"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 833
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз мога мина през склада в Люлин четвъртък вечерта - Цеци, удобно ли ще ти е? Става въпрос за около 8... Съжалявам, че така късно, но тогава ще мога да се измъкна от вкъщи. Имам само да ти предам пакета за Хелиана.

Роси, колко народ визираш, защото нямам големи количества. Ще гледам да разпределя между семействата и самотните майки, така че да не ги мисля известно време.

И моля ви, не се занимавайте с глупости като шрифтове, цветове и т.н. Ставаме като в детската градина... Всеки да си пише как си иска, големи хора сме в крайна сметка, сами си взимаме решенията ....  Rolling Eyes

исках да кажа,4е ако остане хещо може да се занесе в някой нуждаещ се дом newsm78Ако оба4е.....

# 451
  • Мнения: 2 249
може ли някой да отиде да види НИКИ или поне да се обади да попита как е-сънувах го-а пък тук в БС нямам дори мобилния на директорката Praynig Praynig Praynig
я идайте точния адрес на дома, май ми е много близо до офиса, мога да мина днес на обед или след работа Praynig Praynig
по адрес е Пироткса някой си номер-ама така няма да г намериш лесно-на мен ми отне 1 час обиколки с колата-защото улицата свършва на предния номер
най -лесно -обяснявам-срещу АРЕНА на тодор александров-точно на ъгъла е-една голяма сграда-а се влиза с кола от самия сфетофар на АРЕНА ако идваш от центъра си в ляво,после пак в ляво и има първо училище а после е дома-моля те иди ако можеш Praynig

# 452
  • Мнения: 1 770
Роси, няма да има за дом. Малки са количествата... Иначе веднага щях да те питам къде има нужда.

# 453
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, няма да има за дом. Малки са количествата... Иначе веднага щях да те питам къде има нужда.

ок,ясно  bouquet

# 454
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 този петък среща в офиса на БАОО Hug

от 11.00 до 14.30  bouquet

# 455
  • Мнения: 2 584
този петък среща в офиса на БАОО Hug

от 11.00 до 14.30  bouquet

аз както винаги съм на работа Sad

# 456
  • Мнения: 6 506
този петък среща в офиса на БАОО Hug

от 11.00 до 14.30  bouquet
   Този път ще се опитам да дойда! Hug

# 457

Общи условия

Активация на акаунт