Телефонни разговори

  • 5 233
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Как се разбира това, че някой разговаря по телефона с друг? И този някой е в чужбина... Ровила си му в телефона? Той се е прибрал от другата държава и ти си му преровила телефона ли?

# 16
  • Мнения: 1 153
Една позната хвана мъжа си, защото получаваше тя сметката. Явно е бил с българска карта.(не помня точно, но беше нещо подобно, фактурите идваха при нея в бг). Видяла, че праща смс-и по 10 на ден и регулярно говори с един и същи номер, звъни на него- женски глас, натиска го - признава и шикалкави - приятелка, аверка, имал нужда и т. н.

# 17
  • Мнения: 7 484
Имал нужда? А тя с трите деца вкъщи е без нужди?

# 18
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Пффф, с тия Вайбъри, месинджъри, уатсап.... Кви есемеси?!

# 19
  • София
  • Мнения: 38 632
За какъв срок е в чужбина? На колко време се връща?

# 20
  • Мнения: 1 153
Пффф, с тия Вайбъри, месинджъри, уатсап.... Кви есемеси?!

То беше преди 15г.това...
Може да е старомоден човекът, да и звъни, а не да си говорят на вайбър с видео връзка. 🙂

# 21
  • София
  • Мнения: 38 632
Зависи от държавата. На някои места нетът е лош и скъп, така че телефона остава единствена опция.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
"Често води телефонни разговори с друго момиче". Една жена не би се изразила така.

# 23
  • Мнения: 1 758
Много ясно, че ще му прерови телефона. Да не е будала, или да си мисли, че всичко е цветя и рози ?
Ако съм на мястото на авторката и телефон и мъж изхвърчат. Как изведнъж мъжа ми, от който имам 3 деца и изграден живот, започва да говори често и по много с някаква непозната жена и аз ще го приемам за нормално ?

# 24
  • Мнения: 1 251
Ти вместо да следиш телефона, следи онлайн банкирането - парите да идват при теб и децата, той къде си време салама ко ти пука? Сетила си се да го пазиш, след като е заминал на майката си. Ся цоцай докато можеш, че оная я кацнала при него, я са сменили паролата на банкирането.

# 25
  • Мнения: 4 212
Ти вместо да следиш телефона, следи онлайн банкирането - парите да идват при теб и децата, той къде си време салама ко ти пука? Сетила си се да го пазиш, след като е заминал на майката си. Ся цоцай докато можеш, че оная я кацнала при него, я са сменили паролата на банкирането.
Абсолютно.
Моя приятелка точно така постъпи. Нейният беше 20год. в чужбина да бачка. Тя тук с децата. Изучиха се в добри училища и университети, купиха апартаменти, тя работеше разни измислени работи на 4/6 часа. Споделяла ми е, че е сигурна, че има друга жена в държавата, в която беше. Приоритети...

# 26
  • Мнения: 2 838
Сигурно и тя си еимала някой в бг
Ти вместо да следиш телефона, следи онлайн банкирането - парите да идват при теб и децата, той къде си време салама ко ти пука? Сетила си се да го пазиш, след като е заминал на майката си. Ся цоцай докато можеш, че оная я кацнала при него, я са сменили паролата на банкирането.
Абсолютно.
Моя приятелка точно така постъпи. Нейният беше 20год. в чужбина да бачка. Тя тук с децата. Изучиха се в добри училища и университети, купиха апартаменти, тя работеше разни измислени работи на 4/6 часа. Споделяла ми е, че е сигурна, че има друга жена в държавата, в която беше. Приоритети...

# 27
  • София
  • Мнения: 38 632
Е той е само 3 месеца там. Извикай го на разговор, ама очи в очи.

# 28
  • Мнения: 3 224
А с тази девойка си говори отпреди да замине или там е започнал? Макар че от значение е само отказът му да престане. Не желае да направи нищо за запазване на семейството ви и това за мен би бил ясен знак, че нещата са сериозни и връзката отива към край.

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Ами тя връзката е приключила, щом човекът, с когото партньорът има нужда да споделя, не е брачният партньор... Това е по-притеснително от физическата изневяра.

Общи условия

Активация на акаунт