Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 899
  • 385
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 472
Що за щуротии са това.Какво означава свестни прерарати за чистене и колко ли пари струват newsm78 newsm78 newsm78Когато нещо се поддържа ежеседмично не мисля че са необходими кой знае какви препарати за чистене.На мен и по простичките ми вършат работа
И след това, ако почистиш с тези на Дионис, колко мръсно само ще излезе. Това е същото, когато идват да ти демонстрират Рейнбоу - след твоята прахосмукачка, тяхната изважда още сума ти мръсотии. Не се заяждам но това е истина. Не е нужно търкане, а само намазване и след няколко минути забърсваш.А дори и да остане от препарата, той не е с киселина, която разяжда повърхностите, а служи ката защитен филм. И всяко следващо чистене е все по-лесно и по-лесно. Така, че биологично активните продукти са за предпочитане пред съдържащите киселина. Аз лично с така хваленото "Меглио" си обелих емайла на печката и хладилника. А печката си чистя всеки ден, не един път в семицата.

# 31
здравейте на всички
и аз разгледах сайта на фирмата и много искам да пробвам от тези универсални продукти,моля някоя от мамите ако има данни за дистрибутор в Бургас да ми пише.

# 32
  • Ruse
  • Мнения: 390
моми4ета какви са тези вълшебни проукти.Може ли малко информация и за Русе

# 33
  • Мнения: 261
Що за щуротии са това.Какво означава свестни прерарати за чистене и колко ли пари струват newsm78 newsm78 newsm78Когато нещо се поддържа ежеседмично не мисля че са необходими кой знае какви препарати за чистене.На мен и по простичките ми вършат работа
И след това, ако почистиш с тези на Дионис, колко мръсно само ще излезе. Това е същото, когато идват да ти демонстрират Рейнбоу - след твоята прахосмукачка, тяхната изважда още сума ти мръсотии. Не се заяждам но това е истина. Не е нужно търкане, а само намазване и след няколко минути забърсваш.А дори и да остане от препарата, той не е с киселина, която разяжда повърхностите, а служи ката защитен филм. И всяко следващо чистене е все по-лесно и по-лесно. Така, че биологично активните продукти са за предпочитане пред съдържащите киселина. Аз лично с така хваленото "Меглио" си обелих емайла на печката и хладилника. А печката си чистя всеки ден, не един път в семицата.
Мама maya е много права!Сравнението с Рейнбоу е много добро!Аз имам Рейнбоу от 2 години и се убедих в качествата и,но те ме търсиха за демонстрация и малко недоверчиво ме настроиха в началото.
А за тия щуротийки стана много естествено,защото аз се впечатлих от лъскавата мивка  newsm09на майката на приятел на сина ми,когато отидох да го взема от тях,че беше на гости да си поиграят.И сама я попитах с какво чисти и искам и аз.Ако беше дошъл някой да ми обяснява и да ми разтягя разни локуми сигурно щях да го отрежа ritnik.
И аз чистя редовно,тъй като това ми работата по цял ден-разкарвам децата по училище и градина и докато си дойдат чистя и готвя.Нашия татко не дава да ходя на работа,за да си гледам къщата-та то остава и да не чистя.Та ви казвам по-лъскава мивка не съм имала освен когато беше чисто нова.Съжалявам само ,че съм я надраскала,когато съм я търкала с груби гъби.
И това за филтъра ,който се образува си е така,защото още първия път забелязах,че водата някак си се плъзга по стените и те остават сухи.Сега си и минавам една гъба всеки ден и въобще не чакам да престоява пастата-направо плакна.Мнооого е хубава тази паста.А сребро как чисти-две приятелке имат от тези обеци ,сребърните топчета.Така им ги лъснах,че се втрещиха newsm09 newsm12.С Меглио съм си търкала много скарата,която е вътре във фурната,но никога не постигнах резултата,като сега.Та целия нагар и падна и стана като нова ( само,че нея я търках с телена гъба).Доста чистих и ми направи впечатление,че пръстите ми не се сбръчкаха и не ми изтъня кожата,както ми става с другите препарати тъй като ръкавици не понасям.
А за изгореното няма да говоря ,защото няма да повярвате-ако ви се случи и имате паста не се чудете-намажете се и ще видите сами!Казвам само за керамичния котлон и спирам,за да не излезе като реклама,но просто аз от вас съм черпила много опит и искам и аз да съм полезна с нещо.Керамиката става, като черно огледало.Супер!За 3,50 лв цели  600гр.препарат ,а само за специални кремове за керамика какви пари се дават...!
Ей такива щуротий .Те пак са си обикновени препарати,само дето чистят необиковенно!
Чао и хубав ден,момичета! wavey

p.s Днес си взех и соли за вана,за да ги ползвам за освежаване на въздуха с  бебето на Рейнбоу,защото рейнбоуските са ми свършили и не ми се дават толкова пари за нови.Тези ми свършиха перфектно работа!Който има прахосмукачка спокойно може да пробва.  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 259
И така не разбрах ,във Варна от къде да си купя нещо от тези чудеса?

# 35
  • Мнения: 381
И аз искам да си купя от тези продукти,но и не разбрах как може да стане това newsm78От Шумен съм Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 111
 LaughingИ аз станах дистрибутор на тази фирма и съм супер доволна от препаратите,дори ина намаление на някой от нещата ! Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 2 079
Я сега дистрибуторките да кажат откъде може да се снабдим с тези толкова вълшебни материали?  newsm78
От София съм и ако искате отговорете тук или на личната поща.
Моля! И благодаря предварително!  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 437
Я да се разпиша пак, видях, че темата е повдигната отново.

Въпреки скептичното ми мнение в началото на темата си признавам без бой, че пробвах някои препарати, ужасно съм доволна и даже станах дистрибутор  Blush  Купувам си за мен и родата...изобщо всички започнахме да чистим с тях. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 284
За София ясно,има дистрибутори,но аз съм от Пловдив и искам такава паста.Моля кажете ако има и тук дистрибутири Praynig

# 40
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами кажете на всеослушание, де.
какви са тези зарибявки, много е хубаво, вълшебно....
а никой не казва от къде може да се купи.
и аз се интересувам.

# 41
  • Мнения: 111
ами кажете на всеослушание, де.
какви са тези зарибявки, много е хубаво, вълшебно....
а никой не казва от къде може да се купи.
и аз се интересувам.

Може да се купят единствено и само от дистрибутор,не се педлагат в магазиннат мрежа !

# 42
  • Мнения: 1 666
И все пак за какви цени става въпрос? Ориентировъчно кажете цената поне на един продукт, моля!

# 43
  • Мнения: 111
И все пак за какви цени става въпрос? Ориентировъчно кажете цената поне на един продукт, моля!



Тук са продуктите и цените  Thinkingмисля ,че някоя от мамите го беше пуснала вече
http://dionis-ipg.hit.bg/

# 44
  • Мнения: 1 666
И все пак за какви цени става въпрос? Ориентировъчно кажете цената поне на един продукт, моля!



Тук са продуктите и цените  Thinkingмисля ,че някоя от мамите го беше пуснала вече
http://dionis-ipg.hit.bg/

Мерси за уточнението!
Четох набързо и съм го пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт