Сушите ли косите на момчетата?- анкета

  • 2 410
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 581
Не.
Има коса около 2 см, след баня докато измием зъбите, облечем пижамата, изрежем ноктите, приготвим нещата за другия ден - и вече е изсъхнала.
Не се притеснявам, че може да настине, Т вкъщи е 18-20 градуса. На мене пък ми е неприятно да ползвам сешоар и го избягвам максимално, само в абсолютно краен случай. Но 6-годишно дете може да си каже какво му е приятно/неприятно - аз бих го питала дали предпочита да си легне с мокра коса или да се суши  Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Детето ми е на 2+ г.-с дълга,къдрава ,гъста коса.Чакам да изсъхне/без сешоар/.

и аз така Simple Smile!

# 33
  • Мнения: 1 383
Мдаа, като че ли за нашия случай преобладават мненията "за" сушенето - косата е къса, но не много, около 5 см в най-дългата си част, гъста е, и го къпем непосредствено преди лягане. Няма как да го къпя по-рано, всички се къпем преди лягане. Що се отнася до това дали той иска - да, иска, но това не пречи на баща му да смята, че грешим. Мъжът ми, между другото, като се изкъпе сутрин, излиза с мокра коса, дори навън да е -15, а не е много късо подстриган.

# 34
  • Мнения: 15 619
Да, разтърквам с хавлията и докато изрежа ноктите и почистя ушите, косата му е изсъхнала.

# 35
  • Мнения: 281
Моят син, въпреки че е на  2 год, има много дебела и гъста коса. Зимата е неизбежно  да го суша, иначе разболяването му е в кърпа вързано  Naughty Лятото обаче  Sunglasses го подстригваме с машинката много късо и от сушене няма нужда  Peace

# 36
  • Мнения: 2 125
Зимата - да.

# 37
  • Мнения: 1 059
Само през зимата, защото косичката ми е по дъгла

# 38
# 39
  • Мнения: 649
Само през зимата

# 40
  • Мнения: 2 891
Суша винаги.

# 41
  • Мнения: 265
Косичката му е късо подстригана и съхне много бързо, пък и аз самата мразя сешоари  Sick Така, че не, не суша никога  Naughty

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 1 021
Аз също само през зимата!

Общи условия

Активация на акаунт