"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 842
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 249
проверих в банката
няма проблем да се пусне валутен превод-щом сметката ни е в лева-в самата банка се трансформира по курса на банката

# 31
  • Мнения: 2 584
4arlin приготвила съм един чувал при Овне в склада за дом 7, така пише на чувала като решиш да ходиш и имаш възможност го вземи Hug

# 32
  • Мнения: 863
4arlin приготвила съм един чувал при Овне в склада за дом 7, така пише на чувала като решиш да ходиш и имаш възможност го вземи Hug
Ок. Румка, сигурно ще е до края на тази седмица, ще пиша Hug

# 33
  • Мнения: 2 354
  Базара може и да е на открито, но тогава не с тениски, а с кожени якета ДБМ Joy И кубинки, да. Аз почвам да се оглеждам за материали по книжарниците. Мисля и Йойо да влезе в употреба.

# 34
  • Мнения: 1 770
Тази година е много рано Великден! Да не осъмнем с някой късен сняг  Crazy Ще вземат да ни издухат ветровете в Южния парк...
Евче  superuu

# 35
  • Мнения: 1 134
Момичета, тъй като отецът поема нова църква и "сдава" тази ще имаме нужда от помощ за прехвърлянето на целия багаж от храма в Дружба в склада на Симеоновско шосе. Може ли да организираме нещо за идната седмица - необходими са още 2 коли?

# 36
  • Мнения: 2 567
проверих в банката
няма проблем да се пусне валутен превод-щом сметката ни е в лева-в самата банка се трансформира по курса на банката
Много благодаря! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, тъй като отецът поема нова църква и "сдава" тази ще имаме нужда от помощ за прехвърлянето на целия багаж от храма в Дружба в склада на Симеоновско шосе. Може ли да организираме нещо за идната седмица - необходими са още 2 коли?
Ако е събота или неделя - на линия съм с кола  Peace Heart Eyes

# 38
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, в Белоградчик децата са без парно почти 20 часа в денонощие. Заемаме се с този въпрос, но дали нямате против и там да дадат витамини, като се има предвид, че са малко, а сигурно боледуват доста в този студ...Децата по памет са около 50 - не са много и малко подсилване на организма ще им е от полза. Какво ще кажете?Знам, че сме далеч, че не сме Ви от голяма помощ, но разчитаме на непрекъснатата ни подкрепа, за което и благодарим.Относно Великденския базар-ние вече работим по въпроса, в това много ни бива!Нека да е няколко дни преди Цветница, за да хванем и двата празника?Този път ще дойдем на вашия базар, нашия ще направим 1 ден преди това.Имаме и разни идейки за пролетен бал на децата от 2-та дома, но още е в проект.Най-важно ни е парното в Белоградчик.

# 39
  • Мнения: 4 195
Момичета, в Белоградчик децата са без парно почти 20 часа в денонощие. Заемаме се с този въпрос, но дали нямате против и там да дадат витамини, като се има предвид, че са малко, а сигурно боледуват доста в този студ...Децата по памет са около 50 - не са много и малко подсилване на организма ще им е от полза. Какво ще кажете?Знам, че сме далеч, че не сме Ви от голяма помощ, но разчитаме на непрекъснатата ни подкрепа, за което и благодарим.Относно Великденския базар-ние вече работим по въпроса, в това много ни бива!Нека да е няколко дни преди Цветница, за да хванем и двата празника?Този път ще дойдем на вашия базар, нашия ще направим 1 ден преди това.Имаме и разни идейки за пролетен бал на децата от 2-та дома, но още е в проект.Най-важно ни е парното в Белоградчик.
Хора хайде и малко извън София да подсили, Роска - хайде да ги пратим към Видин, имам по кого. Иве - ти какво ще кажеш Praynig

# 40
  • Мнения: 1 134
Момичета, в Белоградчик децата са без парно почти 20 часа в денонощие. Заемаме се с този въпрос, но дали нямате против и там да дадат витамини, като се има предвид, че са малко, а сигурно боледуват доста в този студ...Децата по памет са около 50 - не са много и малко подсилване на организма ще им е от полза. Какво ще кажете?Знам, че сме далеч, че не сме Ви от голяма помощ, но разчитаме на непрекъснатата ни подкрепа, за което и благодарим.Относно Великденския базар-ние вече работим по въпроса, в това много ни бива!Нека да е няколко дни преди Цветница, за да хванем и двата празника?Този път ще дойдем на вашия базар, нашия ще направим 1 ден преди това.Имаме и разни идейки за пролетен бал на децата от 2-та дома, но още е в проект.Най-важно ни е парното в Белоградчик.
Хора хайде и малко извън София да подсили, Роска - хайде да ги пратим към Видин, имам по кого. Иве - ти какво ще кажеш Praynig

И аз подкрепям. В Златица са значително по - добре!

# 41
  • Мнения: 2 354
  Скорпион, много се радвам, че ще дойдете Heart Eyes
  Чух се с Мина, пет деца имат нужда от логопед. Иначе както винаги имат нужда от аналгетици, широкоспектърни антибиотици, сиропи за кашлица и пр. редовни неща. Другата седмица може би ще отидем най-после, ще закараме и дрехи.
  Зари, ще питам Митко дали може да помогне с багажите и ще пиша.
  В "Пенчо Славейков" децата за логопед са 10.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 16:50 от Хапка

# 42
  • Мнения: 863
Момичета, в Белоградчик децата са без парно почти 20 часа в денонощие. Заемаме се с този въпрос, но дали нямате против и там да дадат витамини, като се има предвид, че са малко, а сигурно боледуват доста в този студ...Децата по памет са около 50 - не са много и малко подсилване на организма ще им е от полза. Какво ще кажете?Знам, че сме далеч, че не сме Ви от голяма помощ, но разчитаме на непрекъснатата ни подкрепа, за което и благодарим.Относно Великденския базар-ние вече работим по въпроса, в това много ни бива!Нека да е няколко дни преди Цветница, за да хванем и двата празника?Този път ще дойдем на вашия базар, нашия ще направим 1 ден преди това.Имаме и разни идейки за пролетен бал на децата от 2-та дома, но още е в проект.Най-важно ни е парното в Белоградчик.
Хора хайде и малко извън София да подсили, Роска - хайде да ги пратим към Видин, имам по кого. Иве - ти какво ще кажеш Praynig
И аз подкрепям за ВИдин да се изпратят витамините Peace

Зари, имате от нас една кола, ще говоря с мъж ми ,само кажете за кой ден, мисля,че ще може и през седмицата Hug

# 43
  • Мнения: 4 195
Зари ако е съботно неделно прехвърляне - и аз мога да помогна Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам нищо против, а сигурна съм и човекът нямам да има.Искам от Скорпион бройката на децата (или и 50 сиропа стигат  newsm78 ) и името на дома в който ще отидат.Ще искаме и свидетелство за дарение издадено от дома или ДБМ (все едно) , но такова с което като фирма позлват дан. облекчения  Hug
Лошото е, че човекът го няма тази седмица и се разбрахме да ги взема средата на януари - късно ли ще е  Praynig Embarassed
Криси, кога мислиш да идем до Перник.КОфти ми е, но аз нямам винетка за сега.Мислим да си купим годишна, че със седмична за по 11 лева вече няма смисъл  Close (обирджии за скапаните ни пътища  Close)
Зари, не ми отговори кога точно смятате да направим упражнението  newsm78 Нека се знае от по-рано за да си плануваме всички нещата  Hug , моля  Praynig

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 16:08 от Дамаянти

Общи условия

Активация на акаунт