Топло ли е на работата Ви?

  • 2 210
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 202
Ами не особено защото се отопляваме с климатик, а като е много студено той спира на всеки час да се размразява . Но пък аз се обличам с по-дебели дрехи и така изкарвам работния ден.

# 31
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Даже и да отоплявам, нищо не се чувства. Магазина е северен и си е пълен усойник. Краката ми са ледени, духалката е в краката ми. Освен това като затворя вратата на магазина, никой не влиза. Направо мъчение, и така почти държа вратата отворена по цял ден smile3515 smile3515

# 32
  • Мнения: 323
жегааа, не издържам!!!Направо отка4ам от толкова топло.
На централно парно съм,в 90 % от дните парното съм го спряла,но изложението е южно,и е много топло и задушно.През 1/2 4ас отварям...да ми се охладят страстите.
За мое щастие нокога не съм работила на студено място,и дано не ми се налага! Wink

# 33
  • Мнения: 4 555
Ей, ще ме побъркате с този студ!
В момента е 15 градуса, а до края на седмицата го дават да стане 20! Такова време е нормално за април-май. Тогава пак ли на печки и парно карате, много ми е интересно?

# 34
  • Мнения: 3 622
На работа сме с парно и е не просто топло, а горещо въпреки, нашата стая гледа на север. Отваряме и често прозореца да се проветряваме и ходим леко облечени.   Embarassed  Дебелите пуловери почти не ги обличам седят си в гардероба и отлежават

# 35
  • Мнения: 1 152
При нас е топло, когато се наложи и студено, когато се наложи. С други думи сме абсолютно независими Simple Smile

# 36
  • Мнения: 814
При тези ненормални температури в кабинета ми е горещо дори при широко отворен прозорец. Има и климатик! От две години! До преди това се срещаха всички въздушни течения, завихряния, ветрове, а цветята през зимата направо замръзаха! 

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Има локално парно, което в ключено денонощно. Доста топло става в офиса ми, но аз обичам да се топя от жега и понякога пускам климатик, а в по-студени дни и "духовейка".  Embarassed
   Когато влизат външни хора започват да си бършат потта от челото, а на мен ми е перфектно.

# 38
  • Мнения: 1 612
На едното ми работно място има климатик, а на другото локално парно. Винаги е топло и комфортно.

# 39
  • Мнения: 5 539
Преди няколко години мъжът ми работеше в едно предприятие с централно парно, което не можеше да се намалява или увеличава, а постоянно работеше на макс. Същевременно имаха и климатици. Та когато ставаше нетърпимо горещо от парното, пускаха климатиците да духат на студено Shocked

# 40
  • Мнения: 5 317
Климатици-много е топло.

# 41
  • Мнения: 2 159
с парно, но пускаме и климатика

# 42
  • Мнения: 1 364
Топло е. До обяд имаме парно, а следобяд си пускам ел. печка.
Днес ми монтираха климатик.

# 43
  • Мнения: 1 546
Много!

Общи условия

Активация на акаунт