Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 925
  • 385
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 752
Момичета, не съм изчела всичко, но сайтът не работи. Моля ви, ако има дистрибутор в Младост(София) да ми пише на лични.
И на мен.

# 331
  • Мнения: 1 858
Здравейте, преди време ми се искаше да стана дистрибутор (заради отстъпката) но по една или друга причина това не стана. Сега искам да си купя пастата. Кой ще ми продаде?

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и аз искам инфо за Пловдив
За продукти на Дионис за Пловдив - sneji44@abv.bg
не мога да ти пратя е-маил
пиши ми на лични

# 333
  • Мнения: 33
ако може координати на дистрибутор за варна.благодаря моми4ета.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

# 334
  • Мнения: 75
Бих искала и аз някои от продуктите за почистване. От Габрово съм. На кого мога да поръчам? 

# 335
  • Мнения: 71
ако може координати на дистрибутор за варна.благодаря моми4ета.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
И аз упорито търся връзка с някой от Варна!

# 336
  • Мнения: 663
didi62 е дистрибутор за Варна, малко по-нагоре е писала, свържете се с нея. Rolling Eyes

# 337
  • Мнения: 11
Някой има ли впечатления от препарата за миялни машини?

Моля споделете

# 338

Аз го ползвам и съм много доволна.Резултата е поразяващ като се добави 1-2 капки и от препарата за стъкло.Също така от него може да се слага и в препарата за ръчно миене /за по-голям блясък/ Wink

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 685
хей момичета хайде кажете един дистрибутор и за Пловдив де.....че само ме е яд колко сте доволни  Cry

# 340
  • Мнения: 192
bilqna 69    и Eli83

# 341
  • Мнения: 192
Аз зная само тези двете момичета.Може да им пишете на лични и те да Ви отговорят.Зависи и къде живеете.

# 342
  • Мнения: 3 927
Някой знае ли какво става с дистрибуцията на Дионис за Варна към днешна дата? Опитвам да поръчам, но нямало главен дистрибутор за града и съответно оставам без продукти......

# 343
  • Мнения: 33
аз писах на ли4ни на didi62 ,но все още не съм полу4ила отговор.ще 4акаме.

# 344
  • варна
  • Мнения: 263
magnoliq -писах ти     Taneto -няма такова нещо има ги продуктите във варна

Общи условия

Активация на акаунт