Сушите ли косите на момчетата?- анкета

  • 2 412
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 258
Да, бебо има много косичка,която няма как да изсъхне, без да се изсуши.

# 46
  • Мнения: 791
Винаги съм му изтърквала косата само с хавлиика, колкото да попие мокрото. Иначе през зимата се старая да го къпя поне час преди лягане, за да му изсъхне косата. А и смятам че сешоара е много вреден - както за косата, така и за слуха, особено за децата.

# 47
  • Мнения: 999
Помогнете статистически за един семеен спор. Мъжът ми смята, че не трябва да сушим косата на големия ни син, като го изкъпем преди лягане. Щял да се изнежи. Аз, освен че се страхувам да не се разболее, смятам, че е неприятно да легнеш с мокра коса, мокри се възглавницата и пр. Е, през лятото  го допускам, ако не работи климатикът. Вие как практикувате? Питам за момчетата, защото обикновено са с къси коси. Бебетата и мъниците на 1-2 години не ги включвам, защото техните косици са тънички и съхнат за нула време.
първо да кожа че имам момиче, но мисля че си си права да си го сушиш. аз имам една позната на която мъжът и не дава на жена си да слага свещички за температура на синът им по същата причина като на твоя мъж.
мога само да кажа мъжка му работа newsm78

# 48
  • Мнения: 382
Ние сушим косата на нашият малчо(на 3 г. и половина).
 Обаче той има по-дълга коса, не е подстриган съвсем късо (тип пирон).
 Мъжът ми е подстриган мноого късо и само като се изтрие с хавлията и косата е суха, ако и малкият беше така подстриган може би нямаше да го суша, но за сега сушим.
 

При нас е същото положение.А и бих казала,че е почти с дълга коса.Лятото го подстригахме за морето късо Sick Ами тогава не го сушахме,но тва не беше мойто дете Embarassed

# 49
  • Мнения: 397
Засега винаги я суша, особено зимата!

# 50
  • Мнения: 3 271
Когато ходи на плуване е с много къса коса и няма особен смисъл, но иначе я сушим. Само през зимата.

# 51
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако става въпрос за сушене със сешоар- не......никога не бих го направила.......изсушавам му косата с кърпа.......колкото успея, за да не му мокри възглавката

# 52
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Да суша. Особено през зимата. През лятото като го изкъпя по-рано докато го облека и е изскъхнала.

# 53
  • Мнения: 14 654
Ако става въпрос за сушене със сешоар- не......никога не бих го направила
защо?

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако става въпрос за сушене със сешоар- не......никога не бих го направила
защо?

Не ми харесва, струва ми се излишно......освен това детето трябва да се калява.......не изсушава ли косата това нещо  newsm78........и не на последно място- Йоан се страхува от сешоари  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 531
Когато ходи на плуване е с много къса коса и няма особен смисъл, но иначе я сушим. .
Моят син е винаги много късо постриган и няма смисъл от сушене.

# 56
  • Мнения: 1 877
Не допускам да си ляга с мокра коса - нищо,че е къса и съхне бързо.

# 57
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син е малък, затова не съм отговорила на анкетата. Но смятам, че като порасне ще му я суша. Бих се притеснявала да не изстине. Особено вечер. Поне при мен става така, ако си легна със мокра коса на другия ден ме боли врата и съм понастинала. Все пак човек се отпуска докато спи....  Ако съм будна и не я изсуша нямам проблем, но легна ли с мокра глава си нося последиците от това. Не бих рискувала да видя при малкия какъв ще е резултата. Особено зимата, задължително е сушенето, лятото по бих посмяла да го оставя с влажна коса. Тук не коментирам случаите ако косата е 2-3см. тогава няма смисъл от сушене.

# 58
  • Мнения: 4 406
човекът сам си я суши вече  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт