GARNIER

  • 12 621
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
Използвам гела за почистване 3 в 1, много съм доволна, предпочитам Гарние пред Лореал за почистването на лице специално.

# 61
  • Мнения: 330
Използвам гела за почистване 3 в 1, много съм доволна, предпочитам Гарние пред Лореал за почистването на лице специално.

 Peace Аз също, това ми е любимият продукт на Гарние, много съм доволна, а от аналога на Лореал ми излизат направо пъпчици.
Друго на Гарние ползвам хидратиращ крем за лице основно след лятото, когато кожата ми се е изсушила. Също съм доволна, на мен ми действа много добре.

# 62
  • Мнения: 2 039
Ползвала съм разни неща.
Доволна съм била от:
-флуид за лице с грозде;
-крем за лице с акациев мед(за зимата);
-новата маска за коса,дето ще я нама в БГ;
-шампоанът за боядисана коса;
Не съм доволна от:
-маските за лице;
-крем за лице с грозде;
-боята 100% цвят,защото пада скрострелно
Ами друго не съм ползвала  Grinning

# 63
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

# 64
  • Мнения: 1 290
Не съм доволна от Гарние,а шампоаните са просто отврат  CloseКосата ми става на пръчки и едва се разресва  Shocked

# 65
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз си взех ето този дневен крем против стареене на кожата със слънце-защитен фактор 15
Някой ползвал ли го е  newsm78 и ако да нека сподели мнение  Praynig

# 66
  • Мнения: 3 782
аз съм ползвала Гарниер,но несе сещам как се казваше май Гарниер Стоп за черните точки,в синьо-зелено е оцветено. отначало ми помагаше /с едно, две намазвания/,но после почна нещо да не ми действа Sad
Мама ползва дневе крем с грозде и е общо взето доволна.

# 67
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз все още чакам и се надявам някой да ме просветне за въпросите които съм задала малко по-нагоре.Моля ви,мами.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

Предполагам че питаш за този
На него пише: "Дълбоко хидратиращ флуид. Ултра свежа текстура гел на водна основа, немазна и нелепнеща попива незабавно. Съдържа екстракт от грозде богат на минерални соли и олигоелементи, които подхранват и хидратират кожата"

Не съм го ползвала и не мога да дам отзиви

# 69
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

Предполагам че питаш за този
На него пише: "Дълбоко хидратиращ флуид. Ултра свежа текстура гел на водна основа, немазна и нелепнеща попива незабавно. Съдържа екстракт от грозде богат на минерални соли и олигоелементи, които подхранват и хидратират кожата"

Не съм го ползвала и не мога да дам отзиви

Той предполагам е за нормална до смесена кожа,ако не се лъжа?А цени нещо да ме ориентирате?

# 70
  • София
  • Мнения: 4 294
Около 8-9 лв.

# 71
  • Мнения: 1 288
малвинка88, от тази зелената серия използвам тоалетно мляко за почистване на лице. много е хубаво. аз съм със смесен тип кожа и по принцип от тоалетните млека много ми се омазнява лицето. единствено това ми действа добре.
иначе на гарние не харесвам боите за коса- бързо падат и няма никакъв блясък, косата стои суха.
кремовете за лице- нямам проблеми от тях, но и действието им не е никакво.
като цяло среден клас, ако не е нисък клас, козметика. без особени претенции.

# 72
  • Мнения: 928
малвинка88, от тази зелената серия използвам тоалетно мляко за почистване на лице. много е хубаво. аз съм със смесен тип кожа и по принцип от тоалетните млека много ми се омазнява лицето. единствено това ми действа добре.
иначе на гарние не харесвам боите за коса- бързо падат и няма никакъв блясък, косата стои суха.
кремовете за лице- нямам проблеми от тях, но и действието им не е никакво.
като цяло среден клас, ако не е нисък клас, козметика. без особени претенции.
Преди ползвах боята им и бях много доволна от нея.
Да, това е среден клас козметика,но все пак L'Oréal=Garnier
Ползвала съм балсам за тяло,антицелулитните продукти,крем за лице,шампоан,маска за коса и други,не са кой знае какво,но като цяло са добри за цената си.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 535
А някоя от вас да е ползвала новия крем Нутришън..или нещо такова се казваше?

# 74
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм гела им за лице за мазна кожа,то май по-скоро е нещо като ексфолиант,съдържа евкалипт и е меко казано отварителен,поне при продължителна употреба,много силно изсушава кожата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт