Те така ако ви надпишат цигарите...

  • 3 966
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, днес един петокласник ми искаше огънче Shocked
Как мислите, дали е погледнал надписите и дали ще ги гледа, като съм убедена, че си е взел цигарата насипно, а кой ли му я е продал(дал) Thinking?

# 91
  • Мнения: 819
Ох, днес един петокласник ми искаше огънче Shocked
Как мислите, дали е погледнал надписите и дали ще ги гледа, като съм убедена, че си е взел цигарата насипно, а кой ли му я е продал(дал) Thinking?

И ти даде ли му?  Mr. Green

# 92
  • Варна
  • Мнения: 567
Мисля, че тези картинки наистина са измиване на ръцете. Останалото са икономически интереси, защото това е един много печеливш бизнес.
Понякога дори ножът да опре до кокала, пак няма спиране. Баща ми  пушеше по 2 кутии на ден. Резултат - рак на гърлото, хванаха го късно. Оперираха го, облъчваха го, сега е с дупка в гърлото и НЕ може да говори. Познайте , продължава да пуши. Сега казва :"Кой знае колко ми остава още, поне да си живея живота".
За сметка на това пък, аз станах заклет непушач.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз пък мисля, че ще има ефект и доста хора ще откажат цигарите.
"Цигарите причиняват бавна и мъчителна смърт" - този надпис се научих да не го забелязвам, но картинките ми въздействат определено.

Картинките наистина имат по-значителен ефект. Страшно звучи и изглежда.

# 94
  • Мнения: 814
Въх, какви страхотии!  #2gunfire Отказвам цигарите и от утре минавам  на пури!  ideauu

# 95
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, днес един петокласник ми искаше огънче Shocked
Как мислите, дали е погледнал надписите и дали ще ги гледа, като съм убедена, че си е взел цигарата насипно, а кой ли му я е продал(дал) Thinking?

И ти даде ли му?  Mr. Green
Не, пратих го по  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт