дарение за деца-инвалиди

  • 8 879
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 871
Вчера ,когато подих до социалните ,преди мен взеха една акумолаторна инвалидна количка за 12г. момиченце.Не съм много информирана по тази диагноза,но имам впредвид ,че се полагат различни колички ...трябва да проверите ..родителите естествено...

# 31
  • Мнения: 393
 newsm78
 Blagodaria!No kakto kazah az sam soc.rabotnik...i problema e ,che az ne moga iziskvam neshto takova ot ASP bez roditelite.Pak ...te ne sa ot nai zaiteresovanite hora,a ne men prosto mi e jal pak i trudno ,kogato vrashtam deteto v kashti...Ne znam ,de fakto az ne moga da napravia nishto,ne sam chlen na semeistvoto,a pak drugi shte kazat che edva li ne ne   mi e i rabota.No vse pak ,pak shte probvam s kolegite ot Agenciata.
 Leka vecher!  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравей Юле!
Мисля че ако се обърнеш към Закрила на детето и предствиш нуждите на това дете ще ти помогнат. Знам че в такива случаи когато родителите не проявяват инициатива , не с азаинтересовани за здравето и нуждите на детето те могат да реагират и по специален ред да издействат количката. Верно е че трябва да се попълнят документите от родител настойник, да се ходи малко по мъките с ТЕЛК, соц. грижи, после във фирма доставчик на помощните средства, но си струва щом е ДОБРОТО на детето.
Чест ти прави, че си загрижена за момиченцето и те поздравявам за инициативата!!!
Пожелавам ти УСПЕХ !!!

# 33
Здравейте мамчета!Отдавна не съм се включвала,но всички вкъщи бяхме с грип и не ми остана време да си побъбря с вас за което моля да ме извините.А сега искам и аз да попитам нещо за тези дарения ,че нещо пак не ми е ясно.Всъщност интересува ме дали дарението трябва да е на банкова сметка и дали действително трябва да е направено това дарение.Въобще ни ми са ясни тези дарения ето например они ден един зъболекар гледал детето по телевизията и поиска да ни помогне финансово но тъй като не съм запозната с тези дарения отказах.Моля ако някой знае нещо нека ми каже как става това,ще съм много благодарна защото помощ наистина ми е нужна.

# 34
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
bsmama1973 - Когато в данъчното преглеждаха документите, поискаха само разписка за получената сума. Не е нужно дарението да е по сметка.

Общи условия

Активация на акаунт