Те така ако ви надпишат цигарите...

  • 3 959
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 229
...и по 50 евро да ги направят...

Ооо ако ги направят 50 евро 99% от непълнолетните ще спрат да пушат от раз...даже 7 евро да ги направят пак. Това ми е болна тема, кога ще увеличат тъпите цигари най-накрая!! #Cussing out

А надписите са хубави...особено първата картинка с решетките - оригинална е. Не че ще има голям ефект, но поне е нещо. Познавам една пушачка, която си колекционира надписите от кутиите и се радва като намери нов. Mr. Green Но много ме съмнява, че ще дойдат тия картинки в Бг скоро...

# 46
  • Мнения: 2 070
На мен не ми се отваря линка, който Бу е дала в началото. Какво пише или е картинка? Задоволети ми любопитството плс...

# 47
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета на мен също не ми се отваря линка...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе и на мен не ми се отваря линкът, ама да си кажа
На надписите хич не им обръщам внимание, в началото ги четях от любопитство
В един от десетките си опити за "спиране" издирих снимки на бели дробове - нормални и пушачески, ами никак не им реагирах...
Кой каза нещо за дебелокожите?! Mr. Green
Единственото, което може да накара човек да спре е напълно осъзнатите рискове и силно, много силно желание...
... никви картинки...
Е, и цената от 25 евро, сигурно...  Whistling

# 49
  • Мнения: 3 447
А какво ще кажете за това - родителите на 15 годишно момче му позволяват да пуши дори у дома  ShockedАз съм потресена На тези години организма се развива вместо да го запишат да спортува нещо .........Ужас !Въпросния младеж ми е племенник и днес ми се ухили на улицата духайки ми дим в лицето - я ме виж . ooooh! За мен това си е престъпление .
Е, ако му забраняват да пуши в къщи, да не мислиш, че ще ги спре. Или ако го запишат да спортува...

# 50
  • Мнения: 5 577

АААА, това аз ли го писах?

# 51
  • Мнения: 4 371
Искам и аз да я видя тая картинка  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 2 229


За който не отваря линка. Peace Enjoy!

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290
Хич не ми пука какъв надпис или картинка ще ми сложат, пак ще си пуша Crossing Arms

Абсолютно... Лично аз съм видяла доста по- страшни неща на живо, така че подобни компютърни обработки не хващат дикиш при мен  Stop Не се стряскам лесно  Crazy
Пък и не мога да разбера непушачите какво толкова ви интересува колко ще струват цигарите, с какво ще са украсени кутиите, кой колко пуши и защо пуши  Tired  newsm78  Нито някой ми купува цигарите, нито тровя някого, освен себе си... Пушенето ми си е лично мой проблем  Whistling

# 54
  • Мнения: 2 229

Пък и не мога да разбера непушачите какво толкова ви интересува колко ще струват цигарите, с какво ще са украсени кутиите, кой колко пуши и защо пуши  Tired  newsm78 

Мои близки като пушат как да не ме интересува... Confused

# 55
  • Мнения: 4 390
нито тровя някого, освен себе си... Пушенето ми си е лично мой проблем  Whistling

Провокаторка! Twisted Evil
Моля, непушачите, не се хващайте за думите й!  Crazy

# 56
  • Мнения: 9 092
Аз например, не мог ада седна на кафе спокойно, вътре винаги е задимено заради пушачите.
Това ми стига, за да ми пречат.
Тровят и мен, и себе си...

# 57
  • Мнения: 4 447
Оставам с впечатлението, че най-силните изказвания са на хора, които пушат!
Защитават се силно, много мотивирано, убедително!
А не мислите ли, че може да си прав и да не можеш да се защитиш? Просто да не си  толкоз "цапната" в устата! Това не те прави виновен, или "неправ"! Това, че не можеш да защитиш тезата си, не означава, че тя не е правилна!
Дона, надявам се да ме разбереш правилно. Чела съм доста твои постинги, направила си ми впечатление. Обаче тук ... - в нищо не вярваш! Няма да цитирам, ама все нещо с недоверие подхождаш.  Нали няма да оправдаваш пушачите с това, че по-добре да пушиш, отколкото да се друсаш.... и т.н. Не вярвам и ти да го мислиш! Hug
Лека нощ дами!

П.С  Много ми се пуши в момента. Трудно ми е. Лапам бонбон и отпивам глътка вино! Да, станала съм зависима! И  повече няма да бъде така, каквото и да ми коства! Все някога това ще спре!
 Hug

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 23:02 от tanita_ko

# 58
  • Мнения: 4 555
нито тровя някого, освен себе си... Пушенето ми си е лично мой проблем  Whistling
Де да беше така  Whistling

# 59
  • Мнения: 1 100
А какво ще кажете за това - родителите на 15 годишно момче му позволяват да пуши дори у дома  ShockedАз съм потресена На тези години организма се развива вместо да го запишат да спортува нещо .........Ужас !Въпросния младеж ми е племенник и днес ми се ухили на улицата духайки ми дим в лицето - я ме виж . ooooh! За мен това си е престъпление .
Е, ако му забраняват да пуши в къщи, да не мислиш, че ще ги спре. Или ако го запишат да спортува...


Да, но ако му забранят да пуши, ще започне да се крие. И това ще доведе до по-малко пушене, което все пак е нещо.

Общи условия

Активация на акаунт