Трета сливица!!!

  • 119 225
  • 817
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 176
Ние също, ще вадим трета сливица следващата седмица. Днес сме на контролен преглед.
Ще я вадим в ИСУЛ при Доц. Цолов.

# 736
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
lorka вие сигурно сте писали ама аз не съм видяла,та вас къде ще ви оперират
Датата ни е за средата на юни в Транспортна, искаше ми се по-рано , но ... Sick

точно средата на юни ще махаме макарите живот и здраве, да не сме в един и същ ден там?

# 737
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Ние също, ще вадим трета сливица следващата седмица. Днес сме на контролен преглед.
Ще я вадим в ИСУЛ при Доц. Цолов.


Защо ИСУЛ?

# 738
  • Мнения: 5 532
Момичета много съм объркана - вече споменах по горе, но пак искам съвет.
Ами Лорка, сега ще говоря с него. Аз миналият път забравих да го питам. Но при баткото проблемите ни са сходни, при него всяко възпаление се отразява и на ставите, та ни препоръчаха махане и на другите две сливици. Само че аз не съм убедена дали е правилно при Минко, той също е бил със стрептококови инфекции, но след АБ секретите му са чисти. Та ми се иска да говоря с Френгов какво да правиме.  За  Мария вече сме взели решение, но за баткото  нещо се тревожа кое ще е правилно, и да не би да го оперирам излишно. Не съм убедена как точно трябва да постъпя. Разчитам много на преценката на д-р Френгов.
Дали да ги вадиме?  Днес нашата педиатърка каза, щом детският алерголог и дет. ревматолог са казали, значи е правилно. Но аз този път наистина не съм убедена дали е управдано. При Мария знам че е необходимо, а при баткото newsm78. Той боледува рядко, сливиците са с нормална големина. Тревожат ги честите реактивни артрити, обикновено са резултат от стрептококова инфекция. Но след прием на АБ секретите пък са  чисти?

# 739
  • Мнения: 4 176
Ние също, ще вадим трета сливица следващата седмица. Днес сме на контролен преглед.
Ще я вадим в ИСУЛ при Доц. Цолов.


Защо ИСУЛ?
А защо не? какво имаш предвид?

На 29 май, ще махаме сливиците.

# 740
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Имаш ли малко време да прочетеш тези 37 страници?
много, много горещо те съветвам да га направиш - съвсем чисто приятелски, сериозно.
ако имаш малко време, или на части поне, но ако можеш я прочети.
 Peace

# 741
  • Мнения: 5 532
Лио, напълно подкрепям мнението ти и  за Исул и за Транспортна болница.

# 742
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Лио, напълно подкрепям мнението ти и  за Исул и за Транспортна болница.

нали?
 Heart Eyes

не знам, защо имам желание да взривя ИСУЛ специално УНГ отделението

# 743
  • Мнения: 4 176
Хора, разубедихте ме. Няма да ходя в Исул.
Проблема е, че малкия ми гаси компа през 5 мин и ме дърпа. ЮНе мога да изчета всичко.
Кажете къде да отида? Транспортна или Токуда?
Ако някой е писал координати на доктори за тези болници, нека поне каже на коя страница да чета. Моля ви!
Благодаря ви предварително.

# 744
  • Мнения: 5 532
Ето координати и на Токуда и на Транспортна б-ца.
Транспортна б-ца   тел. 932 37 65 кабинет. Аз водя там Мария при д-р Френгов, много симпатичен и внимателен лекар . Обяснява много  ясно и достъпно за родителите. Лиорена и др. мами са много доволни от проф Едрев и д-р Василев. При всички случаи избягвай д-р Заеков.
Токуда болница    тел. 403 40 00 регистратура. Обаждаш се и искаш да ти дадат час при УНГ.  403 49 28-УНГ. Добри отзиви има за д-р Кюлев.
Желая ти успех.

# 745
  • Мнения: 817
Махнах ме я ,най-накрая.
Операцията беше вчера ,държаха ни до обяд и после ни пуснаха.Снощи вечерта имаше малко температура-38,5 ,но брзо я свалих ме.Сега се оплаква ,че му пресъхва устата и кашля отвреме на време ,някак си дрезгаво TiredЧудя се дали е нормално това.Не, че кашля много ,от сутринта се е изкашлял един път ,ама едно такова дрезгаво.
Трудно излезна от упойка ,много буйнстваше ,три сестри не могли да се оправят с него и за това ни го дадоха почти веднага след операцията.Всичко продължи общо около 20минути.
Това е за сега от нас и благодаря на всички за подкрепата Hug  bouquet
Желая успех и бързо възстановяване на всички на които им предстои тепърва  bouquet

# 746
  • Мнения: 3 456
Хайде честито !!!  bouquet
Всички проблеми със сливицата да са били до тук !!!  bouquet
Много здраве, много усмивки и много безгрижнидни дни !!!  bouquet

# 747
  • Мнения: 4 176
Обадех се на Д-р Кюлев.
Обясних, че имаме изследвания и дата за Исул, но сме се разколебали в последствие. Казах, че с голям зор сме го издебнали да е здрав и затова му звъня в събота.
Каза да отидем в понеделник.
Благодаря за съдействоето.

# 748
  • София
  • Мнения: 771
Мамица, д-р Кюлев е добър избор, дано ви планува бързо дата.

На моят син също му предстои вадене на 3 сливица другата седмица в сряда при Френгов. От началото на Май е в къщи и не ми беше никак трудно да го задържа здрав. Един сопол не съм изтрила през това време, а на ясла си е вечно с хрема. Все пак ще направим операцията и се надявам в дългосрочен план нещата да се оправят най-после.

# 749
  • Мнения: 4 176
От началото на Май е в къщи и не ми беше никак трудно да го задържа здрав. Един сопол не съм изтрила през това време, а на ясла си е вечно с хрема. Все пак ще направим операцията и се надявам в дългосрочен план нещата да се оправят най-после.
Абсолютно аналогично!

Общи условия

Активация на акаунт