Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи

  • 13 999
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не е класната слава богу таткото а ако беше дал диска щях да направя копия на всички.Не че и той не може.А се събирахме да мислим какви подаръци да им направим в този ден.Накрая за по 5лв по една книжка и 1 шоколад

# 286
  • Мнения: 1 671
Нашите първолаци получиха по една много, ама много хубава книжка за подарък. От вътрешната страна на първата корица със снимка на всяко дете, а на задната корица - обща снимка на целия клас. Днес я разгледах много подробно, книжката ще е много полезна, защото освен многото стихотворения, логически задачи по математика и български, има и един раздел за най-важните правописни правила. Всяко правило е поднесено под формата на стихче, много лесно за научаване, илюстрирано с картинки.

Момичета, ще пусна новата тема на 1 април, нека изчакаме и впечатленията на Вили и другите първолашки майки от Празника на буквите. В новата тема ще ви препиша и тези стихчета - правила за правопис, щото наистина са супер. Аз и като филолог ги оценявам.

# 287
  • Мнения: 1 100
Здравейте! И нашият празник на буквите мина вчера. Само че не знам как, защото не бях там. Whistling
Исках да споделя с вас това:
http://iztok-smb.hit.bg/vel.html
На мен някои въпроси ми се сториха засукани за първокласници... Знам ли? Ще го пробвам мойто калпазанче някой ден.  Grinning

# 288
  • Мнения: 1 937
Празникът беше чудесен.
Децата се забавляваха истински.
Аз пък - само дето не ревнах от умиление.
Момченце от класа изпълни на цигулка химна на Европа.
Детска вокална група, облечена в цветовете на знамето ни, поздрави децата с "Една българска роза".
Имаше Фея, която задаваше въпроси, разказваше вълшебни приказки и с участието на децата, от разбъркани буквички съставяше думи.

Подаръците бяха същите книжки, за които спомена Гери.
На първата страничка под снимката на детенцето пише: Когато се научих да чета, изглеждах ей така!
За госпожата имаше голяма енциклопедия на Световните загадки и цветя за един цветарски магазин.

Ето я и моята пеперуда!
И двата броя и госпожата. Simple Smile

Хубава ваканция на всички!

# 289

Общи условия

Активация на акаунт