"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 851
  • 457
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 258
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug



Мери,складовете са пълни и няма къде игла да хвърлиш SadМного ли са?

Незнам колко са,майката се свърза с мен по мейла newsm78

някой свърза ли се с момичето от Х. Димитър или да й се обадя. Всклада в Люлин има място

# 421
  • Мнения: 2 584
Искам да питам за Петя, искам всички да видят какво питам.
Та значи - уредих мъжа и на работа, заложих си името и тн (дето още го нямамизградено във фирмата) , нашия работил каквото работил, станал и си тръгнал - без предизвестие - без нищо. Моля някой, който се вижда с Петя, да я попита що така се получава. Може би службата складов работник не му е по възможностите newsm78Леко съм бясна. Знаи имат крещяща нужда от работа, намираме им и ни се изакват в устите. С доста лошо око ме погледан шефа, да ви кажа честно. А при нас складовте като са сериозни, ги правят пласжори, контроли и тн - заплатите им са чудесни. Да не е лека работа,но ако на някой му е лека работата да ме светне и аз да се захвана със същата. Най - малкото, заради това, че съм ходатайствала, можеше да не ме излага така, а да спази някакво предизвестие. Бясна съм. МА за кво му е да работи, нали има кой да им носи #Cussing out

Криси аз се виждам с Петя, за работа тя ми каза че са му платили по малко отколкото е било уговорено, поне тя така ми каза

# 422
  • Мнения: 2 584
Новини от мен. Но първо въпрос:
Имам помощи с храна. Искам да дам и на многодетното семейство в Подуене, и на Марина. Вече раздадох на всички мои семейства и имам още. Моля ви, дайте ми координати на семейството - там мога и сама да отида, а за Марина ако може да ги дам на някой, който ще ходи скоро при нея.
Ако имате и други идеи на кой да дадем, супер.

В събота пътувахме до Роман. Имам и снимки, но още не съм ги качила. Посетихме и двете семейства, и дома за сираци.
Вчера занесох храна на Деси и Илия в ДВН, на Брани, на Атанаска и на Оксана в центъра.

Относно багажа при майката в Хаджи Димитър - мога и аз да я поема, защото ще ходя и там, и в Люлин, мога да съчетая нещата. Зари, ти кажи обаче.

аз ще ходя при Марина да и нося някой неща и мога да ги занеса нещата за нея, как да се разберем, в сряда съм почивка ако искаш можеш да минеш през нас и ако има място в колата да ти дам 4 кашона с дрехи за старческия дом който ми докараха в събота,

# 423
  • Мнения: 3 248
Новини от мен. Но първо въпрос:
Имам помощи с храна. Искам да дам и на многодетното семейство в Подуене, и на Марина. Вече раздадох на всички мои семейства и имам още. Моля ви, дайте ми координати на семейството - там мога и сама да отида, а за Марина ако може да ги дам на някой, който ще ходи скоро при нея.
Ако имате и други идеи на кой да дадем, супер.

В събота пътувахме до Роман. Имам и снимки, но още не съм ги качила. Посетихме и двете семейства, и дома за сираци.
Вчера занесох храна на Деси и Илия в ДВН, на Брани, на Атанаска и на Оксана в центъра.

Относно багажа при майката в Хаджи Димитър - мога и аз да я поема, защото ще ходя и там, и в Люлин, мога да съчетая нещата. Зари, ти кажи обаче.

аз ще ходя при Марина да и нося някой неща и мога да ги занеса нещата за нея, как да се разберем, в сряда съм почивка ако искаш можеш да минеш през нас и ако има място в колата да ти дам 4 кашона с дрехи за старческия дом който ми докараха в събота,

И сестра ми ходи при Марина 1-2 пъти седмично (не знам точно колко Embarassed)! Peace
Мисля да й пратя малко бебешка козметика за Алексей ... тази, която майките от Канада ми пратиха. Peace Предполагам има нужда?! newsm78

# 424
  • София
  • Мнения: 2 210
Марина има нужда от храна, хич не се храни самата тя здравословно, тези дни ще си пуска изследвания, най-вероятно и е нисък хемоглобина и съчетано с недоспиването от целонощните преводи се натрупват доста фактори. Онзи ден съм и занесла месни консерви, прясно мляко и енергийни напитки. Изгърмя и ел.инсталацията и сега се разправя с Електроразпределение, изгорял беше централният електромер (запалаил се е), добре, 4е не е пламнала цялата къща. Тя се справя пове4е от добре, ве4е има три завършени филма, успя да си плати за 3 месеца наема...Но от такова хранителни продукти определено има нужда, Ивет аз минимум един път седми4но ходя до нея с кола, ако ти  е удобно да минеш през офиса- и аз мога да и ги закарам...
Моля, ако има как да я предвидите и с памперси- ще са и от полза.

# 425
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  Утре сутрин по БТВ  ще дават  многодетното семейство от Сухата Река. В  8.30 часа ще почне предаването от дома им.   Peace Peace Peace

# 426
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Новини от мен. Но първо въпрос:
Имам помощи с храна. Искам да дам и на многодетното семейство в Подуене, и на Марина. Вече раздадох на всички мои семейства и имам още. Моля ви, дайте ми координати на семейството - там мога и сама да отида, а за Марина ако може да ги дам на някой, който ще ходи скоро при нея.
Ако имате и други идеи на кой да дадем, супер.

В събота пътувахме до Роман. Имам и снимки, но още не съм ги качила. Посетихме и двете семейства, и дома за сираци.
Вчера занесох храна на Деси и Илия в ДВН, на Брани, на Атанаска и на Оксана в центъра.

Относно багажа при майката в Хаджи Димитър - мога и аз да я поема, защото ще ходя и там, и в Люлин, мога да съчетая нещата. Зари, ти кажи обаче.


   Ето адреса :   ж.к.Сухата Река.,  бл.224, вх.В, ет.7, ап.60   - Димитрина и Ануар  Костадинови. 

А за багажа от Хаджи Димитър  аз поех ангажимент.

   

# 427
  • Мнения: 2 534
Искам да питам за Петя, искам всички да видят какво питам.
По повод Петя искам да се включа и аз
Трябваше да се направят очила на дъщеря й , голямата
Трябва да се направят и специални упражнения + ичелта , възможно в най-кратък срок
Обажда ми се Еми , може ли да и направите очила на малката
Не , отговарям аз, ще направя безплатно очила само на сираците
Взимам тел. на Петя , обаждам и се
Обяснявам и , че ще ползвам своите годишни отстъпки и т.н , тоест очилата на детето ще излязат няма и 10 лв , всеки , който ползва очила знае , че тази сума е нищожна ( и рамки , и стъкла)
Петя така и не се появи ...

Искам да попитам , детето лекуват ли го , направени ли са му очила или ще си остане за цял живот с мързеливо око  newsm78

Петя , ако четеш , надявам се че си взела мерки за дъщеря си  Praynig

# 428
  • София
  • Мнения: 2 210
Жени, направени са отдавна очила на детето. Само това мога да кажа.

# 429
  • Мнения: 2 534
Чудесно , успокоих се

# 430
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ивет,ще те помоля като остане от храната след като разнесеш на самотните майки да ми кажеш какво остава Praynig
ако остане да изпратим за Видин или Пловдив Hug

Петето отдавна трябваше да вземе мерки newsm78,говорихме,говорихме.............Верно,4е не й е лесно,но и  мъжа й май прекалява newsm78Децата са си техни,те си знаят най-добре,но е редно да се съобразяват с това,което хората правят за тях Thinking

Най-малкото да не ги излагат.

Жени,забравих EmbarassedЩом оздравеят от Доганово подновяват идванията до София.

# 431
  • София
  • Мнения: 6 743
В събота или неделя ще ходим с Криси до Трън, Хелияна и Перник.
ОВНЕ, разбрах, че от склада трябвяа да натоваря някакъв багаж за Трън, който Руми щяла да задели.Както и при теб Ивет ще остави храни за Хели.Дали ще е удобно в четвъртък или петък вечер да мина да натоваря, ако е приготвено, че аз нямам идея кое трябва да взема  Embarassed
В мен имам пари изпратени по банковата сметка от DORETA   bouquet . Ще купим разни неща за децата.
Ако се сещате за още нещо  Thinking Роси?

# 432
  • Мнения: 2 502
момичета ,
ДБМ Видин ви приканва да гледате по
 Канал 1
  днес понеделник 05.02.2007 -22.30 часа
игралния филм "Лейди Зи "

в него играе едно от нашите момчета -от дома ,които посещаваме - в Белоградчик !!

Гледайте ,момичета !
 И в ДОВДРЛГ има талантливи деца ,стига някой да им подаде ръка !!

# 433
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В събота или неделя ще ходим с Криси до Трън, Хелияна и Перник.
ОВНЕ, разбрах, че от склада трябвяа да натоваря някакъв багаж за Трън, който Руми щяла да задели.Както и при теб Ивет ще остави храни за Хели.Дали ще е удобно в четвъртък или петък вечер да мина да натоваря, ако е приготвено, че аз нямам идея кое трябва да взема  Embarassed
В мен имам пари изпратени по банковата сметка от DORETA   bouquet . Ще купим разни неща за децата.
Ако се сещате за още нещо  Thinking Роси?

не Иве.........Лошото е ,4е няма да се видите с директорката в Трън Rolling EyesНе носете нищо ново и давайте директно на децата вси4ко PraynigДРугото не е за тук ConfusedКриската знае Иве WinkА ти се подготви психи4ески Hug

# 434
  • Мнения: 258
момичета ако отнякъде излезе печка на дърва моля вземете я за Петя, в кухнята няма с какво да се топли а на ток не става че ще и излезе много скъпо
Една такава печка  струва не повече от  100.00лв.Магазините издават фактури и осигуряват обикновено превоз. Не може ли да се купи и да се осигури на Петя, средствата не са големи.

Общи условия

Активация на акаунт