Ще си махам космите на ръцете...

  • 8 366
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 252
qeleva, благодаря много за рецептата.Съжалявам за закъснението, но сега погледнах темата за отговори  bouquet

# 46
  • Мнения: X
Аз също използвам епилатор - първия път боля, но не колко то на триъгълника;)
Проблема ми е когато почнат да израстват - смешни са такива едни тук има - тук няма и малко врастнали...но с ексфолация и малко търпение всичко се оправя. После стават по - светли и тънки, но ако  зарежеш процедурата - след 2 мес. са си същите, както преди да започнеш някога - поне при мен:)

# 47
  • Мнения: 5 362
Аз не си ги махам.Нямам нужда от допълнителни процедури Laughing.Не са ми нито толкова дълги или гъсти, нито тъмни, така че не виждам смисъл да си ги махам.
И аз Wink.

# 48
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

# 49
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Махам ги с епилатор, не боли чак толкова. Всичко е въпрос на навик и уважение към тялото!  Mr. Green  Peace

# 50
  • Мнения: 511
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

Каква болка? Grinning В сравнение с кола-маска триъгълник тази болка ми се струва твърде поносима Laughing Аз ги махам докъдето има и къде що има Laughing Специално за ръцете ми се налага рядко, но иначе.... Crazy На корема нямам ooooh! Поне там да ми се размине Laughing

# 51
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

Каква болка? Grinning В сравнение с кола-маска триъгълник тази болка ми се струва твърде поносима Laughing Аз ги махам докъдето има и къде що има Laughing Специално за ръцете ми се налага рядко, но иначе.... Crazy На корема нямам ooooh! Поне там да ми се размине Laughing


Олеле за триъгълника ми се струва, че ще бъда като заклано прасе, писъци, кръв и сълзи. Не, не там със самобръсначка, че не се издържа. Пък и аз там махам всичко... ще изперкам.  Crazy
А на ръцете, до къде ги махат, до горе или до лакътя?
Абе аз на ръцете нямам много косми и не са много черни, ама се дразня, навсякъде няма косми само там да има. Много ми е грозно. Пък и гледам, че масово си махат и на корема, та и аз реших. Както казах, не ми харесва тук да има косми тук не.
 

# 52
  • Мнения: 811
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning

# 54
  • Мнения: X
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning
Ее- не е чак 1-2 месеца - по- скоро 3 до 4 седмици, но с времето оредяват и дори и да порастнат стават по -незабележими Grinning

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning
Ее- не е чак 1-2 месеца - по- скоро 3 до 4 седмици, но с времето оредяват и дори и да порастнат стават по -незабележими Grinning

Е все е нещо, нали оредяват и изтъняват, те ептен ще изчезнат.  Twisted Evil Зори, утре ще те разпитам за подробности.  Twisted Evil Ти къде ходиш да ги махаш, пак ли при същата козметичка, на която ми даде тел.?

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 13:11 от Tinka79

# 56
  • Мнения: 578
Аз съм с много бяла кожа, а и си имам повечко косъмчета на ръцете. Преди години ги изсветлявах с един продукт на Стреп, но щипеше ужасно, а и изчезна от пазара. После започнах с кола-маска и така и до днес. Ползвам тази в тубичките - Сара или Кара беше Thinking Става по-бързо, отколкото с епилатор според мен. А това за колко време ще поникнат според мен си е индивидуално при всеки.

# 57
  • Мнения: 891
Махам си ги с епилатор  Peace Много бързо и лесно става

....обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.
На мен на ръцете никога не са ми растяли косъмчета подкожно.  newsm78
На краката - да, но на ръцете - никога !

# 58
  • Мнения: 811
На мен на ръцете никога не са ми растяли косъмчета подкожно.  newsm78

Щастливка! Peace

Аз си махам косъмчетата на корема-по-точно линията под пъпа,не се врастват,а и много бавно израстват новите,а миналия месец си епилирах кръста  Crazy щот съм виждала мацки с дънки с ниска талия и космат кръст  Sick и  се загледах и в моите-тънки и светли,ама ги има ...обаче се опъпчих яко  ooooh!
Та напролет ще епилирам и ръцете и дано не се врастват  Praynig
Ох,тази суета  Crazy

# 59
  • Мнения: 2 495
Аз да ви се похваля-туко що се връщам от козметичката и познайте кой вече няма косми по ръцете PartyЧувствам се страхотно, а и да ви кажа не ме болеше чак толкова от колата маска.Айде и вие които искате да си махате космите, какво чакате-няма страшно WinkУспех!

Общи условия

Активация на акаунт