах моята дъщеричка в Пламъче от началото на тази година. Засега съм доволна, съобразяват се с диетата на дъщеря ми и се надявам и занапред да е така. Досега не съм видяла да пускат болни дечица, лелите се държат много мило с нея.
Много от мамите са прави, че всеки има различни разбирания за това как трябва да изглежда (в най-общ план) частната дестка ясла, но за мен е важно да не тормозят детето ми. Учудвам се, че се прибира доста чистичка, което и в къщи не успявам да  постигна. Единственото по-неприятно е, че Йони се подсече доста, но им обърнах внимание и дано да не се повтаря. Това е, за което се сещам, ако имаш конкретни въпроси - питай..

# 361
  • София
  • Мнения: 396
момичета, за ДОВЕРИЕ - мисля, че е аз съм дала тел на Илонка Горанова с повече цифри. Верният е 0888 98 58 15. За личните впечатления вече съм писала преди 3-4 страници.

# 362
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз да помоля тук за телефона на "Доверие" Praynig

Както и ако някой има впечатления от следните ясли/градини: Доверие, Вила Вилекула, Джани Родари, Палечка.

Някой да е чувал нещо за "Ние, врабчетата" - адрес, телефон, впечатления, както и за следните същите неща ме интересуват - "Фъстъче", "ВИП Дете", "Слънчево зайче".

Май станаха доста, но почти нищо не открих за тях, ще съм благодарна за всякаква информация. Hug


И двете ми деца, едното на 2години, а другото на 4, ходят във "Вила Вилекула" от около година.
Само хубави неща мога за това място.
А децата ми са капризни, а пък аз още повече.

Освен това като гледам какви такси се събират в другите частни градини, направо  #Crazy
Та поносимата такса е още един плюс.

Но разбрах, че има много желаещи, а местата са ограничени.

# 363
  • Мнения: 374

И двете ми деца, едното на 2години, а другото на 4, ходят във "Вила Вилекула" от около година.
[/quote]

Каква е таксата там?

# 364
  • София
  • Мнения: 3 524
присъединявам се и аз- каква е таксата и къде се намира? Peace

# 365
  • София
  • Мнения: 67
Намира се в Редута преди 2месеца ми обявиха 250+около 50лв за храна

# 366
  • София
  • Мнения: 3 524
Намира се в Редута преди 2месеца ми обявиха 250+около 50лв за храна
чери, дай малко повече инфо, може и на ЛС. Praynig
къде се намират, телефон, адрес и т.н., иначе за инфото за таксата, благодаря ти Peace
таксата в доверие днес ми казаха че е 35о лева с 4 хранения на ден, като за бебоците се пасира Peace

# 367
  • Мнения: 3 695
Има ли някой мнения или впечетления от частните детски ясли в Младост?
Много ще съм благодарна да ги сподели!  Praynig

# 368
Здравейте, аз съм от скоро във форума и ме интересува дали и къде има частни детски ясли в района на Младост 1 . Моля ако някоя от Вас е пратила детето си в такава, да ми разкаже с подробности как е и колко струва... Благодаря Ви.

# 369
  • София
  • Мнения: 67
 кв. Редута-  ул. “Добромирка “ №7
тел. : 944- 60-09; 843-13-17
GSM: 0888/ 97 48 91; 0898/ 79 54 13
трудно ми е да ти обясня местоположението защото от скоро работя в този район. Embarassed

# 370
  • София
  • Мнения: 1 724
Интересувам се има ли някои впечатления от яслената група в детската градина на Увекинд?
На каква възраст дадохте децата си на ясла?

# 371
  • Мнения: 371
И аз имам молба - ако някой има инфо за частна детска ясла/градина в Младост 2, освен Еспа и Увекинд.

# 372
  • Мнения: 912
Понеже стана въпрос за договори и какво става с таксата, ако я вдигнат неправомерно и т.н.-сканирала съм договора за частната, в която ние искаме да тръгнем. Ако някой е компетентен и може да каже дали вижда някакви потенциални проблеми в този договор, ще съм много благодарна- ние всъщност сме малки (на 2 г.), затова ни казаха да поправим указаната такса на 295лв, вместо 360 лв., каквато става след навършване на 3г. Не можах да ги намаля добре  Embarassed

# 373
  • София
  • Мнения: 3 524
Чери, благодаря ти за адреса и телефоните- ще ги потърся в бг мапс  Hug

# 374
  • София
  • Мнения: 1 724
Чери, благодаря ти за адреса и телефоните- ще ги потърся в бг мапс  Hug
Elpet, от каква възраст смяташ да даваш бебо на ясла?

Общи условия

Активация на акаунт