Имате ли нафталин...

  • 16 634
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Неползвам нафталин (въпреки, че обожавам миризмата... Embarassed Mr. Green Embarassed)

# 16
  • Мнения: 2 922
Не стига, че смърди, опасен е за деца, ами и никаква работа не върши, според мен  Naughty
Лавандула или има едни висящи ароматизатори не помня на коя фирма. 

# 17
  • Мнения: 2 956
 Shocked значи още утре да го изхвърлям...имам едно пакетче си седи така,ама вие ме шокирахте направо...махам тая гадост веднага  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 039
не, нямам

използвам лавандула

нафталина мирише ужасно гадно, и както знам е вреден

# 19
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
не

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 676
karil, имам нафталин вкъщи. Само, че е на хапченца и е пакетирам, но все пак мирише. Одеалата ми са в найлонови пликчета и нямат съприкосновение с него. Иначе съм слагала орехови листа Peace. В гардероба съм сложила Лавандула, тези висящите пакетчета.

# 22
  • Мнения: 14 489
не Naughty
не помня откога сме спрели да го ползваме вкъщи, а аз в нашия апартамент пък въобще не съм слагала. ползвах едни жълти листчета, но сега ползвам лавандула в комбинация с бор на гранули в хартиена опаковка. много съм доволна.

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не, нямам, не понасям миризмата му  Sick
ползвам специални желета за дрехи или билки

# 24
  • Мнения: 2 700
Класическият вариант на нафталин нямам, а и не знам дали въобще се продава.
Между дрехите имам увита във вестници орехова шума (свекърва ми твърди, че помагало много). Иначе купувам препарати против молци, в пликчета, в кутийки и т.н., но не им знам наименованията.

# 25
  • Мнения: 463
и аз съм в клуба на лавандулата. иначе за нафталина за пръв път чувам, че е вреден

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не...аз също знам, че е супер вреден......отрова е това все пак

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, тая смрад не я търпя  Sick
И все се чудя на снаха ми как ръси толкова смело с нафталин  newsm78

Купувах си едни специални таблетки със същото действие - миришеха на лавандула и кедър. Ама като не помня на коя фирма бяха  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт