kolko ot vas sa v garciq?

  • 22 002
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Здравейте! И аз да се включа в тая темичка. от 2 години съм тук и имаме моми4енце на 10 месеца и една седмица. Мъжа ми е грък и живеем в Каламата. Много се радвам че някой се е сетил да пусне тая тема, че да обменим малко информация. Чао от нас и до писане.

# 31
  • Мнения: 1 263
Здравейте!На 22.01 в 18.30 с секцио се появи на бял свят и моето бебче.Казва се Никос,тежи 3750г и е 53 см.Много съм развълнувана и си поплаквам от време на време.Впредвид,че няма кой да ми помага освен мъжа ми ми е малко трудничко ,а и още имам болки от операцията,но ще се справим някак си.
Целувки на всички.

# 32
  • Мнения: 4 111
Здравей!   bouquet Да ти е живо и здраво мъничето!   bouquet
Много се радвам за теб! Пожелавам ти много щастие и да сте здравички!  Heart Eyes
Утре със секцио трябва да се роди моето мъниче, ще ви пиша след няколко дни като се приберем вкъщи. Дай Боже всичко е наред.   Praynig

# 33
  • Мнения: 68
4естито БОРИ7.да ви е жив и здрав бебока.много много да ви радва.
не се притесняваи 6те влезе6 в ритъм:)),то няма как.тати 6том помага...Simple Smile)

ЛИЛИАНА Р,пожелавам ти леко раждане:))вси4ко 6те мине добре.стискам ти палци.

# 34
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито, bori7!
Да сте здрави и много щастие!


# 35
  • Мнения: 1 263
Благодаря за пожеланията момичета  Hug
Леко раждане,Лилиана!
Те поне в България при секцио акушерките се грижат за бебето,на нас с мъжа ми като ни го връчиха 2 часа след операцията,сложиха го в малко легло до моето и ние трябваше(т.е.първите 2 дни съпруга ми,защото аз не можех да се движа) да го храним,преобличаме...и т.н.Мъжа ми плати на една от сестрите да доиде вечерта да ни покаже как трябва да се храни бебето.А аз само гледах отстрани и плачех,защото не можех да помръдна.
Както и да е всичко мина,а сега таткото е професионалист в храненето и преобличането Wink
Здраве и щастие за всички!

# 36
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Привет момичета в Гърция! Новата година идва с много бебчета при вас  Heart Eyes
Включвам се в темичката ви с конкретен въпрос, някоя от вас пътувала ли е с рейс от Атина до София? Интересува ме, колко време отнема пътуването и каква е цената, видях че се движи около 90 лева, от едни БГ сайтове. Бихте ли се решили на такова пътуване с едно зверче до вас на годинка и половина  newsm78

# 37
Здравейте и от мен. Аз съм от 10 год. в Атина със семейството ми. Имам син на 7 години, който е роден тук и е във втори клас. Ние дойдохме уж за малко и вече сме 10 г. тука и живот и здраве сигурно ще останем още толкова. Ако се подобри живота в България може и да се върнем, но поне засега невиждам такива изгледи.



Здравей,Танула!Казвам се Елеяна ,от Пловдив.на 27 год съм и другата седмица 6е пътуваме до Атина с детето ми.Предстои ми брак с грък.Както се досещащ аз съм разведена тук в БГ.Много бих искала да се видим или поне да си пишем .Ти в коя част на Атина си?Ние сме близо до Плака.С уважение:Елеяна!icq-212-251-664 e-mail-eleiana@gmail.com

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 12:13 от eleiana

# 38
  • Мнения: 514
Привет момичета в Гърция! Новата година идва с много бебчета при вас  Heart Eyes
Включвам се в темичката ви с конкретен въпрос, някоя от вас пътувала ли е с рейс от Атина до София? Интересува ме, колко време отнема пътуването и каква е цената, видях че се движи около 90 лева, от едни БГ сайтове. Бихте ли се решили на такова пътуване с едно зверче до вас на годинка и половина  newsm78

Пътуването е около 12-14 часа, цената на билета е около 50 евро. Пътуването е тежко, поне на мен ми се видя такова  Grinning Аз не бих посмяла да тръгна с толкова малко дете......

bori7, честито! Да порасне жив и здрав, добър, умен, талантлив , да ти бъде гордост, щастие и сила в живота!    bouquet

# 39
  • Гърция
  • Мнения: 2 348

Веднъж съм пътувала от Атина за София с автобус и беше най-неприятното ми пътуване. Автобуса се повреди, чакахме авточасти от Бг, накрая успях да хвана частен автобус, който минаваше през близкото село за София и пътувах общо 24 часа Twisted Evil. Това разбира се е изключение, но като цяло си е тежко пътуване, особено с малко дете. Често ми се случвало да има деца в автобуса от Солун за София и е ад. Ревове, повръщания и т.н. Така че ако намериш друг начин по-добре, например с влак, вярно пътя е по-дълъг, но пък имаш възможност да се движиш, и ти и детето.
Успех

# 40
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен. Аз съм от 10 год. в Атина със семейството ми. Имам син на 7 години, който е роден тук и е във втори клас. Ние дойдохме уж за малко и вече сме 10 г. тука и живот и здраве сигурно ще останем още толкова. Ако се подобри живота в България може и да се върнем, но поне засега невиждам такива изгледи.

Здравей Танула,обръщам се към теб понеже имаш дете което ходи на училище,с молба за информация.Имам син в 3 клас.Лятото мисля да идвам в Атина с него и да се установя там.Майка ми работи в Атина,но е на вътрешна работа и е без документи понеже е минала през Италия.Та мен ме интересува как стоят нещата с документите и училището за детето,занималнята плаща ли се и колко струва.Много ще съм благодарна на всякаква информация която ще ми е от полза.Предварително ти благодаря.

ПС:Била съм 1 година в Гърция и знам езика горе долу

# 41
  • Мнения: 392
Бори7, честито ви радост! Да расте здраво и безгрижно дете!
Ако имам идване на Крит, непременно ще се видим.  bouquet  bouquet

# 42
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Благодаря момичета  Hug
Измислих друг вариант. Пътувам до София, там оставям малката, а с баткото хващаме рейса до Атина. Голяма мераклийка съм да видя този град, дано пътуването не развали впечатленията  Crazy

# 43
  • Мнения: 392
Здравейте и от мен. Аз съм от 10 год. в Атина със семейството ми. Имам син на 7 години, който е роден тук и е във втори клас. Ние дойдохме уж за малко и вече сме 10 г. тука и живот и здраве сигурно ще останем още толкова. Ако се подобри живота в България може и да се върнем, но поне засега невиждам такива изгледи.

Здравей Танула,обръщам се към теб понеже имаш дете което ходи на училище,с молба за информация.Имам син в 3 клас.Лятото мисля да идвам в Атина с него и да се установя там.Майка ми работи в Атина,но е на вътрешна работа и е без документи понеже е минала през Италия.Та мен ме интересува как стоят нещата с документите и училището за детето,занималнята плаща ли се и колко струва.Много ще съм благодарна на всякаква информация която ще ми е от полза.Предварително ти благодаря.

ПС:Била съм 1 година в Гърция и знам езика горе долу
[/
Здрасти zenia, виж знам как стоят нещата , когато имаш документи, тогава нямаш проблем да запишеш детето където искаш. Но мисля, че и да нямаш пак може, но ще проверя със сигурност и ще ти кажа. В държавните училища не се плаща нищо. Учат до обяд и на същото място е занималнята следобед. Имам едни комшийчета албанчета, които ходят на училище и нямат документи, ще ги питам как става номера, какво са им искали за да ги приемат в училище. Предполагам, че акта за раждане на детето, преведено на гръцки ( те и на моето дете май само това искаха). Ще проверя. До скоро.

# 44
  • Мнения: 20
Много благодаря maryloo.Ще чакам с нетърпение подробностите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт