"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 850
  • 457
  •   1
Отговори
# 435
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета ако отнякъде излезе печка на дърва моля вземете я за Петя, в кухнята няма с какво да се топли а на ток не става че ще и излезе много скъпо
Една такава печка  струва не повече от  100.00лв.Магазините издават фактури и осигуряват обикновено превоз. Не може ли да се купи и да се осигури на Петя, средствата не са големи.

по принцип може,но не можем с пари от сметката.
а аз съм във финансов колапс  Rolling Eyesи за момента не мога да съм полезна.

# 436
  • София
  • Мнения: 6 743
Овне, не ми отговори за багажа и склада  Hug Моля, кажи кога ще е удобно  Hug
И моля, не пиши с толкова големи букви бе, стресирам се  Laughing

# 437
  • Мнения: 3 248
В събота ще ида до Марина. Сега я питах даже по кю-то кога ще й е удобно да мина. Peace
Ще й занеса памперси, бебешката козметика (за която вече писах), както и месни храни - може би ще й взема някакво пилешко, но не консерва.
Още от р.д.-то на Алексей сме й подготвили козметичен подарък, който се още не сме й дали. Embarassed
Ще се опитам да спестя малко парички и ако успея ще й дам. Praynig
Какво друго мога да й занеса... Thinking newsm78

Еми, би ли ми казала Алексей какви килограми е, за памперсите?! Praynig

# 438
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Роси, с чужбинските мами, с които изпращахме картички в домовете, имаме искане-молба към теб (респективно видинските мами и директорите на 5-те дома). Бихме искали да знаем, ако е възможно, рожденните дати на децата, за да можем да им изпращаме поздравителни картички. Може пак да ми ги изпратите на ЛС и аз да ги препратя на всяка мама по отделно, за нейните деца. Също така, има ли възможност, ако някоя мама иска да посети нейните си децата, да дойде с вас, при някое от регулярните посещения? Има момичета, които биха искали да се запознаят с децата наживо и да им занесат подаръци.
Дамаянти, извинявам се, че все още не съм ти изпратила никовете на мамите, предстои ми местене и все не стигам до списъците. Ще ти ги изпратя, но не смея да уточня кога Embarassed

ок Hug

ако директорите нямат против ще ги изпратим.
за посещенията също не вярвам да има проблем.Говорим за Медвен,Доганово,Ново село,Белоград4ик и къде още?
Гомотарци Grinning

# 439
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, с чужбинските мами, с които изпращахме картички в домовете, имаме искане-молба към теб (респективно видинските мами и директорите на 5-те дома). Бихме искали да знаем, ако е възможно, рожденните дати на децата, за да можем да им изпращаме поздравителни картички. Може пак да ми ги изпратите на ЛС и аз да ги препратя на всяка мама по отделно, за нейните деца. Също така, има ли възможност, ако някоя мама иска да посети нейните си децата, да дойде с вас, при някое от регулярните посещения? Има момичета, които биха искали да се запознаят с децата наживо и да им занесат подаръци.
Дамаянти, извинявам се, че все още не съм ти изпратила никовете на мамите, предстои ми местене и все не стигам до списъците. Ще ти ги изпратя, но не смея да уточня кога Embarassed

ок Hug

ако директорите нямат против ще ги изпратим.
за посещенията също не вярвам да има проблем.Говорим за Медвен,Доганово,Ново село,Белоград4ик и къде още?
Гомотарци Grinning

аааааааааааа,ок Hug

# 440
  • Мнения: 258
момичета ако отнякъде излезе печка на дърва моля вземете я за Петя, в кухнята няма с какво да се топли а на ток не става че ще и излезе много скъпо
Една такава печка  струва не повече от  100.00лв.Магазините издават фактури и осигуряват обикновено превоз. Не може ли да се купи и да се осигури на Петя, средствата не са големи.

по принцип може,но не можем с пари от сметката.
а аз съм във финансов колапс  Rolling Eyesи за момента не мога да съм полезна.

защо не можем с пари от сметката,ще имаме документ

# 441
  • Мнения: 863
В събота или неделя ще ходим с Криси до Трън, Хелияна и Перник.
ОВНЕ, разбрах, че от склада трябвяа да натоваря някакъв багаж за Трън, който Руми щяла да задели.Както и при теб Ивет ще остави храни за Хели.Дали ще е удобно в четвъртък или петък вечер да мина да натоваря, ако е приготвено, че аз нямам идея кое трябва да взема  Embarassed
В мен имам пари изпратени по банковата сметка от DORETA   bouquet . Ще купим разни неща за децата.
Ако се сещате за още нещо  Thinking Роси?
Иве, Криска кажете ще имате ли място за телевизора на Хели като ходите в събота, защото утре колата ще е пълна и мисля,че няма да можем да го закараме ?newsm78

# 442
  • Мнения: 258
Овне, не ми отговори за багажа и склада  Hug Моля, кажи кога ще е удобно  Hug
И моля, не пиши с толкова големи букви бе, стресирам се  Laughing
за стреса не мога да ти помогна  - съжалявам, но това е единствения начин понякога нещо да се отличи от масовото(поне според мене). Извинявай,че не съм ти отговорила веднага за склада, но днес през целия ден не можех нито да чета, нито да пиша тук. Ела когато ти е удобно, само ми кажи кога.Щом ще се ходи в събота или в неделя, сигурно ще искаш да дойдеш в петък, пиши моля

# 443
  • София
  • Мнения: 6 743
Отговорям ти от името на Роси.
Не можем да купуваме неща с пари от сметката , защото дейността ни е насочена към домове и така е ргламентирана и открита сметката.
Нямаме право, освен ако някой изрично не е написал, че изпраща пари за печка за еди кой си.Може и да греша - нека Роси ме поправи   Peace
Другия вариант е да ги събираме на ръка по между си, но и аз сега не мога  Embarassed
За багажа ще ти се обадя по телефона или в скайпа   bouquet

# 444
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Отговорям ти от името на Роси.
Не можем да купуваме неща с пари от сметката , защото дейността ни е насочена към домове и така е ргламентирана и открита сметката.
Нямаме право, освен ако някой изрично не е написал, че изпраща пари за печка за еди кой си.Може и да греша - нека Роси ме поправи   Peace
Другия вариант е да ги събираме на ръка по между си, но и аз сега не мога  Embarassed
За багажа ще ти се обадя по телефона или в скайпа   bouquet

да,така е..........Петя не може да ни издаде документ за дарението,което ще й направим...........А този документ трябва да се прикрепи към разходният......
По тази при4ина не купуваме с пари от сметката пампи за Хелияна,Марина,Петя,..........

# 445
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мога ли да помоля отговорниците по домовете (за Сф и окръг ) да питат къде има нужда от психолог Praynig

моми4ето иска да помага като психолог в някой дом Hug

# 446
  • Мнения: 3 248
Момичета, като ще звъните по домовете да питате за психолог, питайте и за точна бройка на децата + точна бройка на персонала. Бях ви помолила да го направите, за да мога да имам ги предвид за мартеничките, но за съжаление до този момент само Миленка ми е писала. Rolling Eyes А има още 2 седмици ... ooooh!

# 447
  • Мнения: 2 249
може ли някой да отиде да види НИКИ или поне да се обади да попита как е-сънувах го-а пък тук в БС нямам дори мобилния на директорката Praynig Praynig Praynig

# 448
  • Мнения: 4 195
може ли някой да отиде да види НИКИ или поне да се обади да попита как е-сънувах го-а пък тук в БС нямам дори мобилния на директорката Praynig Praynig Praynig
я идайте точния адрес на дома, май ми е много близо до офиса, мога да мина днес на обед или след работа Praynig Praynig

# 449
  • Мнения: 1 770
Аз мога мина през склада в Люлин четвъртък вечерта - Цеци, удобно ли ще ти е? Става въпрос за около 8... Съжалявам, че така късно, но тогава ще мога да се измъкна от вкъщи. Имам само да ти предам пакета за Хелиана.

Роси, колко народ визираш, защото нямам големи количества. Ще гледам да разпределя между семействата и самотните майки, така че да не ги мисля известно време.

Еми, ще мина през теб, че си ми най-удобно, за да оставя пакета за Марина. Ще ти се обадя, за да се уточним.  Peace

И моля ви, не се занимавайте с глупости като шрифтове, цветове и т.н. Ставаме като в детската градина... Всеки да си пише как си иска, големи хора сме в крайна сметка, сами си взимаме решенията ....  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт