Бронхиална астма и Синкюлер???

  • 9 025
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Не знам дали пречи прекъсване от 10 дена,при положение,че повече от година го пием без прекъсване.Ако сте запознати-моля ви да пишете.

Аз знам, или поне ще напиша това което ми каза лякаря както и това което съм забелязала с моите деца.

Лекарството само предпазва - не позволява на симптомите да се проявяват което означава че ако се спре много вероятно е те да се изявят. Ако обаче детето бъде по всякакъв начин предпазвано от достъп или излаз на алергени, то тогава може и да се размине без каквито и да е симптоми.

Моля личен опит съвпада с това което ми каза лекаря, че като се спре лекарството почти веднага още на следващия ден има симптоми  Sad  Незнам на какво може да се дължи това, дали че от скоро бяхме на приема или това че децата може би са били изложени на алергените....

# 16
  • Мнения: 239
Ние все още удържаме фронта-няма признаци на задух пу-пу WhistlingНашата асма е неалергична-така пише в рецептурната ни книжка.Вреди ни влажното време,миризми от препарати като белина,кислол и др.боя.Не знам дали ще я израсти,но силно се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт