Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 941
  • 385
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 284
Аз също съм много доволна от пастата.Изчистих много лесно отдавна загорял котлон на свеки,който го бяхме отписали вече-докато е топъл го намазах с пастата и след това го минах отгоре с гланц.Така,че давам още един глас за пастата Peace

# 316
  • варна
  • Мнения: 263
Мъжът ми е със страшно напукани пети и много трудно се поддържат,ако не е редовно на педикюр.С пастата направо си реших проблемите с него.

# 317
  • Мнения: 3 324
Тук май модераторска ръка е мела.... Имаше си нужда...
Със съжаление се включвам за да изразя негативни впечатления от Дионис... Изключение пастата. Останалите продукти - душ гел, ПРАХ ЗА ПРАНЕ /нарочно е с големи букви - изключително неефективен/, прах за миялна / блокира ми перката с неразградени частици и избели всички цветни чаши, освен че не се отмива и остава по съдовете - та се налага да ги доизмивам/, омекотителя - не видях никакво полза от него... Да не изброявам повече, снабди ме едно симпатично момиче от форума - не искам да го обиждам - то не ми е виновно!
Намеците, че който не ползва тези продукти - не е добра майка и домакиня, са толкова пошли и изсмукани от пръстите заучени фрази, че нямам никакво намерение да ги коментирам!
Определено имах и желание и намерение да използвам екологични продукти, но ще чакам да попадна на нещо по качествено...

# 318
  • Мнения: 663
didi62,искам да ти пиша, но кутията ти е пълна.

# 319
  • варна
  • Мнения: 263
zdravi4 ,вече можеш да ми пишеш на ЛС или на имейла-didkapitka62@abv.bg.

# 320
Момичета някой от Вас забелязва ли влошаване на качеството на предлаганите от Дионис продукти или само аз стигам до този извод? Според мен шампоаните станаха по-рядка консистенция, Санитарния гел не ми чисти както преди, Душ гела дори е с друг аромат... Анатомичните възглавници са по-твърди.... Моля да бъда извинена, ако засягам някого, на ме интересува дали и друг е забелядал тези разлики.

# 321
  • Мнения: 107
Аз съм много доволна от ТОК-а-идеално лъска прозорци, врати,мивки.Микровълновата и котлоните светнаха.Душ къбината се изчисти без много усилия.латекса беше нарисуван от синът ми с пастели и само с едно напръскване и пастела изчезна, а също и петна от пръсти.Забърсвам праха навсякъде, телевизор, компютъра, пода.Използвам го за цялата къща и съм супер доволна-бързо, лесно, приятно и икономи4но.

# 322
  • варна
  • Мнения: 263
Ами те все още не са ги развалили.На същото качество са. Да не би дистрибутора да ти прави шашми.Чувала съм и това за жалост.

# 323
  • Мнения: 1 671
Моля дистрибутор от Пловдив да ми пише на лични.
Искам да поръчам пастата и още нещо, но не съм уточнила още какво ще е.

Извинявам се, но не успях да изчета цялата тема.

# 324
  • Мнения: 192
Някой може ли да ми каже нещо повече за тези почистващи препарати.Като чета страшно се навивам да ги пробвам.Аз също искам да разбера за Пловдив има ли сътрудници или дистрибутори.Моля Ви пишете ми .

# 325
Да,защото аз одавна чета в този форум и да си призная благодарение /на всички вас,които пишете тук/ си правех избор какво да си купя/като започна от крем за лице и стигна до епилатор например/.Вие също ме запалихте и за продуктите на Дионис.При тях разликата беше,че не се продават в магазинната мрежа,а трябваше да търся дистрибутор.....аз намерих такъв след 2 месеца търсене и след около месец и аз станах/заради остапката:) /. А преди 2 дни ми изпратиха списък с офисите в страната и аз се сетих,че по някакъв начин мога да ви се отблагодаря.

# 326
  • Мнения: 2 484
Славунда браво на теб!
Май май за сега пастата всички я хвалят! Peace

# 327
 Аз съм дистрибутор отскоро в град Русе и знам, че е забранено така да се дава информация за
цените на продуктите. Това се научава директно от дистрибутора. Наистина всичко е страхотно и трябва да достигне до повече домакини.

# 328
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита Коледа на всички! Здраве и късмет!   bouquet

# 329
  • София
  • Мнения: 4 063
Момичета, не съм изчела всичко, но сайтът не работи. Моля ви, ако има дистрибутор в Младост(София) да ми пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт