Каква спирала ползвате?водоустойчива или обикновена?

  • 2 804
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Обикновена водоустойчивата няма махане.


 Peace, Свалям си половината мигли като свалям водоустойчива спирала.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 481
Ползвам обикновена- не се размазва, ако е добра марка.

# 17
  • на терасата
  • Мнения: 660
Цитат
...откакто съм с водоустойчива, освен че е най-добрата, която съм ползвала, винаги си стои там
Stef, кажи, моля те, каква точно ползваш, че аз си търся водоустойчива и на нищо не мога да се спра. Имах seventeen, но сега искам да пробвам нещо друго. Всичките, които ми харесват са цвят Brown/Black, пък аз искам Brown.

# 18
  • Мнения: 3 360
Не съм използвала водоустойчива Rolling Eyes

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Водоустойчивите не са за всеки ден.
Ползвам обикновена. Peace


И аз.

# 20
  • Мнения: 1 043
И аз ползвам обикновена спирала и съм много доволна-никога не се е размазвала.Водоустойчивата я чистя много трудно и направо оставам без мигли Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 473
Обикновена водоустойчивата няма махане.


 Peace, Свалям си половината мигли като свалям водоустойчива спирала.

Именно! Peace Водоустойчива, както някой каза - само лятно време на плаж.

# 22
  • Мнения: 5 317
Обикновена.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Обикновена, когато съм пробвала водоустойчива после имам чувството, че никога не мога да се разгримирам достатъчно добре и все си чувствам миглите наслоени на следващия ден.

# 24
  • Мнения: 1 424
Обикновена  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 9 093
Stef, кажи, моля те, каква точно ползваш
Ползвам на Мейбълин, Volume Express, но не знам дали имат кафяв цвят Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 14 489
купувала съм си само веднъж водоустойчива, за абитуриентския бал. оттогава не съм повторила. толкова трудно се сваля, че...пък и аз мацам по много и трудно свалям и обикновена пък камо ли водоустойчива. случвало ми се е да се поразмажа леко ако има вятър и ми се насълзят очите или пък ако се разплача нещо

# 28
  • Мнения: 870
И аз не позлвам водоустойчива, защото обикновената не се размазва и се чисти по-лесно. Майка ми отдавна си ползва само водоустойчиви, пробвала съм нейните и колкото и да е скъпа, ефекта от нормалната спирала е винаги по-добър  Peace

# 29
  • Мнения: 118

Обикновена, когато съм пробвала водоустойчива после имам чувството, че никога не мога да се разгримирам достатъчно добре и все си чувствам миглите наслоени на следващия ден.

Пък и една качествена обикновена не се рони и размазва лесно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт